Köpek Memesi Hastalığı
Forum ve Yorumları Paylaşım Platforumu
Hidradenitis Suppurativa

HS Hastalığı Forumu

HS Hastalığı Forumu Kurtulanların Yorumları.

HS Hastalığı Forumu Köpek memesi hastalığı Hidradenitis Suppurativa Forum ve Yorumları

Telefon ve E-mail adresi paylaşmak gizlilik ihlalinden dolayı yasaktır.

Web sitemiz kişisel bilgileri saklamıyor ve paylaşmıyor. 

Yıllar öncesi yapılmış yorumlara cevap alamayabilirsiniz. Lütfen Yeni yorumlara cevap yazın veyahut yorum yazın. Bilgi almak için 7/24 açık 444 0 279 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 7/24 Danışma Hattı:       444 0 279

7/24 WhatsApp Canlı Destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

529 yorum

 1. Muhteşem yıllarca ne çektiğimi ben bilirim birde allah bilir bukadar etkili olduğu mucize gibi kısa sürede iyileştim teşekkür ederim mehmet bey çok ilgilendi azda ha unutuyordum kullandığım ürün 30 kg suyukcc.

 2. Mertcan bey iyileşme süresi ve belirtileri nasıl ilerliyor biraz anlatırmısınız bende yeni alıp kullanmaya başladım ama biraz sabırsızlık var sanırım 10 oldu fazla değişim göremedim daha.

 3. 17 yıldır köpek memesi hastalığı ile mücadele ediyorum her tedavi yöntemini denedim maddi manevi yıkıldım hiç olur halim kalmadı çalışamaz duruma geldim 4 aydır yazılarınızı okuyarak tekrar umutlanıp alıp kullandım bu nasıl birşey anlamadım yıllardır muzdarip olduğum hastalık neredeyse kayboldu çok memnunum kullanmaya devam ediyorum yıllarca noş yere ne acılar çekmişim ona yanıyorum ne kadar teşekkür etsem az antibiyoks firmasından mehmet bey sizi tebrik ediyorum sabırla benim ile ilgilendiniz saatlerce dinlediniz ve çözüm olduğunuz için allah razı olsun bizzat gelip sizinle tanışacağım yüz yüze görüşmek dileği ile hayırlı günler diliyorum.

 4. Arkadaşlar merhaba bu hastalığı yüzünde geçiren var mı? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim bir kaç soru sormak istiyorum ürünü kullanıyorum yaklaşık bir buçuk ay oldu öncesinde bir aylık kullanıp alıp iki hafta ara verdim sonrasında 30 lt aldım şuanda aksatmadan kullanıyorum ama şişlikler git gide artıyor yüzümde olduğu için acıları dindirmek için çok fazla bişey kullanamıyorum ama yüzüm git gide kötüleşmeye başladı yüzünde bu hastalık oluşan ve ilacı kullanan birileri var mı nasıl bir yol oldu hangi aşamalar oluştu lütfen biri aydınlatabilir mi beni şimdiden çok teşekkürler

 5. Çok teşekkür ederim öykü hanım 3 yıldır çok acılar çekiyordum çok şükür ramazanı rahat geçiriyorum acısız bayramıda çok mutlu geçireceğim binlerce şükür ancak 3 yıldır da denemediğim tedavi yöntemi kalmadı ve 3 yıldır çektiğim acılara ve geçen zamanıma da üzülmüyor değilim keşke daha önce alıp kullanmış olsaydım kısmet çekecek çilemiz varmış diyelim hayırlı akşamlar diliyorum herkese acil şifalar diliyorum.

 6. Gül hanım iyileşmene sevindim bende 5 ayda iyileştim. Ürün kullananlar kaç ayda iyileştiğini açıkça yazarsa diğer insanlara umut olur diye düşünüyorum.

 7. Yorumları okuyorum bazı kişilerde iyileşme çok yavaş ilerlediği yazıyor gerçekten üzüldüm ne acılar çektiklerini tahmin edebiliyorum ancak ben iki ay kullanımda tamamen iyileştim mehmet beyi aradım kalan ürünü ne yapayım diye tekrar hastalık tekrarlamaması için en az 30 kg ürünü bitirmem gerektiğini söyledi 4 aydır kullanmaya devam ediyorum.

