HS Hastalığı Forumu

HS Hastalığı Forumu Kurtulanların Yorumları.

HS Hastalığı Forumu Köpek memesi hastalığı Hidradenitis Suppurativa Forum ve Yorumları

Telefon ve E-mail adresi paylaşmak gizlilik ihlalinden dolayı yasaktır.

Web sitemiz kişisel bilgileri saklamıyor ve paylaşmıyor.

Yıllar öncesi yapılmış yorumlara cevap alamayabilirsiniz.

Lütfen Yeni yorumlara cevap yazın veyahut yorum yazın.

Yorum Yaz ::.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 17 yıldır hs köpek memesi hastalığından çok çektim acılarımı yıllarca anlatsam bitmez ne çektiğimi bir ben bir allah bilir birde benim durumunda olanlar beni anlayabilir çok doktora gittim çok ilaçlar ve tedavi yöntemi uyguladık kullandım sonuç hep hüsran oldu 9 kere ameliyat oldum yinede çözüm olmadı buradaki yorumlara geçen yıl rast geldim ve yazzılan yorumlar bana umut oldu bende yorum yazmak istedim belki birine umut olurum düşüncesi ile antibiyoks firması mehmet beye çok teşekkür ederim beni sabırla dinleyip yardımcı olduğu için kardeşlerim bu hastalıktan kim muzdaripse boşa ordan burdan şeyler kullanıp hayatınızı mahvetmeyin ben denemediğim şey kalmadı antibiyoks firması buna çözüm oluyor çok acılar çekmeden vücudunuz param parca olmadan mehmet beyden yardım alın ben kurtuldum sizlerde kurtulun en doğru yer ve en güvenilir kişi telefonu 05051053434 gece gündüz yardımcı oluyor arayabilirsiniz herkese acil şifalar diliyorum bende geçmiş olsun.

  2. Yıllarca çok acılar çektiğim rahatsızlıktan beni kurtardınız teşekkür ederim mehmet bey ücret konusunda çok yardımcı oldunuz yoksa alamaz ve tedavimi yapamayacaktım . Sizin duacınızım allah başarılarınızın devamını dilerim herkese acil şifalar diliyorum.

  3. Mehmet bey teşekkür ederim bende 4 aydır kullanıyorum dediğiniz gibikullanıyorum 30 kilo ürün az kaldı bitene kadar kullanıyorum selamlar görüşürüz.