Köpek Memesi Hastalığı
Forum ve Yorumları Paylaşım Platforumu
Hidradenitis Suppurativa

HS Hastalığı Forumu

HS Hastalığı Forumu Kurtulanların Yorumları.

HS Hastalığı Forumu Köpek memesi hastalığı Hidradenitis Suppurativa Forum ve Yorumları

Telefon ve E-mail adresi paylaşmak gizlilik ihlalinden dolayı yasaktır.

Web sitemiz kişisel bilgileri saklamıyor ve paylaşmıyor. 

Yıllar öncesi yapılmış yorumlara cevap alamayabilirsiniz. Lütfen Yeni yorumlara cevap yazın veyahut yorum yazın Bilgi almak için 0 505 105 34 34 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

7/24 WhatsApp Canlı Destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

509 yorum

 1. 20 yıldır bu hastalığı çekiyorken son 3 aydır kullandığım bir antibiyotik sayesinde 3 aydır hiç yara çıkmadı.hayatımı mahveden bu hastalıktan kurtuldum.Antibiyotik olduğu için isim vermek istemiyorum.İnşallah sizlerde kurtulursunuz.Artık beyaz gömlek giyebiliyorum:))

 2. 56 yaşındayım 30 yıldır hs hastasıyım denemediğim yapmadığım tedavi yöntemi kalmadı emeğim zamanım ve okadar maddiyatımı harcadımki umudum kalmadı tükenmüş durumda bu hastalık kaderim deyip bu acıları çekmeye devam ederken bir yakınım antibiyoks firmasından mehmet beyin telefonunu verdi ya olmaz geç bu işleri dedim ısrar etti güvencim yoktu buda eskilerden sonuçssuz bir durum diye düşündüm ama hadi arıyalım dedim aradığımda güzel şeyler duydum ve verdiği ürünü kullandım 30 yıldır sonuç alamadığım durumdan 30 günde mükemmel sonuçlar almaya başladım çok sevinçli ve şaşkınlık içinde kaldım 30 kg ürün veriyor 4 ay da 120 günde tam iyileştim ama tekrar çıkmaması için 30 kg ürünü bitirmem gerekli dediler kullandım acaba tekrarlarmı diye teredüt ederek yorum yazmak istemedim şimdi 1 yılı geçti ve halen tekrarlama olmadı hastalıktan kurtuldum acılarımdan kurtuldum sevincimi tarif edemiyorum umarım anlatıyorum kandimi kullanmak isteyenlere tavsiye ederim mehmet bey ayrıca çok teşekkür ederim hakkınızı ödeyemem çok ilgilendiniz bu iyiliğinizi ömür boyu unutmayacağım ve sizleri her ortamda tavsiye edeceğim hayırlı işler diliyorum.

 3. Merhaba 4 yıldır köpek memesi hastalığıyla uğraşıyorum bir çok tedavi yöntemine başvurdum ancak hep sonuç h,sran oldu antibiyoks firmasını tavsiye edildi bir kaç yerde yorumlarınıda okudum doktorumla görüştüm kullanabileceğimi söyledi ve içerik olarak zararsız olduğunu belirti kullandım 30 kg surup şeklinde ürünü tam eksiksiz kullandım ve hastalık geçti doktorumada bildirip muayene oldum çok güzel bir sonuç olduğunu söyledi açıkçası hayatım değişti benimde antibiyoks mehmet beye de çok teşekkür ederim harikasınız başarılarınızın devamını diliyorum ALLAH RAZI OLSUN.

 4. Ter bezi iltihabı yadaköpek memesi hastalığından 4 yıldır muzdaribim bir çok tedavi yöntemi sonuçsuz kaldı cildim mahfoldu şişlikler yumru şişliklerden çok acı çektim kısa sürede iyileşmeme sebep olan bu siteye teşekkür ederim tavsiyelerinizi dinleyip antibiyoks ile iletişime geçtim bu kadar etkili bir çözüm tahmin etmemiştim mükemmel sonuç için çok teşekkür ederim mehmet beye ayrıca teşekkür ederim ücret konusundada yardımcı olduğu için tekrar kullanırmıyım bilmiyorum ancak şuan hastalık namına birşey kalmadı sadece izler kaldı eğer hastalık tekrarlarsa ki tekrarlayan sanırım çok az tekrar kullanmada seve seve kullanabilirim inşallah tekrar lazım olmaz.

 5. Bir çok tedavi yöntemi uyguladım bir çözüm alamadım antibiyoks kullandım 1 yıl oldu köpek memesi hastalığından kurtuldum antibiyoks şirketine teşekkür ederim.

 6. Cümleten merhaba 3 yıldır köpek memesi hastasıyım çok ileri evresini yaşadığım için inanın çok kötü durumlar yaşadım. Ameliyat oldum, antibiyotikler kullandım, kortizonlu iğneler haplar ilaçlar kullandım. Baharatcılardan okadar çok ot çöp macun çay kullandım ki verdiğim paraların haddi hesabı yok maalesef bir çare bulamadım ve çalışamaz duruma geldim kasık bölgesi koltuk altı ve kalça tarafı oluk oluk yaralar ve iltap beni zordurumda bıraktı hareket etmekte zorlanıyordum. Bir doktorun istersem antibiyoks firmasından yardım almamı tavsiye etti çok insanların memnun olduklarını sonuça ulaştıklarını söyleyince antibiyoks.com.tr sayfasından mehmet beye 05051053434 numaralı telefonlarından ulaşıp yaşadıklarımı anlattım ve yardımcı oldular suyukkcc isimli bitki özü olan şuruptan verdiler en az 6 veya 7 ay kullanmam gerektiği söylendi 3 ay içinde hastalıklı bölgelerim toparladı ve neredeyse az bir yerler kaldı kullanmaya devam ediyorum çalışma hayatıma döndüm ve bu sevincimi başımdan geçenleri bende yazmak istedim Mehmet beye bende teşekkür ederim Allah razı olsun çok detaylı bir şekilde bilgi verip yardımcı olduğu için teşekkürler teşekkürler teşekkürler.

 7. Merhaba mehmet bey size teşekkür etmek için yazıyorum telefondada teşekkür etmiştim hastalığımdan kurtulup hayatımı yeniden düzene soktuğunuz için çok teşekkür ederim.

 8. Merhaba eşimde 8 yıldır çok ileri boyutta köpek memesi hastalığı var ve yıllardır bir çözüm bulamamıştık. Tavsiye üzerine antibiyoks firmasına başvurduk yardımcı oldular sağolsunlar 4 aydır kullanıyoruz verdikleri suları tam iyileşme oldu yıllardır neler yaptık tedavisi için bukadar etkili bir yönteme rast gelmedik gerekirse ömür boyu kullanırız eşim düzeldi işine gücünde şimdi çok teşekkür ederiz iyiki varsınız mehmet bey çok yardımcı olsunuz bize.

 9. 3 yıldır bende hs hastalığı yaşıyorum tavsiye üzerine antibiyoks kullandım 4 ayda tamamıyla iyileşme oldu muhteşem birşey çok teşekkürler.

 10. Arkadaşlar bende hs hastalığı var 9 yıldır. Antibiyoks Suyyukcc kullanıyorum evet gerçekten çok etkili ancak ben 30 kg aldım bana 8 ay yetti ama tam olarak iyileşme olmadı ikinci 30 kg alıp kullanmaya başladım bende sanırım geç iyileşiyor yüzdelik olarak hesaplarsak 30 kg bana yüzde 70 etkili oldu ve şuan kullanmaya devam ediyorum geç iyileşme olsada daha önce kullandığım ve uyguladığım bir çok tedavi yöntemlerinde bu kadar etkili birşey kullanmadım geç iyileşme olsada memnunum Rabbim sabır versin kolay bir hastalık değil bazılarınızın dediği gibi en doğru söz çeken ve yaşayan bilir Allah hepimize acil şifalar versin.

 11. Merhaba cümleten kasık bölgelerimde çok kötü boyutta şişlikler vardı kaç kere ameliyat oldum ancak yinede bir çozüm olmadı köpek memesi hastalığı deniliyor 17 yıldır hayatım yok oldu son gittiğim doktorum antibiyoks suyyukcc tavsiye etti alıp kullandım 3 ayda kurtuldum 30 kg ürün 6 yedi ay gidiyormuş kullanmaya devam ediyorum şükür bu hastalıktan kurtulmuş oldum neden bu kadar etkili bir şey yıllardır duymadım bilmiyorum boş yere acılar çektiğimiz günler kar kaldı.

 12. Köpek memesi hastalığından yıllardır çekmediğim acılar, dertler, çileler kalmadı arabeske döndüm bu hastalığı olanlar bilir kullandığım ilaçlarıda tek tek yazmaya gerek yok sanırım sonuç hep kocaman sıfır harcadığım paraları geçtim emekler boşa gitti ve vucudumda amaliyattan kesilmedik parçalanmadık bölge kalmadı yinede hastalıktan kurtulamamıştım antibiyoks firmasından birisi ürünlerinden kullanmış banada tavsiye etti hadi birde bunu kullanalım dedim mehmet beyle görüştüm çok yardımcı oldu verdiği bilgiler tatmin edici ürünlerinden hiç düşünmeden alıp 30 kg bideonda ürünlerinden alıp kullandım 30 kg ürün 7 veya 8 ay gideceği söylendi yıllardır iyileşmeyen hastalık 3 ay içinde tamamıyla kurudu iyileşti yinede 30 kgürünü bitirmem söylendi tekrarlamaması için kullandım bitirdim hayatım mahvolmuştu şimdi yeniden doğmuş gibi oldum çok şükür ancak ameliyat olduğum bölgeler paramparça izleri kaldı şunu anlıyorum ve çok pişmanım keşke ameliyat olmadan antibiyoks firmasına rastlasaydım diyorum üzücü ama en azından şimdi iyileştim teselli oluyorum tavsiye edebilirim çok güzenli ve etkili sonuç hastalara acil şifalar diliyorum.

 13. Yıllardır çeşitli bölgelerimde iltihaplı yaralar oluştu çok doktora gittim teşhis bile edemediler. Sonrası bir uzman doktor köpek memesi hastalığı tanısı koydu araştırmalarım sonucu köpek memesi hastalığı olduğuna bende kanaat getirdim ne yaptıysam tedavisi için bir çözüm bulamadım ancak bir doktor tavsiyesi üzerine antibiyoks firmasına ulaştım bana bitkisel şurup şeklinde verdikleri ürünü kullanmaya başladım ilk iki ay sonucu çok güzel iyileşmeler oldu kullanmaya devam ediyorum teşekkür ederim.

 14. Merhaba yıllarca boş yere bu acıları çekmişim antibiyoks firmasına teşekkür ederim bana büyük yardımınız olduğu için.

 15. Merhaba 3 yıldır köpek memesi hastalığı ile uğraşıyorum bir çözüm bulamadım antibiyoks firmasının yardımı ile kökten bir çözüm oldu çok yardımcı oldular bu hastalığı çeken bilir her geçen gün daha çok acı çekmeyin keşke dememek için antibiyoksu tavsiye ediyorum.

 16. Öncelikle bura kimler yorum yapıp tavsiyede bulunan her insan evladına tek tek teşekkür ederim benim köpek memesi hastalığından kurtulmama vesile olduğunuz için. 17 yıldır köpek memesi hastalığım vardı ve okadar çok tedavi yöntemi uyguladım hepsi hüsran olmanın yanı sıra kaç defa amaliyat geçirdim ama kendimi sadece parçalatmaktan başka bir işe yaramadı ölsemde kurtulsam bu acular dayanılmaz hale geldiği çok oldu neyse hayatımı anlatmaya gerek yok antibiyoks firması mehmet beye de çok teşekkür ederim herkonuda bana yardımcı olduğu için şimdi tamamıyla iyileştim çalışabiliyorum normal yaşamıma geri döndüm keşke 17 yıl önce buraya rast gelseydim herkese selamlar acil şifalar diliyorum mehmet beye ulaşın her konuda yardımcı oluyor güzel bir hayat diliyorum cümleten.

 17. Bu hastalığı çeken bilir yaşam kalitesini kısıtlayıp ne acılar çektiğimizi bu hastalığı çekmeyen yaşamayan bilemez. Yıllardır ne acılar çektim boşa çekmişim antibiyoks firmasına mehmet beye teşekkür ederim benide bu hastalıktan kurtardınız mükafatınız cennet olsun inşallah.

  1. Hiç açıklama yapnıza gerek yok… millet merak etsin… açıklama yapmak çok zor… ticari kaygıyla algı oluşturmayın lütfen… bulduysanız bir derman lütfen paylaşın… herkesin derdi kendine yetiyor…

   1. Sanırım yanlış anlaşıldım milletin merak etmesi için yorum yapmadım yada herhangi bir ticari amaçla yorum yapmadım sadece firmaya teşekkürlerimi iletmek için yorum yapmak istemiştim. Derman bulup bulmama gelirsek öncelikle ben 13 yıldır köpek memesi hastalığından müzdarip olan birisiydim yıllarca ne çektiğimi ne kullandıklarımı hangi tedavileri uyguladığımı yazmaya kalkarsam sanırım 13 yıldan fazla zaman alır. Bu hastalıktan kurtulmama gelince bu hastalıktan iyileşen bir tanıdığımın vesilesi ile antibiyoks firmasına ulaştım ve bana suyyukcc isminde ürünlerini kullanmamı söylediler alıp kullandım ortalama ilk aydan etkisi olmaya başlasada 30 kg şuruplarından alıp kullandım tammamıyla iyileşme 6 ay sürdü ve acaba tekrarlarmı endişesiyle bekledim 3 ay geçti tekrarlama olmadı ve buraya teşekkür amaçlı yorum yapmıştım olay bundan ibaret eğer firmadan ürün almak yada kullanmak isterseniz antibiyoks.com.tr sayfasından firmaya ulaşabilirsiniz. Hayırlı geceler.

 18. Merhaba bizde babamızı ikna etmekte zorlandık çok kötü durumdaydı kaç defa amaliyat oldu çözüm olmayıp daha da fazla artma oldu. 10 yıldır antibiyoks firmasını takip ediyorduk ve geçen yıl babam için ürünlerinden kullanmaya başladık ve çok kısa sürede babam tamamen iyileşme sonucuna ulaştık gercekten mükemmel bir sürecti teşekkürler.

 19. 16 yıldır köpek memesi hastasıydım hastasıydım diyorum şimdi tamamıyla iyileştiğimi düşünüyorum. Yıllarca ne acılar çektim bir çok tedavi yöntemi denedim 7 kere amaliyat oldum antibiyotikler kullandım, kortizonlu ilaçlar kullandım, sanırım her baharatcıdan çaylar macunlar kremler alıp kullandım kısacası hepsi hüsran oldu bir servet kadar paralar harcadım malesef bir tedavi bulamadım. En sonun da geçen yıl bu sitede yorumlara rast geldim acaba dedim araştırıp takip etttim tavsiye edilen antibiyoks firmasına ulaştım Allah razı olsun çok yardımcı oldular ve çok ilgilendiler satmış oldukları şuruplardan alıp kullandım ve çok şükür köpek memesi hastalığımdan kurtuldum çünkü 8 ay oldu iyileştim ve tekrarlamada olmadı buraya benimde yazma vaktim geldiğini düşünerek yazmaya karar verdim kardeşlerim abilerim aplalarım büyük veya küçüklerim feryat eder gibi sesleniyorum köpek memesi hastalığınız var ise antibiyoks firmasından bilgi alın boşyere başka yerlere paralar vermeyin hepsi boşa gider tek çaresi sonçaresi herneyse burdan bulabilirsiniz yazılanları okuyorum bazı kişiler geç iyileşiyormuş olabilir ama iyileşiyor bu hastalıkta olanlar varsa duyuralım yayalım insanlar iyileşsin cümleten geçmiş olsun allah kiğmseye bu hastalığı vermesin hayırlı akşamlar.

 20. 20 yaşında kızım da köpek memesi hastalığı için önce 1 aylık 5 kg alıp kullandık etkisini ve faydasının olduğunu anlayınca 30 kg da alıp kullandık neredeyse hastalık denen bir şey kalmadı çok az izleri kalmıştı tekrar bir 30 kg daha alıp kullanmaya başladık bu bitki suyu gerçekten bu hastalığa çok faydası var.

 21. Çok kötü durumdaydım antibiyoks firmasına teşekkür ederim ilgilerinden dolayı hayatıma yeniden güzel bakmayı umut etmeyi sağlıklı yaşamaya başladığımı hissettim çok teşekkür ederim.

 22. Merhaba ben bir aydır kullanıyorum çok memnunum şimdiden ama bu acılarda çekilmiyordu.

 23. Yıllardır çok açılar cektim sanki vucuduma ateş basıyorlar gibi zonklamalardan takatım kalmıyordu antibiyoks firmasını tavsiye ettiler iyiki güvenmişim bukadar etkili olacağını düşünemedim bende tavsiye ediyorum acılarınızdan kurtulun boşyere zamanınızı kaybetmeyin tavsiye ediyorum.

  1. Merhaba Nurettin bey yakın tarihli ürün yorumu size ait oldugu için yazmak istedim. Nasıl durumunuz benim oğlumda bu hastalıktan muzdarip. Almalımıyım bide ücreti ne kadara aldınız 30 kg tşk ediyorum şimdiden

   1. Merhaba Nuran hanım ramazan içerisinde kullanmaya başladım çok memnunum çok az kaldı belirli yerlerde inatcı şişlikler oluyor zaman zaman ama sanırı 1 aylık ilk etapta 3000 tl ye almıştım sonra 30 kg 6 binlira verdim daha uygun olması için ancak sanırım bir 30 kg daha alıp kullanmaya devam edebilirim ama içiniz rahat olsun etkili ve çok tedavi denedim bunun gibisini görmedim güzel Allah acil şifalar versin bu hastalığı çeken bilir geçmiş olsun.

 24. Arkadaşım bende de ilk ay geç iyileşme oldu ancak sonradan çabuk iyileşme oldu ben önce 1 aylık alıp kullandım sonra 30 kg alıp 7 ay kullandım ve şuan hiç birşeyim kalmadı şükür biraz sabırla kullanmak gerek zaten bundan başka çözüm çare yok sende biliyorsundur. Antibiyoks çalışanlarına teşekkür ederim umut tacirliği yapmıyor çözüm sunuyorlar.

 25. Merhaba evet güzel etkili gerçekten ancak bende biraz yavaş ilerliyor kullanıyorum 4 ayda ancak yüzdelik oranla %50 iyileşme var bu normal mi bilemiyorum.

 26. Köpek memesini acısını ızdırabını ancak çeken yaşayan bilir ne söylesem az gelir antibiyoks firmasına çok teşekkür ederim 10 numara 5 yıldızı hak ediyorlar.

 27. Evet arkadaşım bende senin gibi 12 yıl çok çektim bu hastalıktan ama çok şükür kurtuldum ben de ne yazacağımı bilemedim kendi duygularımı sanki sen yazmışsın Allah tekrar bu hastalığı yaşatmasın kimseye.

 28. Köpek memesi hastalığını yıllardır yaşıyorum bir çözüm aradım bulamadım en son tavsiye edilen antibiyoks kullandım çok güzel çok memnun kaldım morluklar şişlikler ağrılarım kalmadı muhteşem bir çözüm derim boşa emek ve para harcamayın antibiyoks ile iletişime geçin hayatınızı düzeltin.

 29. İlk belirtisi kuyruk sokumunda çıktı doktora gittim kıl dönmesi dedi amaliyat dedim çözüm olmadı kurcaladıkça sanki daha çoğaldı koltuk alyına kasık bölgelerine teşhis bile edemediler sonradan bir uzman doktor kıl dönmesi değil hs hastalığı teşhisi koydu çok acılar çekiyorum ne yapayım derken bu sitede yorumları okudum ve suyyuk cc antibiyok ürünü kullanmaya başladım ilk 20 gün için de çok denecek kadar faydasını gördüm 3 aydır kullanıyorum tam iyileşmeme az kaldı kullanmaya devam ediyorum. Bilgi almak isteyen 05051053434 nolu telefondan bitkisel ürün hakkında bilgi alabilir.

 30. MERHABA SUYYUKCC 4 AYDIR KULLANIYORUM İLK BİR AY DA ÇOK AZ FAYDASI OLDU AMA 3 AYDAN SONRA HS KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI DENEN BİR ŞEY KALMADI 13 YILDIR BU HASTALIĞI YAŞIYORUM HERŞEYİ DENEDİM KULLANDIM HİÇ FAYDA GÖRMEMİŞTİM BU SUYYUKCC HS HASTALIĞI KÖPEK MEMESİ HERNEYSE VÜCUDUMDA KALMADI MUHTEŞEM BİR SONUÇ HARİKA ÖTESİ TEŞEKKÜR EDERİM BU HASTALIKTAN KURTULDUĞUM İÇİN

 31. Bir aydır kullanıyorum bu kadar kısa sürede sonuç alacağımı hiç tahmin etmemiştim keşke daha önce alıp kullansaydım yıllardır ne çektiğimi bir ben bilirim bir Allah teşekkür ederim şimdiden.

 32. 1 yıl önce bu siteye rast gelip yorumlardaki tavsiye üzerine antibiyoks firması ile iletişim kurup suyyukcc isimli ürünlerinden 30 kg alıp kullandım ilk aydan etkisi olmaya başlasada dördüncü aylarda tamamen iyileştim ancak 30 kilonun tamamını kullanmam gerektiği söylendi hastalık tekrarlamaması açısından dediler bu arada 16 yıldır köpek memesi hastalığım vardı neyse 30 kg 7 ay rahatlıkla yetti ve tam anlamıyla iyileştim acaba kullanma bitti tekrarlarmı diye teredütüm vardı bekledim ve hastalıktan iyileşince doğal olarak buraları unutmuştum bayram tebriklerinde burayı hatırladım yazmak istedim ilaç kullanması biteli 5 ay geçti ve hastalık tekrarlamadı şimdi çok sevinçliyim dediğim gibi hastalığı unuttum diye bilirim ama 16 yıl çok acılar çektim çok şeyler kullandım çok paralarım gitti umutlarım kaybolmuştu çok şükür şimdi hayatıma yeniden başladım diyorum, eğer bu hastalıklarda olan varsa tadıdıklarınız vs herkese tavsiye edin derim acılar çekmesinler herkes iyi olsun pişman olmazsınız hayırlı bayramlar dileklerimide iletmiş olayım.

 33. iki buçuk aydır kullanıyorum bazı yerlerim tam kapandı bazı yerlerim sanki çok derin kapanmıyor sanırım geç kapanacak üç dört aylık kadar halen ilacım var kullanmaya devam ediyorum şimdilik çok memnunum hayırlı ramazanlar.

   1. Merhaba melina evet çok memnun kalıyorum çok fena bir durumdaydım şimdi bayramı rahat geçireceğim için çok sevinçliyim çok şey kullandım ne duyduysam uyguladım bir çözüm olmadı ama bu antibiyoks suyyukcc olan surubu kullanıyorum mükemmel diyebilirim oğlunuza Allah sağlık sıhat versin bir an önce alıp kullanmanızı tavsiye ederim.

   1. Merhaba ürünler hakkında antibiyoks.com.tr web sayfasından 05051053434 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz

   2. Kusura bakmayın geç gördüm yazınızı neyseki benden önce cevap yazılmış antibiyoks suyyukcc antibiyoks.com.tr web sayfasından 05051053434 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz kullanmak isterseniz tavsiye ederim siz de etkisini göreceğinize eminim çok etkili iyi bayramlar.

 34. Bu gün ürünüm geldi indirimli 6 bin ücretle 30 kg aldım kullanmaya başlıyorum bakalım sonuç ne olacak köpek memesi hastalı için aldım kullandıkça bilgi yazarım.

 35. 7 YILDIR KÖPEK MEMESİ DENİLEN HASTALIKLA MÜCADELE EDİYORUM HİÇ ÇÖZÜM BULAMADIM ANCAK 2 AYDIR ATİBİYOKS SUYYUKCC KULLANIYORUM NEREDEYSE TAMAMIYLA KURTULDUM DEMEK İÇİN ÇOK AZ KALDI BU KADAR ETKİLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEMİŞTİM TEŞEKKÜR EDERİM 30 KG ÜRÜN ALDIM 6 AYLIK VE KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM SORUSU OLAN VARSA CEVAP YAZMAYA ÇALIŞABİLİRİM.

   1. Numalaralarınız görünmez arkadaşlar o yüzden hiçbir zaman emin olamıcaksınız burada yazılanların doğru olup olmadığından ancak alıp deneyip göreceksiniz bende hala inanıp alamayanlardanım çünkü

   1. Kullanıma başlayalı iki ayı yeni geçti ilk 15 günlerde şişlikler hafifledi ağrılarım dinmeye başladı gercekten güzel bir ürün almak isterseniz hiç düşünmeden alabilirsiniz ben halen kullanıyorum ve çok memnun kaldım

    1. Anladım Yusuf bey bende aylık aldım başladım da daha 3 gün oldu ben çok sıcakta çalışıyorum zor oluyor biraz ama ben daha yeni olduğum için atlatmak istiyorum ağrılarım gitti ama vücut terledikçe yanıyor

 36. Kelimeler kıfayetsiz kalıyor çok acılar çekerek yıllarca yaşadım bir çözüm bulamışken tavsiye üzerine antibiyoks suyyukcc kullandım çok söze gerek yok mühteşem birşeymiş iki aydır kullanıyorum çok etkisi oluyor teşekkür ederim.

  1. Hidayet hanım kullanırken çıkıyor mu tekrar ya da ağrılar acılar geçiyor mu kaç günde etkisini gördünüz?

   1. ilk 15 günde ağrılarım geçmeye başladı şişlikler biraz sertlikleri yumuşadı büyük ağrılarım geçmeye başladı tabiki kullanırken sişlikler patladı vücüt dışarıya atıyor iyileşen yerlerde tekrarlama olmuyor ve halen kullanmaya devam ediyorum.

    1. Öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim bende gözle görülür fazla birşey yok sivilce gibi çıkıyor ama çok şiddetli yanmalarım ve acılarım oluyor korkuyorum sıcak bir alanda çalışıyorum iş yerinde çok zorluyor beni yanlış anlamayın ama herkese de güvenilmiyor bir de sağlık bu rabbim herkese şifa versin ?

     1. Rica ederim yardımcı olabilmek önemli evet bendede önceleri fazla yoktu acabalarla geçti zaman ve her geçen zaman hastalık çoğaldı büyüdü çekilmez oldu ben inan çok kötü duruma geldim oturamıyordum hareket etme güçlüğü çekmeye başladım neredeyse yatalak durumdaydım şimdi bu kadar kısa sürede nerdeyse normal yaşantıma dönüyorum yani sayfalar dolusu yazsam bitmez derdim çok büyük bence az çok deme çoğalmadan hastalık ilerlemeden çaresine bak ben memnunum güvendim aldım kullanıyorum sen araştır güven duyduğun yerden çözüm ara derim hayırlı geceler geçmiş olsun sanada acil şifa bir yol diliyorum.

      1. Sizi anlayabiliyorum bende o duruma gelmek istemiyorum tıbben kesin bir tedavisi olmaması beni çok üzüyor sizin adınıza çok sevindim tamamen iyileşirsiniz umarım bu hastalıkla mücadele eden herkese allah şifa versin güvenip alabilirim yani bu ilacı değil mi?

       1. Çok teşekkür ederim tabiki kullanmak isterseniz güvenilir mehmet bey sahibi çok ilgili içiniz rahat olsun rahatlıkla alıp kullanabilirsiniz.

        1. Anladım en kısa zmanda alacağım teşekkür ederim ? tekrar geçmiş olsun rabbim şifa versin

 37. İlaca başladık ve şimdilik çok güzel gidiyor. İnanamıyorum gerçekten mucize gibi rahatlama sağladı şimdiden. Tamamen iyilrşiceğine inancım arttı. Allah razı olsun önerenlerden vesile olanlardan ve bu İlaca ulaşmamızı sağlayan Mehmet beyden. Çok tşk ediyorum oğlumun adına ve ailemiz adına. Bir anne olarak çok ama çok üzülüyordum bu yaşadıklarımıza çare bulamayışımıza, oğlumun üzüntüsüne, kaygılarına vr gelecekte onu bekleyen sıkıntıları düşündükçe kahroluyordum. Ne ilaçlar, ne yapılan kortizon iğneleri bunun kadar etki yapmadı. Boşu boşuna o kadar masraf ve eziyet çektik. Umarım sürecin sonunda bizde bu hastalığı tamamen bitirmiş oluruz. Çok ama çok tşkler. Herkese şifalar diliyorum.

  1. Nuran hanım merhaba en yakın yorum sizin olduğu için size yazmak istedim bu ilaçtan almak istiyorum fakat tereddütlerim var iyileşme olmazsa diye şuanda nasıl gidiyor gerçekten geçiyor mu tek umut bu ilaç mı inanmak istiyorum parası falan değil sadece iyileşme umudunu arıyorum.Ben bu hastalıkta yeniyim psikolojim çok bozuldu tedavisi olmadığını bilmek düşüncesi beni çok korkutuyor.

   1. Merhaba tuba hanım bizim şu an güzel gidiyor epey azaldı 2 aydır kullanıyoruz. Oğlum 16 yalında 3 senedir bu hastalıkla mücadele ediyoruz. Gerçekten götürmediğim cildiyeci dermatalolog kalmadı ama hiç bir işe yaramadı. İlaçlar solüsyon lar aylarca ve düzenli kullanmamıza rağmen boşa gitti. Bende sürekli araştırma yapıyordum çare bulabilmek için. Çok umutsuzdum çünkü yoktu işe yarar bişeyler sonra tesadüfen bir YouTube videosunun altına yapılan yorumlardan bu sıvıyı keşfettim araştırdım denemek istedim. Benimde tereddütlwrim vardı ama inanjn ilk 15 günde etkisini görmeye başladık. Oğlum okula giderken bile çantasına koyuyorum hiç aksatmadan düzenli bir şekilde içiyoruz çok şükür bin şükür epey azaldı. Oğlum bu yüzden bazı günler okula gidemiyordu, oturamıyordu o kadar fazlaydı. Ben 6 ayın sonunda tamamen geçiceğine inanıyorum. Sizde şans verin derim. Oğlumun psikolojisi düzeldi. Deneyin bence, fiat biraz pahalı gelebilir ama çok etkili umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgiler şifalar diliyorum

    1. Nuran hanım çok teşekkür ederim gerçekten bende yeni daha gözle görülür birşey de yok ama şiddetli yanmalar ve acılar oluyor sıcak bir ortamda çalışıyorum beni çok zorluyor artık işimi bırakmak üzere geldim açıkçası psikolojim de bozuldu baya ben biraz daha erken gördüm burayı ona seviniyorum rabbim herkese şifa versin kimseyi böyle birşeyle sınamasın ??

   1. Merhaba fayda görürsünüz bi deneyin derim ben şimdi 30 litre olandan almayı düşünüyorum oğlum 16 yaşında ve bunun dışında hiç bilrşey fayda etmedi inanın. Benimde tereddütleri vardı ilk zamanlar ama gerçekten fayda sağlıyor. Boşuna ilaç antibiyotik kullanmayın bunu deneyin geçmişolsun

 38. Arkadaşlar ben antibiyoks suyyukcc ürününü kullanıyorum kısaca kendimden bahsetmek istedim 9 yıldır hs hastasıyım çok uzatmıyayım tedavi için her seyi kim ne dedi ise kullandım çok goktora gittim 3 kere amaliyat oldum malesef bir türlü az da olsa iyileşme olmadı. Ama bu siteye rastladım tavsiyeler üzerine kullanmaya kadar verdim ortalama en az 6 ay kullanılacak dendi ben önce bir aylık alıp kullandım biraz değişimler oldu devam etmeye karar verdim ve 30 kilo ürün alıp kullandım 6 ay sonunda büyük ölçekte iyileşme olsada tam iyileşmedi kullanmaya devam etmek için bir 30 kg daha aldım kullanıyorum 8 ay oldu bazı insanlar çabuk iyileşmiş ama bende biraz geç iyileşme oluyor ve kullanmaya devam ediyorum başka bunlardan etkili bir şey yok en azından rahatım ve faydası olan birşeyler kullanıyorum şu ana kadar başarı oranı yüzde 70 iyileşme var veiyileşinceye kadar da kullanmayı düşünüyorum kısaca gelişmeleri yazmak istedim kullanmak isteyenlere de tavsiye ederim ben yıllarca uğraştım bundan etkili çözüm bulamadım gönül rahatlığı ile alıp kullanabilir belki sizde daha çabuk iyileşme olur.

 39. Merhabalar ben 4 yıldır hs hastasıyım çok doktor ameliyat geçirdim
  Gerçekten şifa arıyorum
  Yorumlar firma tarafından yazılmıştır diye düşünüyorum
  Gerçekten şifa bulan varsa lütfen dönüş yaparsa sevinirim ?

 40. Merhaba arkadaşlar Antibiyoks sayfasından Suyyukcc olan burada tavsiye edildiği üzere satın aldım 3 aydır kullanıyorum ilk bir ay biraz farkedemesemde 3 ay sonunda büyük gelişmeler yaşadım çok rahatım zaten 30 kg ürün 7 ay kadar yeterliymiş ben de yüzde 60 oranında iyileşme oldu kullanmaya devam ediyorum sorusu olan varsa cevap yazabilirim.

 41. Murat bey ne oldu varmi bir gelişme bende de aynı sıkıntı var tavsiye edersen memnuniyetsiz bir kullanıcı olarak bemde almayı düşünüyorum.

 42. 12 yıldır hs hastasıyım gitmediğim doktor kalmadı kullanmadığım ilaç antibiyotik kalmadı kim ne dedi ise yapmaya çalıştım ama ağrılarım şişliklerim bana ızdırap oldular 3 defa ameliyat oldum çözüm olmadı bazı doktor köpek memesi hastalığı dedi bazısı hs hastalığı bazısı ter bezlerinde sorun var dedi velhasıl 12 yıl öyle böyle geçti antibiyoks suyyukcc hakkında burada yorumları okudum araştırdım acaba dedim sonunda bunuda alıp bir deneyeyim istedim alıp kullanmaya başlayınca inanılmaz derecede rahatladım ve iyileşmeler olmaya başladı ve toplam 7 ay kullandım 30 kg getirtmiştim zaten yetti bende yorum yazmak istedim ama biraz zaman geçsin duruma bakalım tekrarlarmı şüphesi içinde çok şükür tekrarlama olmadı yıllarca boş yere acılar çekmişim keşke daha önceleri rast gelip kullansaydım diyorum hs hastalığı olan yada köpek memesi hastalığı olan hiç tereddütü olmasın etkili yöntem yaşadıklarımı hikayemi paylaşmak istedim Allah herkese acil şifalar vesile versin İnşallah.

 43. Merhaba arkadaşlar 3 yıldır köpek memesi denilen hs hastasıyım yaşım 38 çok doktora gittim çok tedavi uygulandı çok değişik ilaçlar kullandım ve bir çok tavsiye üzerine bitkilerde kullandım ama bir türlü bu illetten kurtulamadım 6 ay önce bu yazılan yorumları okudum bende kullanmak istedim alıp kullandım bu kadar etkili olacağını tahmin etmemiştim ilk aydan etkisi olmaya başladı ağrılarım acılarım şişlikler boşalıp rahatlamaya başladım son 5 ve 6 ayda tamamen iyileşme oldu kullanımı kolay ve tadı kötü değil günde üç ölçek içtim iki defada pansuman yaptım size tavsiyem boşa emek ve acılar çekmeden alıp kullanmanızı bende tavsiye ederim herkese acil şifalar diliyorum.

  1. İyi akşamlar Ali bey öncelikle geçmiş olsun iyileşmenize çok sevindim bende 3 aydır kullanıyorum aynı açıkça anlattığınız gibi iyileşme çok güzel yol kat ettim tam anlamıyla bende iyileşmeyi bekliyorum yazmak için kullanmayı bıraktınız mı şuan ne durumdasınız acaba.

   1. Hülya hanım teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ben ilk olarak bir aylık almıştım sonra da 30 litre toplu olarak aldığım için ilaç artmış oldu keşke ilk bir aylık değilde 30 litre almış olsaydım artmamış olacaktı ama önemli değil önemli olan iyileşmem sanırım bir iki aylık daha var kullanmaya devam ediyorum sonuçta zararı yok ve ve faydası olan bir şey ama çok iyi durumdayım öncesi o kadar kötü durumdaydım ki çalışamaz hareket edemez duruma geldim şişlikler çok acı veriyordu şimdi hiç şişlik karartı morartı yok normal çalışma hayatıma başlayalı 4 ayı geçti inşallah sizde bir an önce sonuca varırsınız hayırlı akşamlar diliyorum bende size.

    1. Günaydın Nejla hanım ben 30 kg aldım 6 bin lira verdim ancak fiyat konusunu sorun piyasa malum her şey artıyor ama inanın paranız boşa gitmiyor etkili olduğunu görünce derin bir oh çekersiniz. Mehmet beyin telefonu firma sahibi 05051053434 görüşebilirsiniz.

  2. Usta bende 3 yıldır köpek memesi hastalığı var çok çektim iyileşmenize sevindim bende aldım antibiyoks dan suyyukcc 4 aydır kullanıyorum gerçekten güzel bir şey bende biraz geç iyileşme oluyor sanırım ben biraz daha fazla kullanacağım ancak bende çok memnunum .

 44. hayırlı akşamlar, arkadaşlar antibiyoks ilacını kullandım tavsiyeniz üzerine teşekkür ederim çok etkisini görüyorum tam anlamıyla hastalıktan kurtulduğumda tekrar yazacağım.

 45. 4 YILDIR HS HASTALIĞI YAŞIYORUM BENİM SANIRIM İLERİ BOYUTLARDA İDİ ÇOK DETAY YAZIP MORALİNİZİ BOZMAK İSTEMEM BU HASTALIĞI YAŞAYAN ZATEN BİLİR. ANTİBİYOKS TAVSİYE EDİLMİŞ ALIP KULLANDIM İLK AYDAN ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI ANCAK BEN 30 KG HARİCİ 10 DAHA ALIP KULLANDIM BİRAZ GEÇ İYİLEŞTİ YADA ÇOK İLERLEMİŞ HASTALIK ONDAN OLABİLİR TAM ANLAMIYLA İYİLEŞTİM BU KADAR ETKİLİ OLMASI MUHTEŞEM BİR DURUM DAHA ÖNCE ÇOK DEĞİŞİK TEDAVİ YÖNTEMLERİ UYGULADIM AMA ANTİBİYOKS DAN ETKİLİSİNİ GÖREMEDİM.KULLANMAYI BIRAKTIM 4 AY OLUYOR TEKRARLAMADA OLMADI EMEĞİ GEÇENLERE MİNNETTARIM KULLANMAK İSTEYENLERE TAVSİYE EDEBİLİRİM AH KEŞKEM DAHA ÖNCE KULLANMIŞ OLSAYDIM DİYECEKSİNİZ ACİL ŞİFALAR HERKESE.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.