 8. Yasemin hanım sizi anlıyorum sabırsızlıklar oluyor bendede aynısı oldu ben 12 yıldır köpek memesi hastalığı ile savaş veriyordum çok tedavi uyguladım ancak bir çözüm olmadı zerre kadar etkili bir tedaviye rastlamadım. Antibiyoks firmasını bana doktorum tavsiye etti ve sabırla kullandım bendede ilk 4 ay çok az ilerleme oldu ancak 4 ay sonunda hızlıca kurumalar gerçekleşti 30 kg verilen ürünü kullandım çok az yaralar kalmıştı sonrası 30 kg daha aldım her ihtimale karşı ikinci 30 kg ürünü kullanıyorum yarım oldu şimdi herhangi bir yara kalmadı vucudumda bazı morluklar vardı geçmeyen onlarda geçti şimdi benim düşüncem bu ürün bitince acaba tekrarlarmı diye ama yorumları okuduğuma göre tekrarlayan pek olmamış bu beni biraz rahatlatıyor umarım biraz seni bilgilendirmiş oldum geçmiş olsun sana tavsiyem sabırla kullanman.

 9. 4 aydır kullanıyorum antibiyoks ilacını bende çok yavaş ilerleme oluyor bir iki ayda etkisini görenler ya çok şanslı yada benim gastalıkmı ileri boyutta anlamadım biraz yanmalar ağrılar azalsada çok yavaş ilerliyor kararsız kaldım.

 10. Merhaba 12 yıldır köpek memesi hastalığını sanırım en ağırını yaşıyordum gitmediğim doktor kalmadı teşhisi bile zor kondu çok tedavi yöntemleri denedim antibiyotik, bitkisel ürünler, koca karı ilaçları, kim ne dediyse yaptım malesef bir çözüm olmadı. 3 defa oparasyon geçirdim sonuç alamadım tesadüf bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine antibiyoks firmasına ulaşıp bilgi aldım 4 aydır kullanıyorum mükemmel sonuç elde ettim vucudumdan okadar çok iltihap attı ben bile inanamadım ve yaralar kapanmaya başladı okadar çok mutlu ve sağlıklıyım bu sevincimi paylaşmak istedim.

 11. Kardeşimde ve bendede köpek memesi hs hastalığı yaşıyoruz kardeşim alıp kullandı ve hastalıktan kurtuldu bende alıp kullanmaya başladım bende kısa sürede kurtulmayı ümit ediyorum antibiyoks ürünü kullanıp sonuçlarını yazanlara yorumları yazanlara ayrıca teşekkür ederim.

 12. Arkadaşlar üç aydır antibiyoks suyukcc kullanıyorum kullanımı kolay günde üç defa içiliyor iki defa pansuman yapılıyor üç aydır kullanım sonucunda iltap akıntısı çoğaldı vucut atıyor sonrası kurumaya başladı bende 4 yıldır köpek memesi hastalığı var bende çok tedavi uyguladım ancak bir sonuç alamamıştım mükemmel sonuç alıyorum şimdi bu kadar etkili bir şey kullanmamıştım bana çok iyi geldi başka insanlara ne olur bilemem tavsiye edermiyim evet kesinlikle tavsiye ederim zaten başka yöntemler işe yaramıyor.

 13. Arkadaşlar iyi günler. Bu ilacın yan etkisi olup olmadığını bilmek istiyorum. Lütfen bilgi verebilirmisiniz

 14. 17 YILDIR KÖPEK MEMESİ HASTALIĞINI YAŞIYORDUM. TAVSİYE ÜZERİNE ANTİBİYOKS FİRMASINA ULAŞTIM KISA SÜREDE ETKİSİNİ GÖRDÜM ÇOK TEDAVİ UYGULADIM YILLARCA BİR ÇÖZÜME ULAŞAMAMIŞTIM GERÇEKTEN ANTİBİYOKS ÇALIŞANLARINA MİNETTARIM BU HASTALIKTAN KURTULMAMA VESİLE OLDULAR ŞÜPHESİN DAHA ETKİLİ BİR TEDAVİ YÖNTEMİ YOK BU HASTALIĞI ÇEKENLER GEÇ KALMAYIN KURTULUM DERİM.

 15. 20 yıldır bu hastalığı çekiyorken son 3 aydır kullandığım bir antibiyotik sayesinde 3 aydır hiç yara çıkmadı.hayatımı mahveden bu hastalıktan kurtuldum.Antibiyotik olduğu için isim vermek istemiyorum.İnşallah sizlerde kurtulursunuz.Artık beyaz gömlek giyebiliyorum:))

 16. 56 yaşındayım 30 yıldır hs hastasıyım denemediğim yapmadığım tedavi yöntemi kalmadı emeğim zamanım ve okadar maddiyatımı harcadımki umudum kalmadı tükenmüş durumda bu hastalık kaderim deyip bu acıları çekmeye devam ederken bir yakınım antibiyoks firmasından mehmet beyin telefonunu verdi ya olmaz geç bu işleri dedim ısrar etti güvencim yoktu buda eskilerden sonuçssuz bir durum diye düşündüm ama hadi arıyalım dedim aradığımda güzel şeyler duydum ve verdiği ürünü kullandım 30 yıldır sonuç alamadığım durumdan 30 günde mükemmel sonuçlar almaya başladım çok sevinçli ve şaşkınlık içinde kaldım 30 kg ürün veriyor 4 ay da 120 günde tam iyileştim ama tekrar çıkmaması için 30 kg ürünü bitirmem gerekli dediler kullandım acaba tekrarlarmı diye teredüt ederek yorum yazmak istemedim şimdi 1 yılı geçti ve halen tekrarlama olmadı hastalıktan kurtuldum acılarımdan kurtuldum sevincimi tarif edemiyorum umarım anlatıyorum kandimi kullanmak isteyenlere tavsiye ederim mehmet bey ayrıca çok teşekkür ederim hakkınızı ödeyemem çok ilgilendiniz bu iyiliğinizi ömür boyu unutmayacağım ve sizleri her ortamda tavsiye edeceğim hayırlı işler diliyorum.

 17. Merhaba 4 yıldır köpek memesi hastalığıyla uğraşıyorum bir çok tedavi yöntemine başvurdum ancak hep sonuç h,sran oldu antibiyoks firmasını tavsiye edildi bir kaç yerde yorumlarınıda okudum doktorumla görüştüm kullanabileceğimi söyledi ve içerik olarak zararsız olduğunu belirti kullandım 30 kg surup şeklinde ürünü tam eksiksiz kullandım ve hastalık geçti doktorumada bildirip muayene oldum çok güzel bir sonuç olduğunu söyledi açıkçası hayatım değişti benimde antibiyoks mehmet beye de çok teşekkür ederim harikasınız başarılarınızın devamını diliyorum ALLAH RAZI OLSUN.

 18. Ter bezi iltihabı yadaköpek memesi hastalığından 4 yıldır muzdaribim bir çok tedavi yöntemi sonuçsuz kaldı cildim mahfoldu şişlikler yumru şişliklerden çok acı çektim kısa sürede iyileşmeme sebep olan bu siteye teşekkür ederim tavsiyelerinizi dinleyip antibiyoks ile iletişime geçtim bu kadar etkili bir çözüm tahmin etmemiştim mükemmel sonuç için çok teşekkür ederim mehmet beye ayrıca teşekkür ederim ücret konusundada yardımcı olduğu için tekrar kullanırmıyım bilmiyorum ancak şuan hastalık namına birşey kalmadı sadece izler kaldı eğer hastalık tekrarlarsa ki tekrarlayan sanırım çok az tekrar kullanmada seve seve kullanabilirim inşallah tekrar lazım olmaz.

 19. Bir çok tedavi yöntemi uyguladım bir çözüm alamadım antibiyoks kullandım 1 yıl oldu köpek memesi hastalığından kurtuldum antibiyoks şirketine teşekkür ederim.

 20. Cümleten merhaba 3 yıldır köpek memesi hastasıyım çok ileri evresini yaşadığım için inanın çok kötü durumlar yaşadım. Ameliyat oldum, antibiyotikler kullandım, kortizonlu iğneler haplar ilaçlar kullandım. Baharatcılardan okadar çok ot çöp macun çay kullandım ki verdiğim paraların haddi hesabı yok maalesef bir çare bulamadım ve çalışamaz duruma geldim kasık bölgesi koltuk altı ve kalça tarafı oluk oluk yaralar ve iltap beni zordurumda bıraktı hareket etmekte zorlanıyordum. Bir doktorun istersem antibiyoks firmasından yardım almamı tavsiye etti çok insanların memnun olduklarını sonuça ulaştıklarını söyleyince antibiyoks.com.tr sayfasından mehmet beye 05051053434 numaralı telefonlarından ulaşıp yaşadıklarımı anlattım ve yardımcı oldular suyukkcc isimli bitki özü olan şuruptan verdiler en az 6 veya 7 ay kullanmam gerektiği söylendi 3 ay içinde hastalıklı bölgelerim toparladı ve neredeyse az bir yerler kaldı kullanmaya devam ediyorum çalışma hayatıma döndüm ve bu sevincimi başımdan geçenleri bende yazmak istedim Mehmet beye bende teşekkür ederim Allah razı olsun çok detaylı bir şekilde bilgi verip yardımcı olduğu için teşekkürler teşekkürler teşekkürler.

 21. Merhaba mehmet bey size teşekkür etmek için yazıyorum telefondada teşekkür etmiştim hastalığımdan kurtulup hayatımı yeniden düzene soktuğunuz için çok teşekkür ederim.

 22. Merhaba eşimde 8 yıldır çok ileri boyutta köpek memesi hastalığı var ve yıllardır bir çözüm bulamamıştık. Tavsiye üzerine antibiyoks firmasına başvurduk yardımcı oldular sağolsunlar 4 aydır kullanıyoruz verdikleri suları tam iyileşme oldu yıllardır neler yaptık tedavisi için bukadar etkili bir yönteme rast gelmedik gerekirse ömür boyu kullanırız eşim düzeldi işine gücünde şimdi çok teşekkür ederiz iyiki varsınız mehmet bey çok yardımcı olsunuz bize.

 23. 3 yıldır bende hs hastalığı yaşıyorum tavsiye üzerine antibiyoks kullandım 4 ayda tamamıyla iyileşme oldu muhteşem birşey çok teşekkürler.

 24. Arkadaşlar bende hs hastalığı var 9 yıldır. Antibiyoks Suyyukcc kullanıyorum evet gerçekten çok etkili ancak ben 30 kg aldım bana 8 ay yetti ama tam olarak iyileşme olmadı ikinci 30 kg alıp kullanmaya başladım bende sanırım geç iyileşiyor yüzdelik olarak hesaplarsak 30 kg bana yüzde 70 etkili oldu ve şuan kullanmaya devam ediyorum geç iyileşme olsada daha önce kullandığım ve uyguladığım bir çok tedavi yöntemlerinde bu kadar etkili birşey kullanmadım geç iyileşme olsada memnunum Rabbim sabır versin kolay bir hastalık değil bazılarınızın dediği gibi en doğru söz çeken ve yaşayan bilir Allah hepimize acil şifalar versin.

 25. Merhaba cümleten kasık bölgelerimde çok kötü boyutta şişlikler vardı kaç kere ameliyat oldum ancak yinede bir çozüm olmadı köpek memesi hastalığı deniliyor 17 yıldır hayatım yok oldu son gittiğim doktorum antibiyoks suyyukcc tavsiye etti alıp kullandım 3 ayda kurtuldum 30 kg ürün 6 yedi ay gidiyormuş kullanmaya devam ediyorum şükür bu hastalıktan kurtulmuş oldum neden bu kadar etkili bir şey yıllardır duymadım bilmiyorum boş yere acılar çektiğimiz günler kar kaldı.

 26. Köpek memesi hastalığından yıllardır çekmediğim acılar, dertler, çileler kalmadı arabeske döndüm bu hastalığı olanlar bilir kullandığım ilaçlarıda tek tek yazmaya gerek yok sanırım sonuç hep kocaman sıfır harcadığım paraları geçtim emekler boşa gitti ve vucudumda amaliyattan kesilmedik parçalanmadık bölge kalmadı yinede hastalıktan kurtulamamıştım antibiyoks firmasından birisi ürünlerinden kullanmış banada tavsiye etti hadi birde bunu kullanalım dedim mehmet beyle görüştüm çok yardımcı oldu verdiği bilgiler tatmin edici ürünlerinden hiç düşünmeden alıp 30 kg bideonda ürünlerinden alıp kullandım 30 kg ürün 7 veya 8 ay gideceği söylendi yıllardır iyileşmeyen hastalık 3 ay içinde tamamıyla kurudu iyileşti yinede 30 kgürünü bitirmem söylendi tekrarlamaması için kullandım bitirdim hayatım mahvolmuştu şimdi yeniden doğmuş gibi oldum çok şükür ancak ameliyat olduğum bölgeler paramparça izleri kaldı şunu anlıyorum ve çok pişmanım keşke ameliyat olmadan antibiyoks firmasına rastlasaydım diyorum üzücü ama en azından şimdi iyileştim teselli oluyorum tavsiye edebilirim çok güzenli ve etkili sonuç hastalara acil şifalar diliyorum.

 27. Yıllardır çeşitli bölgelerimde iltihaplı yaralar oluştu çok doktora gittim teşhis bile edemediler. Sonrası bir uzman doktor köpek memesi hastalığı tanısı koydu araştırmalarım sonucu köpek memesi hastalığı olduğuna bende kanaat getirdim ne yaptıysam tedavisi için bir çözüm bulamadım ancak bir doktor tavsiyesi üzerine antibiyoks firmasına ulaştım bana bitkisel şurup şeklinde verdikleri ürünü kullanmaya başladım ilk iki ay sonucu çok güzel iyileşmeler oldu kullanmaya devam ediyorum teşekkür ederim.

 28. Merhaba yıllarca boş yere bu acıları çekmişim antibiyoks firmasına teşekkür ederim bana büyük yardımınız olduğu için.

 29. Merhaba 3 yıldır köpek memesi hastalığı ile uğraşıyorum bir çözüm bulamadım antibiyoks firmasının yardımı ile kökten bir çözüm oldu çok yardımcı oldular bu hastalığı çeken bilir her geçen gün daha çok acı çekmeyin keşke dememek için antibiyoksu tavsiye ediyorum.

 30. Öncelikle bura kimler yorum yapıp tavsiyede bulunan her insan evladına tek tek teşekkür ederim benim köpek memesi hastalığından kurtulmama vesile olduğunuz için. 17 yıldır köpek memesi hastalığım vardı ve okadar çok tedavi yöntemi uyguladım hepsi hüsran olmanın yanı sıra kaç defa amaliyat geçirdim ama kendimi sadece parçalatmaktan başka bir işe yaramadı ölsemde kurtulsam bu acular dayanılmaz hale geldiği çok oldu neyse hayatımı anlatmaya gerek yok antibiyoks firması mehmet beye de çok teşekkür ederim herkonuda bana yardımcı olduğu için şimdi tamamıyla iyileştim çalışabiliyorum normal yaşamıma geri döndüm keşke 17 yıl önce buraya rast gelseydim herkese selamlar acil şifalar diliyorum mehmet beye ulaşın her konuda yardımcı oluyor güzel bir hayat diliyorum cümleten.

 31. Bu hastalığı çeken bilir yaşam kalitesini kısıtlayıp ne acılar çektiğimizi bu hastalığı çekmeyen yaşamayan bilemez. Yıllardır ne acılar çektim boşa çekmişim antibiyoks firmasına mehmet beye teşekkür ederim benide bu hastalıktan kurtardınız mükafatınız cennet olsun inşallah.

  1. Hiç açıklama yapnıza gerek yok… millet merak etsin… açıklama yapmak çok zor… ticari kaygıyla algı oluşturmayın lütfen… bulduysanız bir derman lütfen paylaşın… herkesin derdi kendine yetiyor…

   1. Sanırım yanlış anlaşıldım milletin merak etmesi için yorum yapmadım yada herhangi bir ticari amaçla yorum yapmadım sadece firmaya teşekkürlerimi iletmek için yorum yapmak istemiştim. Derman bulup bulmama gelirsek öncelikle ben 13 yıldır köpek memesi hastalığından müzdarip olan birisiydim yıllarca ne çektiğimi ne kullandıklarımı hangi tedavileri uyguladığımı yazmaya kalkarsam sanırım 13 yıldan fazla zaman alır. Bu hastalıktan kurtulmama gelince bu hastalıktan iyileşen bir tanıdığımın vesilesi ile antibiyoks firmasına ulaştım ve bana suyyukcc isminde ürünlerini kullanmamı söylediler alıp kullandım ortalama ilk aydan etkisi olmaya başlasada 30 kg şuruplarından alıp kullandım tammamıyla iyileşme 6 ay sürdü ve acaba tekrarlarmı endişesiyle bekledim 3 ay geçti tekrarlama olmadı ve buraya teşekkür amaçlı yorum yapmıştım olay bundan ibaret eğer firmadan ürün almak yada kullanmak isterseniz antibiyoks.com.tr sayfasından firmaya ulaşabilirsiniz. Hayırlı geceler.

 32. Merhaba bizde babamızı ikna etmekte zorlandık çok kötü durumdaydı kaç defa amaliyat oldu çözüm olmayıp daha da fazla artma oldu. 10 yıldır antibiyoks firmasını takip ediyorduk ve geçen yıl babam için ürünlerinden kullanmaya başladık ve çok kısa sürede babam tamamen iyileşme sonucuna ulaştık gercekten mükemmel bir sürecti teşekkürler.

 33. 16 yıldır köpek memesi hastasıydım hastasıydım diyorum şimdi tamamıyla iyileştiğimi düşünüyorum. Yıllarca ne acılar çektim bir çok tedavi yöntemi denedim 7 kere amaliyat oldum antibiyotikler kullandım, kortizonlu ilaçlar kullandım, sanırım her baharatcıdan çaylar macunlar kremler alıp kullandım kısacası hepsi hüsran oldu bir servet kadar paralar harcadım malesef bir tedavi bulamadım. En sonun da geçen yıl bu sitede yorumlara rast geldim acaba dedim araştırıp takip etttim tavsiye edilen antibiyoks firmasına ulaştım Allah razı olsun çok yardımcı oldular ve çok ilgilendiler satmış oldukları şuruplardan alıp kullandım ve çok şükür köpek memesi hastalığımdan kurtuldum çünkü 8 ay oldu iyileştim ve tekrarlamada olmadı buraya benimde yazma vaktim geldiğini düşünerek yazmaya karar verdim kardeşlerim abilerim aplalarım büyük veya küçüklerim feryat eder gibi sesleniyorum köpek memesi hastalığınız var ise antibiyoks firmasından bilgi alın boşyere başka yerlere paralar vermeyin hepsi boşa gider tek çaresi sonçaresi herneyse burdan bulabilirsiniz yazılanları okuyorum bazı kişiler geç iyileşiyormuş olabilir ama iyileşiyor bu hastalıkta olanlar varsa duyuralım yayalım insanlar iyileşsin cümleten geçmiş olsun allah kiğmseye bu hastalığı vermesin hayırlı akşamlar.

 34. 20 yaşında kızım da köpek memesi hastalığı için önce 1 aylık 5 kg alıp kullandık etkisini ve faydasının olduğunu anlayınca 30 kg da alıp kullandık neredeyse hastalık denen bir şey kalmadı çok az izleri kalmıştı tekrar bir 30 kg daha alıp kullanmaya başladık bu bitki suyu gerçekten bu hastalığa çok faydası var.

 35. Çok kötü durumdaydım antibiyoks firmasına teşekkür ederim ilgilerinden dolayı hayatıma yeniden güzel bakmayı umut etmeyi sağlıklı yaşamaya başladığımı hissettim çok teşekkür ederim.

 36. Merhaba ben bir aydır kullanıyorum çok memnunum şimdiden ama bu acılarda çekilmiyordu.

 37. Yıllardır çok açılar cektim sanki vucuduma ateş basıyorlar gibi zonklamalardan takatım kalmıyordu antibiyoks firmasını tavsiye ettiler iyiki güvenmişim bukadar etkili olacağını düşünemedim bende tavsiye ediyorum acılarınızdan kurtulun boşyere zamanınızı kaybetmeyin tavsiye ediyorum.

  1. Merhaba Nurettin bey yakın tarihli ürün yorumu size ait oldugu için yazmak istedim. Nasıl durumunuz benim oğlumda bu hastalıktan muzdarip. Almalımıyım bide ücreti ne kadara aldınız 30 kg tşk ediyorum şimdiden

   1. Merhaba Nuran hanım ramazan içerisinde kullanmaya başladım çok memnunum çok az kaldı belirli yerlerde inatcı şişlikler oluyor zaman zaman ama sanırı 1 aylık ilk etapta 3000 tl ye almıştım sonra 30 kg 6 binlira verdim daha uygun olması için ancak sanırım bir 30 kg daha alıp kullanmaya devam edebilirim ama içiniz rahat olsun etkili ve çok tedavi denedim bunun gibisini görmedim güzel Allah acil şifalar versin bu hastalığı çeken bilir geçmiş olsun.

 38. Arkadaşım bende de ilk ay geç iyileşme oldu ancak sonradan çabuk iyileşme oldu ben önce 1 aylık alıp kullandım sonra 30 kg alıp 7 ay kullandım ve şuan hiç birşeyim kalmadı şükür biraz sabırla kullanmak gerek zaten bundan başka çözüm çare yok sende biliyorsundur. Antibiyoks çalışanlarına teşekkür ederim umut tacirliği yapmıyor çözüm sunuyorlar.

 39. Merhaba evet güzel etkili gerçekten ancak bende biraz yavaş ilerliyor kullanıyorum 4 ayda ancak yüzdelik oranla %50 iyileşme var bu normal mi bilemiyorum.

 40. Köpek memesini acısını ızdırabını ancak çeken yaşayan bilir ne söylesem az gelir antibiyoks firmasına çok teşekkür ederim 10 numara 5 yıldızı hak ediyorlar.

 41. Evet arkadaşım bende senin gibi 12 yıl çok çektim bu hastalıktan ama çok şükür kurtuldum ben de ne yazacağımı bilemedim kendi duygularımı sanki sen yazmışsın Allah tekrar bu hastalığı yaşatmasın kimseye.

 42. Köpek memesi hastalığını yıllardır yaşıyorum bir çözüm aradım bulamadım en son tavsiye edilen antibiyoks kullandım çok güzel çok memnun kaldım morluklar şişlikler ağrılarım kalmadı muhteşem bir çözüm derim boşa emek ve para harcamayın antibiyoks ile iletişime geçin hayatınızı düzeltin.

 43. İlk belirtisi kuyruk sokumunda çıktı doktora gittim kıl dönmesi dedi amaliyat dedim çözüm olmadı kurcaladıkça sanki daha çoğaldı koltuk alyına kasık bölgelerine teşhis bile edemediler sonradan bir uzman doktor kıl dönmesi değil hs hastalığı teşhisi koydu çok acılar çekiyorum ne yapayım derken bu sitede yorumları okudum ve suyyuk cc antibiyok ürünü kullanmaya başladım ilk 20 gün için de çok denecek kadar faydasını gördüm 3 aydır kullanıyorum tam iyileşmeme az kaldı kullanmaya devam ediyorum. Bilgi almak isteyen 05051053434 nolu telefondan bitkisel ürün hakkında bilgi alabilir.

 44. MERHABA SUYYUKCC 4 AYDIR KULLANIYORUM İLK BİR AY DA ÇOK AZ FAYDASI OLDU AMA 3 AYDAN SONRA HS KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI DENEN BİR ŞEY KALMADI 13 YILDIR BU HASTALIĞI YAŞIYORUM HERŞEYİ DENEDİM KULLANDIM HİÇ FAYDA GÖRMEMİŞTİM BU SUYYUKCC HS HASTALIĞI KÖPEK MEMESİ HERNEYSE VÜCUDUMDA KALMADI MUHTEŞEM BİR SONUÇ HARİKA ÖTESİ TEŞEKKÜR EDERİM BU HASTALIKTAN KURTULDUĞUM İÇİN

 45. Bir aydır kullanıyorum bu kadar kısa sürede sonuç alacağımı hiç tahmin etmemiştim keşke daha önce alıp kullansaydım yıllardır ne çektiğimi bir ben bilirim bir Allah teşekkür ederim şimdiden.

 46. 1 yıl önce bu siteye rast gelip yorumlardaki tavsiye üzerine antibiyoks firması ile iletişim kurup suyyukcc isimli ürünlerinden 30 kg alıp kullandım ilk aydan etkisi olmaya başlasada dördüncü aylarda tamamen iyileştim ancak 30 kilonun tamamını kullanmam gerektiği söylendi hastalık tekrarlamaması açısından dediler bu arada 16 yıldır köpek memesi hastalığım vardı neyse 30 kg 7 ay rahatlıkla yetti ve tam anlamıyla iyileştim acaba kullanma bitti tekrarlarmı diye teredütüm vardı bekledim ve hastalıktan iyileşince doğal olarak buraları unutmuştum bayram tebriklerinde burayı hatırladım yazmak istedim ilaç kullanması biteli 5 ay geçti ve hastalık tekrarlamadı şimdi çok sevinçliyim dediğim gibi hastalığı unuttum diye bilirim ama 16 yıl çok acılar çektim çok şeyler kullandım çok paralarım gitti umutlarım kaybolmuştu çok şükür şimdi hayatıma yeniden başladım diyorum, eğer bu hastalıklarda olan varsa tadıdıklarınız vs herkese tavsiye edin derim acılar çekmesinler herkes iyi olsun pişman olmazsınız hayırlı bayramlar dileklerimide iletmiş olayım.

 47. iki buçuk aydır kullanıyorum bazı yerlerim tam kapandı bazı yerlerim sanki çok derin kapanmıyor sanırım geç kapanacak üç dört aylık kadar halen ilacım var kullanmaya devam ediyorum şimdilik çok memnunum hayırlı ramazanlar.

   1. Merhaba melina evet çok memnun kalıyorum çok fena bir durumdaydım şimdi bayramı rahat geçireceğim için çok sevinçliyim çok şey kullandım ne duyduysam uyguladım bir çözüm olmadı ama bu antibiyoks suyyukcc olan surubu kullanıyorum mükemmel diyebilirim oğlunuza Allah sağlık sıhat versin bir an önce alıp kullanmanızı tavsiye ederim.

   1. Merhaba ürünler hakkında antibiyoks.com.tr web sayfasından 05051053434 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz

   2. Kusura bakmayın geç gördüm yazınızı neyseki benden önce cevap yazılmış antibiyoks suyyukcc antibiyoks.com.tr web sayfasından 05051053434 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz kullanmak isterseniz tavsiye ederim siz de etkisini göreceğinize eminim çok etkili iyi bayramlar.

 48. Bu gün ürünüm geldi indirimli 6 bin ücretle 30 kg aldım kullanmaya başlıyorum bakalım sonuç ne olacak köpek memesi hastalı için aldım kullandıkça bilgi yazarım.

 49. 7 YILDIR KÖPEK MEMESİ DENİLEN HASTALIKLA MÜCADELE EDİYORUM HİÇ ÇÖZÜM BULAMADIM ANCAK 2 AYDIR ATİBİYOKS SUYYUKCC KULLANIYORUM NEREDEYSE TAMAMIYLA KURTULDUM DEMEK İÇİN ÇOK AZ KALDI BU KADAR ETKİLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEMİŞTİM TEŞEKKÜR EDERİM 30 KG ÜRÜN ALDIM 6 AYLIK VE KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM SORUSU OLAN VARSA CEVAP YAZMAYA ÇALIŞABİLİRİM.

   1. Numalaralarınız görünmez arkadaşlar o yüzden hiçbir zaman emin olamıcaksınız burada yazılanların doğru olup olmadığından ancak alıp deneyip göreceksiniz bende hala inanıp alamayanlardanım çünkü

   1. Kullanıma başlayalı iki ayı yeni geçti ilk 15 günlerde şişlikler hafifledi ağrılarım dinmeye başladı gercekten güzel bir ürün almak isterseniz hiç düşünmeden alabilirsiniz ben halen kullanıyorum ve çok memnun kaldım

    1. Anladım Yusuf bey bende aylık aldım başladım da daha 3 gün oldu ben çok sıcakta çalışıyorum zor oluyor biraz ama ben daha yeni olduğum için atlatmak istiyorum ağrılarım gitti ama vücut terledikçe yanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.