Köpek Memesi Hastalığı Dikkat!

Köpek Memesi Hastalığı Dikkat! ve bitkisel çaresi nedir?

Köpek Memesi Hastalığı Dikkat! +Köpek memesi hastalığı ya da diğer adıyla +Hidradenitis Suppurativa (HS), deri altında küçük ve ağrılı şişliklerin (+nodül+) oluşmasına sebebiyet veren bir deri hastalığıdır.

Şişlikler; ter bezlerinin yoğun olduğu ve derinin katlanma bölgeleri olan kol altı, kasıklar, genital bölge, anüs ve meme gibi bölgelerde daha çok görülür.

Çoğunlukla ergenlik dönemi sonrası ortaya çıkan bu hastalık, az bilinmekte ve kişilerin sosyal hayatlarını etkileyebilmektedir.

Deri altındaki iltihaplı şişlikler yaraya dönüşüp kokulu akıntıya sebebiyet verebildiğinden, bu hastalığa sahip kişiler kendilerini toplum içinde rahat hissetmeyebilir; kişilerin ruhsal durumu olumsuz etkilenebilir.

Ancak doğanın gücü bitkisel ürünlerden yararlanmak için Suyyukcc (Antibiyoks) kullanabilirsiniz. Kullanıcı Yorumlarını okumak için HS FORUM GRİŞİ

Köpek Memesi Hastalığı Nedir?

Köpek Memesi Hastalığı Dikkat!Köpek memesi hastalığının sebep olduğu nodüllere apokrin ter bezlerinin bulunduğu bölgelerde rastlanır.

+Bu bölgeler aynı zamanda derinin katlanma bölgeleri olduğundan, hastalığın tedavisinde zorluk yaşanabilir.

+Koltukaltı, kasıklar, genital bölge, genital bölge ile anüs arası (+perianal+), +anüs etrafı, +göbek, +memelerin arası ve memelerin alt bölgelerinde gelişen ağrılı şişlikler bazen patlayıp akıntılı yaralara dönüşebilir.

+Bu yaralar da akabinde oyuklara dönüşüp iz bırakabilir. Hastalık genellikle ergenlikten sonra ortaya çıkar.

  • +İçindekiler
  • +Köpek Memesi Hastalığı Nedir?
  • +Köpek Memesi Hastalığının Sebepleri Nelerdir?
  • +Köpek Memesi Hastalığının Belirtileri Nelerdir?
  • +Köpek Memesi Hastalığı Nasıl Tedavi Edilir?

İlgili Makaleler ::.

Yorum Yaz ::.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir