Hidradenitis Suppurativaya Dikkat Edilmeli!

Hidradenitis Suppurativaya Dikkat Edilmeli! Belirtileri

Hidradenitis Suppurativaya +Dikkat Edilmeli!+ Genetik ilişkisi varsa

+Koltuk altı ve kasıklarda devamlı lezyonlar oluşuyorsa+

+Oluşan lezyonlar iyileşemiyorsa+

+Cerahatlı akıntı varsa+

+Akıntılarda koku oluşuyorsa+

+Hidradenitis Suppurativa hastalığının +belirtilerini taşımış+ oluyorsunuz.

Hidradenitis Suppurativaya Hidradenitis supurativa + doğal çaresi

Ancak doğanın gücü bitkisel ürünlerden yararlanmak için Suyyukcc (Antibiyoks) kullanabilirsiniz. Kullanıcı Yorumlarını okumak için HS FORUM GRİŞİ

+Özelikle bu kanalların bulunduğu bölge  “Apokrin ” ter bezlerinin olduğu yerlerdir, koltuk altı, kasık, ense ,kuyruk sokumu çok nadir yanak kısımlarıdır. Hidradenitis suppurativa hastaları çoğu zaman doktorların yanlış tanı kurbanı oluyorlar.

+Bana gelen hastaların bir çoğu defalarca ” defalarca birçok doktora gittik ama tanı koyamadılar” demeleri düşündürücüdür.

+Kesinlikle uzman doktor bulun tanıyı uzman doktor tarafından koyulsun. Aksi durumda yıllarca Hidradenitis suppurativa tedavisi  yerine yanlış tedaviler görerek  hem umutlarınızdan hemde yaşam konforundan olacaksınız.

+Hidradenitis suppurativa hastalığı bizim halk dilimizde “köpek memesi” deniliyor. Gerçekte yeni çıkmış özelikle lenf bezlerinde biriken iltihaplar nedeni ile kasık bölgelerinde köpek memesine benzer çıbanlı uçlar görünümündedir.

+Zaten eski tarihlerde tüm hastalık tanılarında ve doğal ilaçların tanınmasında hayvan isimleri çok kullanılmıştır.

+Örneğin ,”Atkuyruğu bitkisi. Kuzukulağı, Aslanpençesi, Kedi otu kökü” benzeri simlerle daha rahat ilaca ulaşmak için kullanılan isimlerdir. Ya da bitkinin doğadaki şekli ile hastalıklarda tedaviye başlanmıştır,”

örneğin cevizin beyine benzemesi ile beyin hastalıklarında kullanılması, kalbe iyi gelen fındık, kan yapıcı olan kırmızı renkler taşıyan pancar” gibi çok örnekleri vardır.

+Hidradenitis Suppurativa hastalığı gerçekten eğer tedavi edilmezse çok kötü sonuçlar doğurur.Kanser değil ama inanın kanser hastalığına eşdeğer olumsuzluklar doğurur.

+Bir insanın yaşanması gereken tüm konforlu yaşamından kısıtlıyor.

+Yazın rahat gezemiyorsunuz özelikle koltuk altı ve kasıklardaki çıbanların akıntısı bu akıntıların vermiş olduğu rahatsızlıklar  kışın bile devamlı koku nedeni ile toplumda ortamı paylaşamıyorsunuz.

+Devamlı aklın bir ucunda hafızayı kurcalayıp durur.

İlgili Makaleler ::.

Yorum Yaz ::.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir