Köpek Memesi hastalığı Yorumları

Köpek Memesi hastalığı Yorumları Kurtulanlar.

Köpek Memesi hastalığı Yorumları Yaklaşık bir buçuk asırdır köpek memesi hastalığı bilinen iltihabi bir hastalıktır. Deri hastalıkları en sık görülen kronik enfeksiyöz hastalıktır.

Uzun yıllar boyunca bu hastalık doktorlar ve hastalar için bir kabus gibi görünüyordu. Bu hastalık ilk olarak vücudun ter bezlerinin iltihaplanması olarak tanımlandı.

Köpek Memesi hastalığı YorumlarıErkeklerde koltuk altı, anüs, kasık, skrotumda, kadınlarda bazen labia majorada görülen kronik tekrarlayan bir iltihaptır. Başlangıçta, hastalık basit bir spontan apse şeklinde ortaya çıkar.

Bu apse daha sonra bez içinde oluşur, sonraki dönemlerde tekrarlar ve etkilenen bölgede işlev bozukluğuna neden olur. Erkeklerde anüs tutulumu daha sıktır. Hastaların çoğu ergen erkeklerdir.

0 yıl sonra, nadirdir. Ergenlik dönemindeki hormonal aktivitenin ter bezi işlevinde değişikliklere neden olduğu düşünülmektedir.

Hormonal değişikliklerin etkinliğine ilişkin diğer kanıtlar arasında gebelik, adetin ikinci yarısında lezyonlarda artış ve oral kontraseptif kullanımından sonra ortaya çıkması sayılabilir.

Sigara içmenin hastalık insidansını arttırdığı kanıtlanmıştır.

Pürülan hidrodenite neden olan bakteriler çok farklıdır. Bu bakteriler ter bezlerinin kanallarında enfeksiyonlara neden olur ve bu da hastalığın tekrarlamasına neden olur.

Ayrıca ter bezlerine de zarar verir.

Bu bezlerde kokusuz sütlü bir akıntı üretilir. Bu, ciltteki diğer bakterilerle birlikte kötü kokulu, pürülan bir akıntıya neden olur. Daha sonra ter bezlerinin harabiyeti sonucu kronik fibrozise bağlı olarak gamzeler oluşur.

HS Hastalığı Tedavisi Bitkisel Ürün Kullanıp Kurtulanların Yorumları buradan okuyabilirsiniz.

Bitkisel ürün kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz web sayfa linki

HS Hastalığı Forumu

 

İlgili Makaleler ::.

Yorum Yaz ::.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir