Köpek Memesi Hastalığı
Forum ve Yorumları Paylaşım Platforumu
Hidradenitis Suppurativa
Ter Bezi İltihabı, Hidradenitis Suppurativa, Köpek Memesi Hastalığı

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı-Yorumları, HS hastalığı Forum

((+Kullanıcı-Yorumları, HS hastalığı Forum, +Köpek memesi hastalığı, +Hidradenitis, Suppurativ, +Terbezleri iltihabı, Kıl kökü, Kıl dönmesi, Doğal Tedavisi+))

Ancak doğanın gücü bitkisel ürünlerden yararlanmak için Suyyukcc (Antibiyoks) kullanabilirsiniz. Kullanıcı Yorumlarını okumak için HS FORUM GRİŞİ

HS Nedir? Tedavisi için ne yapmak gerekir?

(+HS Nedir?, HS hastalığı, Hidradenitis suppurativa, +Köpek memesi hastalığı 2020, Bulaşıcıdır, Doğal çözüm, Suppurativa, Tedavisi için ne yapmak gerekir?+) (+HS hastalığı Forum+)

Kullanıcı YorumlarıHidradenitis suppurativa kronik bir cilt hastalığıdır.

+Bacağınızda bir çarpma ya da koltuk altınızda bir sivilce olarak başlayabilir. Hs hastalığı

+Hidradenitis suppurativa (HS), vücudun bağışıklık sistemindeki bozukluklardan kaynaklanabilecek kronik inflamatuar bir cilt hastalığıdır. İç uylukunuzdaki bir şişlikle veya koltuk altınızda bir sivilce olarak ne yapabileceğinizle başlayabilir. +Ama sonra, nihayetinde yıkılabilecek acı verici apselere doğru ilerler.

+HS hastalığı erkek ve kadınları farklı şekillerde etkileye bilmesine rağmen, genellikle saçlarınızın olduğu bölgelerde ve cildin cildinize sürtüğü bölgelerde gelişmeye başlar. (HS hastalığı Forum)

+İşte meydana gelebilecek bazı yerler:

+HS hastalığı Erkeklerde: (HS hastalığı Forum)

Kulaklar, Boyun arkası, Koltuk altları, Kasık bölgesi, Kalçalar, Kasık bölgesi.

Hs hastalığı Kadınlarda: (HS hastalığı Forum)

Göğüslerin altında, Koltuk altları, Kasık bölgesi, Kalçalar, Kasık bölgesi.

HS hastalığı genellikle ergenlik çağında gelişir – genellikle genç yetişkinlerde 20’li yaşlarında görülür – ancak her yaşta ortaya çıkabilir. 55 yaşından sonra alma şansı azdır. HS hastalığı kadınlarda daha yaygındır – aslında, kadınlar HS hastalığı almaktan erkeklere göre 3 kat daha fazladır. Araştırma,

HS hastalığı ile genetik bir bileşen olabileceğini göstermektedir. HS hastalığı tanısı konan kişilerin yaklaşık 1 / 3’ünde de bu durumla birlikte yaşayan bir aile üyesi vardır. (HS hastalığı Forum)

HS Hastası Hangi Kıyafetleri Giymeli ve tedavisi

HS Giyim, HS hastalığı kıyafet, Hs hastası elbise, HS hastası ne giymeli, Hidradenitis elbiseleri, Hidradenitis hijyen elbise varmıdır. Doktorunuza danışabilirsiniz.

Hidradenitis suppurativa (HS) bulaşıcı değildir ve hijyen eksikliğiyle de ilgisi yoktur.

Ancak, semptomlar cildin yüzeyinde belirdiğinden, kendinizi daha rahat hissedebilmek amacıyla alabileceğiniz birtakım kolay önlemler bulunmaktadır.

Giyim tarzı  amacıyla tercihler ipuçları

HS hastaları Her seferinde cildinizi düşünerek giyinmek insanı bunaltabilir.

Genelde sentetik, yünlü ya da sıkı giysiler yerine pamuklu ve bol giysiler tercih edilmelidir.

Ancak, vücudunuzun belirli yerlerinde hangi önlemlerin işe yarayabileceği konusu ile ilgili dermatolog Doktorunuza danışınız.

Benzer Yazılar …