Köpek Memesi Hastalığı
Forum ve Yorumları Paylaşım Platforumu
Hidradenitis Suppurativa
Ter Bezi İltihabı, Hidradenitis Suppurativa, Köpek Memesi Hastalığı

HS Hastalığı Nedir?

HS Hastalığı Nedir? Hidradenitis Suppurativa Nedir?

HS Hastalığı Nedir? +Hidradenitis Suppurativa, Tedavisi, Forum, +Hakkında açıklama. +Kurtulanlar, HS yenenler, Bitkisel tedavi, Kesin çözümü, HS nin Çaresi nedir?

Ancak doğanın gücü bitkisel ürünlerden yararlanmak için Suyyukcc (Antibiyoks) kullanabilirsiniz. Kullanıcı Yorumlarını okumak için HS FORUM GRİŞİ

HS Hastalığı Kronik deri iltihabı olarak nitlendirilen +hidradenitis suppurativa, fazlalıkla koltuk altı bölgesinde görülür. +Hidradenitis suppurativa halk arasında köpek memesi hastalığı olarak adlandırılmaktadır. Vücudumuzda üç ayrı salgı bezi bulunmaktadır.

Hidradenitis Suppurativa Yardım

HS Hastalığı Nedir?HS Hastalığı Bu salgı bezleri ekrin, apokrin ve se +Baseöz olarak isimlendirilmektedir.

+Hidradenitis suppurativa, ter bezlerinin ya da başka cilt altı bezlerinin bulunduğu bütün bölgelerde görülebilir.

+Cilt altında ortalama bezelye büyüklüğünde şişlikler ortaya gelir. +Bilye büyüklüğüne kadar gelebilen şişlikler iltihaplı olabilir.

+Özellikle kan çıbanı ve abse şeklinde olan hidradenitis suppurativa, ter bezlerinin bulunduğu bölgelerin yanı sıra genital bölümde de oluşabilir.

+HS Hastalığı Erkeklere oranla kadınlarda daha sık gördüğünüz belirti edilen hidradenitis suppurativa, derhal derhal her yaş grubunda görülen bir cilt hastalığıdır.

+Fakat hidradenitis suppurativanın en sık görülme yaşı 20-25 arası bulunduğu belirtilmektedir. İlerleyici bir hastalık olan hidradenitis supurativa, vakit içersinde daha da ağırlaşarak yayılma gösterebilir.

Hidradenitis Suppurativa Forum

+HS Hastalığı İçe dönük olarak ortaya gelen bu şişlikler iltihaplı olup, bir vakit sonra açılarak +kötü kokulu irini dışarı akıtabilir.

+Haftalarca ya da aylarca vakitbilen hidradenitis suppurativa, keloid adı verdiği izler bırakarak iyileşir.

+Yaranın bulunduğu bölümde daha sonra fonksiyon +kayıbına niçin olabilen hidradenitis suppurativa, koltuk altında meydana gelir ise daha sonraları kolu +yukarıya kaldırıp indirme gibi işlemlerde zorlanmaya sebep olabilir.

Benzer Yazılar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.