Köpek Memesi Hastalığı
Forum ve Yorumları Paylaşım Platforumu
Hidradenitis Suppurativa

HS Hastalığı Forumu

HS Hastalığı Forumu Kurtulanların Yorumları.

HS Hastalığı Forumu Köpek memesi hastalığı Hidradenitis Suppurativa Forum ve Yorumları

Telefon ve E-mail adresi paylaşmak gizlilik ihlalinden dolayı yasaktır.

Web sitemiz kişisel bilgileri saklamıyor ve paylaşmıyor. 

Yıllar öncesi yapılmış yorumlara cevap alamayabilirsiniz. Lütfen Yeni yorumlara cevap yazın veyahut yorum yazın Bilgi almak için 0 505 105 34 34 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

7/24 WhatsApp Canlı Destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

509 yorum

 1. Hs hastalığımı desem köpek memesi hastalığımı desem ter bezlerimi desem her doktor farklı şöyledi sonuçta aynı hastalık 3 yıldır hayatım mahvoldu derin yaralar şişlikler çok ızdırap verici hale gelmişti 4 aydır 30 kg antibiyoks kullanıyorum neredeyse tamamıyla iyileşmeye az kaldı çok rahatladım çok şey kullandım bu kadar mükemmel birşey görmedim mükemmel sonuç verici keşkem daha önceden alıp kullansaydım teşekür ederim tavsiye eden arkadaşıma hayatımı değiştirdin. 😉

   1. İlaca başladık ve şimdilik çok güzel gidiyor. İnanamıyorum gerçekten mucize gibi rahatlama sağladı şimdiden. Tamamen iyilrşiceğine inancım arttı. Allah razı olsun önerenlerden vesile olanlardan ve bu İlaca ulaşmamızı sağlayan Mehmet beyden. Çok tşk ediyorum oğlumun adına ve ailemiz adına. Bir anne olarak çok ama çok üzülüyordum bu yaşadıklarımıza çare bulamayışımıza, oğlumun üzüntüsüne, kaygılarına vr gelecekte onu bekleyen sıkıntıları düşündükçe kahroluyordum. Ne ilaçlar, ne yapılan kortizon iğneleri bunun kadar etki yapmadı. Boşu boşuna o kadar masraf ve eziyet çektik. Umarım sürecin sonunda bizde bu hastalığı tamamen bitirmiş oluruz. Çok ama çok tşkler. Herkese şifalar diliyorum.

 2. 45 yaşındayım 15 yıldır köpek memesi hs hastasıyım çektiğim acıları anlatmaya gerek yok sadece bu hastalığı çeken bilir denemediğim tedavi yöntemi de kalmamıştı uzun yol şoförüyüm hastalığım o kadar ilerlemişti ki çalışamaz duruma gelip acılar içinde kıvranıyordum bir arkadaşımın arkadaşının tavsiyesi üzerine antibiyoks firmasını tavsiye etmiş pek güvencim yoktu ama bir deneyelim diyerek ürün sipariş ettik kullanmaya başladık 30 gün için de hiç bu kadar daha önce etkili bir değişiklik olmamıştı ama ilacı kullandıktan sonra büyük değişimler olduğunu hissettim 7 aylık 30 kg ilacı toptan hepsini alıp kullandım tamamıyla hastalığımdan kurtuldum şimdi çalışıyorum daha önce bu bilgileri paylaşmak istedim ama tamamıyla iyi olana kadar yazmak istemedim şimdi çok iyiyim 15 yıl boş yere acılar çekmişim keşke daha önce rast gelip kullansaydım kısmet nasip diyelim bunada çok şükür iyiyim almak isteyenlere tavsiye ederim gönlünüz içiniz rahat olsun şifayı veren allah ancak bu ilaç iyileşmeme sebep oldu emeği geçenlere tavsiye eden arkadaşıma teşekkür ediyorum.

 3. 1 aylık antibiyoks alıp kullandım etkisini görmeye başladım keşke 30 kg alsaydım diyorum şimdi ama önemi de yok önemli olan etkili olması kullanmaya devam ediyorum şimdilik çok memnunum şimdiden rahat uyku uyuyabiliyorum ağrılarım azaldı gelişmeleri yazarım

 4. Mrb terbezi iltihabı için antibiyoks alıp kullanıyorum 2 ayoluyor çok etkisi oluyor daha önce hiç bu kadar etkili bir şey görmedim çok güzel çok memnunum.

 5. Antibiyoks ilacı kullandım 20 yıldır hs hastalığı iletinden neler çektim anlatamam çok acılar cektim ama antibiyoks kullandığım andan itibaren yaşamanın güzel olduğunu anladım yıllardır boşa kurek çekmişim tavsiye ederim acılar çekmeyin hayatınızı mahvetmeyin en doğru tedavi yöntemi bu emin olabilirsiniz.

    1. Merhaba yıllar önce yapılan yorumlara cevap vermeyebilirler bilgi almak istiyorsanız 05051053434 numaradan bilgi alabilirsiniz.

 6. Merhaba arkadaşlar 20 yaşında kızım için antibiyoks alıp kullandık 3 aydır kullanıyoruz çok etkisi oluyor kızımın yüzü güldü bende sevincimizi paylaşmak istedim, Kızımda hs hastalığı var ve bir çok yerinde çok kötü durumda idi ve çok tedavi için her seyi denedik ancak bir çözüm alamamıştık ancak antibiyoks gerçekten yüzümüzü güldürdü teşekkür ederiz bize yeniden güzel bir yaşam vermiş oldu.

 7. Aekadaşlar müthiş birşey bukadar etkili olduğunu ummamıştım yorumları okudum pek inandırıcı gelmesede antibiyoks kullandım tamamıyla iyileştim ilk günlerden bile gözle görülür iyileşme oluyor şüpheniz olmasın bu acıyı çekmeyin allah razı olsun acil şifalar diliyorum inşallah

  1. Talha Uğur evet bizde çocuğumuz için alıp kullandık HS hastalığı için kısa sürede çocuğumuzun yüzü güldü çok tedavi yöntemi kullandık ama tek çözümü bu oldu sevincinizi ve sevincimi paylaşmak istedim geçmiş olsun.

 8. köpek memesi veya hs hastalığı denilen hastlığımı 3 yıl acılar içinde çekiyordum antibiyoks ilacını 6 ay kullanım sonucu tamamen hastalık geçti ve şimdi 9 ay oldu ürün kullanımı bıraktım tekrarlamadı buraya yazma gereği duydum pişman olmazsınız tavsiye ederim.

 9. allah razı olsun demekten başka elimden birşey gelmiyor 4 yıldır ne çektiğimi ben bilirim şişliklerden akıntılardan ağrılardan sızılardan tarifi imkansız antibiyoks ilacını kullanmaya başlayınca ilk iki ayda acılarım sızılarımdan kurtuldum 5 ayda tamamen iyileştim 6 ay kullanmam gerekiyormuş az kaldı kullanıyorum. acı çekenlere bu hastalıkta boşyere çekiyorsunuz antibiyoksa güvenin çok güzel memnun kalırsınız.

  1. Bende bu hastalığı çekiyorum yorumlari okudum gerçekten geçiyor mu görmediğim hastane kalmadı hepsi açık ameliyat diyor ne yapicam bilmiyorum

 10. Çok şey söylemeye gerek yok, çekecek çilesi bitmiş olan alıp kullanır çilesine son verir. Çilesi bitmeyen yıllar sonra gelir yine buraya gelir. Çünkü başka çözümü ben bulamadım bundan başka Allah herkese şifa versin Acil.

  1. Çok yazik degilmi bizde care ariyoruz yillarca antibiyoksu denemeye haziriz ama her sordugumda kargo yurt dişi goturmuyor diyorlar

    1. Antibiyoks.com.tr web sayfasından suyyukcc olan ürün firmadan bilgi alabilirsiniz.

 11. 15 yıldır hs hastalığı teşhisi kondu uzun uzun yazmaya gerek yok bu hastalığı çeken bilir sanırım en kötüsünü yaşadım desem yalan olmaz bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine antibiyoks firmasına ulaştım be 6 aylık 30 kg ürünlerinden alıp kullanmaya başladım ne desem nasıl tarif etsem bilemiyorum bu kadar etkili bir şey görememiştim kullanmaya başladığım ilk günlerde ağrılarım geçmeye başladı şişlikler küçüldü iltaap vucuttan atıp yaralar 4 ay gibi sürede kapandı ben 6 aylık 30 kg ürünü kullanıp bitirdim şimdi ilaç biteli üç ay oldu acaba tekrarlar mı diye teredüt ettim hemen yorum yazmak istemedim ama tekrarlama olmadı ve bu sevincimi burada bende paylaşmak istedim şüphesiz muhteşem bir çalışma teşekkür ederim emeği geçenlere.

 12. Arkadaşlar ben 15 gün oldu antibiyoks kullanıyorum ağrılarım dindi piskolojik mi bilemiyorum kullanmaya başlıyalı neredeyse ağrım kalmadı benim durumumu yaşayan oldu mu bu kadar kısa sürede ağrısı dinen birisi açıklarsa minnettar olacağım.

 13. Bu kadar iddialı bir üründen bahsediyorsunuz ve dünyada maalasef bir çok ülkede modern tipin tedavi edemediği hastalığı tedavi ediyorum diyorsunuz bir tane üniversitenin dermatoloji bölümüyle ortak çalışmak için girişimde bulunmuyorsun?? Bu kadar argeler bütçeler ayrılmış bir hastalık için özellikle ABD’ de ciddi girişimler varken bu ürünün tedavi ettiğini şurda ki yorumlara dayanarak iddia etmek çok aptalca… Bir hastanızin hastalık geçmişiyle ilgili veri paylaşın ve şimdiki durumuyla ilgili hadi bakalım litresini 1000 TL ye almaya hazır milyonlar var …

  1. Ne diyorsun kardeşim sen pazarlamacımısın ben 200 liraya almakta zorlanıyoruz sen bin liradan bahsediyorsun ne ayaksın anlamış değilim ne o yalan dolan bu kadar insan boşuna mı yorum yazmış.

   1. Mustafa kardeşim boş ver bu tarz insanları hastalığı yaşayan biziz hiç bir şey tedavi etmez iken etkili bir şey bulmuşuz bu tarz insanlar çok var doğal olarak güven meselesi ama bu yorumu buraya yazması yersiz firmaya yazması lazım bende 3 aydır kullanıyorum şuan yüzdelik oranla 60 civarı iyileşme oldu ve daha önce 8 yıldır bu hastalığı yaşıyorum çok şey kullandım gitmediğim doktor kalmadı ameliyat bile oldum terbezlerim alındı ama yinede boş bunun kadar etkilisini göremedim çok sevinçliyim iyiki burda yazılanları okuyup güvenmişim umutlarım boşa gitmedi

     1. Antibiyoks.com.tr web sayfasından suyyukcc olan ürün firmadan bilgi alabilirsiniz.

 14. Merhaba 1 ay kullanıp iyileştiğimi görüp devamını almamıştım 6 ay kullanmam gerekti 1 ay sonrası tekrar alıp kullanmaya başladım uyanıklık yapmış gibi olduk tekrar 6 aylık alıp kullanmaya başladım aynı 1 ay içinde çok etkisi oluyor bana keşke ara vermeseydim diyorum 1 ay kullandığım boşa gitti ara verdiğim için izler morluklar lekeler kayboluyor şişlikler temizlenip düzeliyor ağrılarım zaten dindi kullanmaya devam edeceğim teşekkür ederim çok ilgilendiğiniz için.

 15. bu hastalığın tedavisi yok. insanlara umut vermeyin. insanların umutlarıyla oynamayın. çok iddia ediyorsanız gönderin ben kobay olarak kullanacağım. ve hs grubumda bulunan tüm hasatalara aldıracağım.

  1. merhaba neden kobay olmak istiyorsunuz anlamış değilim yıllardır insanlar zaten kullanıyor ve kullandıkları ürün denenmiş kullanılmış onaylı patentli ruhsatlı bir ürün amacınız nedir ücretsiz ürün almak mı açık olursanız veya itelişim kurun firma sahibi ile sitelerinden.

  2. Timur kardeşim umt falan demişsin de tereddüt etmene gerek yok 4 aydır kullanıyorum çok memnunum hs hastalığım neredeyse kalmadı diyebilirim. Daha önce çok tedavi yöntemi denedim kim ne dedi ise uyguladım sonuç hüsran oldu yıkıldım her defasında, ama bu antibiyoks ürünü muhteşem denecek şekilde etkisi oldu ön yargılı olma hastaysan hastalığı çeken bilir çok zor bir hastalık için rahat olsun güzel bir örün mağdur olmazsın al sende kurtul derim geçmiş olsun.

 16. Bu Ürün kullanılırken diyet uygulanıyormu yoksa sınırsız tüm ürünler tüketilebiliyormu

 17. Bu sitede okumuştum yorumlarda ramazan bayramını rahat geçirdim allah razı olsun diye yazmış okuyunca benim antibiyoks kullanmam için vesile oldu diyebilirim alıp kullandım bir buçuk ayda çok etkisi oldu turamıyor çalışamıyor yatamıyordum bayramda hastalığımı bilen eş dost akrabalarım bile maşallah çok iyi gördük dediler evet hayatım değişti çok şükür kullanmaya devam ediyorum zaten bundan başka etkili bir ilaç göremedim ne kullandıysak paramız emeğimiz boşa gitti ona yanıyorum burada tavsiye edenlerdende emeği geçenlerdende bu ilacı üretendende allah razı olsun gercekten 10 yıldır bayramda yüzüm gülmüyordu ağrılardan yüzümü güldürdünüz allahta sizi güldürsün hayırlı günler.

 18. Muhteşem bir ürünmüş evet ilk aydan biraz kararsız kaldım ama ikinci ayda neredeyse tamamen iyileşme oldu harikasınız teşekkürler.

  1. Evet kardeşim bu ilaçtan etkilisi yok biraz ücreti yüksek gibi olsa da aslında çok pahalı bir ilaç da değil çünki alınan toplam 30 kg okadar çok 100 gr ürüne 3 yüç beş yüz para verdim ki tekrar tekrar alıp kullanınca onlarda çok pahalıya geliyor birde keşke etkisi olsa ama antibiyoks suyukcc alıp sonucu görünce paha biçilemez olduğunu anladım neler kullanmadık ne tedaviler amaliyat vs hayatımız mahvolmuştu şimdi ise çok şükür her yönden mutluyum rahatım almak isteyen kullanmak isteyen mehmet beye başvursun ilgisi alakası çok ilacı sattım bitti değil adam gece göndüz aradığımda her zaman saatlerce derdimi dinledi çözüm odaklı bir insan böyle insanlar hep var olsa keske hastalara acil şifalar boş yere başka şeyler kullanarak zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın derim.

   1. Selamunaleyküm kardeşlerim ben 18 yıldır hs hastasıydım meslek gemici hs hastalığı için her şeyi denedim kullandım nerdeyse tüm ülkelerde araştırdım ilçlar vs çok şey kullandım uyguladım çözümü bulamadım. Bu ilacı altı aylık alıp kullandım iyileşmeme rağmen az biryerler kaldı 2 aylık daha alıp kullandım 8 ay oldu tamamen kurtuldum böyle etkisi olması muhteşem bir çalışma mükemmel bir şey ilk aydan ağrılarım dindi 3 ve 4 aylarda kapanmaya başladı iltaaplar kurudu akıntı kalmadı demem o ki en güzel tedavi yöntemi ve tek benim için.

  2. Yeni alıp kullanmaya başladım 1 hafta oldu şişlikler boşaldı büyük rahatlama oldu harika bir ürünmüş kullanmaya devam ediyorum.

  3. Servet abi ben 16 yaşındayım benbeni bildim bileli hs hastalığı var ailem cok şey denetti çok doktora gittik ama çözüm olmadı bir türlü düzelme olmadı çok acılarım vardı antibiyoks suyyukcc kullanığımdan beri bende iyileştim 5 ay oldu kullanıyorum az kaldı çok sevinçliyim piskolojim düzeldi iyi akşamlar dilerim.

   1. Kusura bakma Berkcan yorumunu yeni farkettim siteye uzun zamandır bakma fırsatım olmamıştı iyileşmene çok sevindim evet bundan doğru ve iyi ilaç görmedim bende geçmiş olsun inşallah bir daha allah göstermesin kardeşim.

 19. Amaliyat geçirdim kaç defa yinede çözüm bulamadım tavsiye üzerine antibiyoks alıp kullandık ilk ay karasız kalmıştım ancak ikinci ayda muhteşem sonuçlarını gördüm 6 ay oldu tamamıyla yaralar düzeldi ama ben her ihtimale karşı 2 ay kadar daha kullanmayı düşünüyorum tavsiyem şudur ki herkes birşey söylüyor sonuç sıfır hiç teredüt etmeden kullanmanızı tavsiye ederim hayatınızı değiştirin derim eşi benzeri yok bence kullanımıda kolay içiniz rahat olsun kullanın ve sonucu görün selamlar.

 20. Selam herkese yıllardır hs hastalığının en acılı dönemini fazlasıyla yaşadım. Kullanmadığım tedavi yöntemi kalmadı diyebilirim, kim ne dedi ise uyguladım sonuç hep hüsran oldu. Tavsiye üzerine antibiyoks suyyukcc kullandım ve kullanmaya devam ediyorum 3 aydır. Neredeyse tamamen iyileşme oldu bu kadar etkili bir yönteme rastlamadım daha önce emeği geçenlere ve tavsiye eden arkadaşıma ayrıca teşekkür ederim.

 21. ilk aydan çok kararsız kalmıştım ama ikinci ayda yarı yarıya hastalıklı bölgeler kurudu kapandı 4 aydır kullanıyorum 3 ayda tamamıyla hastalık geçti umarım tekrarlamaz ama ağrılarımdanda kurtulmam çok güzel tavsiye ederim.

 22. Oh be kocaman bir oh çektim 5 yıldır çok acılar çekiyordum ramazan ve bayramı çok şükür rahat geçirdim antibiyoks çalışanlarına teşekkür ederim ilk ay pek etkili olmadığını düşünüyordum ikinci ayda çok etkili olmaya başladı kullanmaya devam ediyorum.

 23. 4 mart 20021 itibarıyla kullanmaya başladım 30 kg almıştım 23 gün oldu bir faydasını göremedim akıntılar yine var ağrı ve şişlik aynı devam ediyor ve koltuk altımda yine çıkmaya devam ediyor 15 gün daha kullanacağım eğer faydası olmaz ise firma ile görüşüp kalan ürünü iade edeceğim çünkü alırken fayda görmez isem iade alacaklarını söylemişlerdi oysaki alırken çok umutluydum ama bir 15 gün daha devam edeceğim hayırlısı bakalım

  1. Murat bey ben de şlk aydan teredüt etmiştim şuan 4 ay oldu kullanıyorum daha önce bende sizin gibi etkisi olmuyor gibi gördüm ama ikinci aylarda gözle görülür iyileşmeler başlıyor bence devam et bu hastalığı çeken bilir kardeşim çok şey kullandım bir etkisi olmadı ama şuan memnunum nerdeyse tamamen yaralar kapandı az kaldı bence devamını kullan derim inşallah acil şifa versin bu mübarek gecede bak bir arkadaş telefon yazmış kullananlardan çok kişi memnun selam

  2. Murat bey ne oldu varmi bir gelişme bende de aynı sıkıntı var tavsiye edersen memnuniyetsiz bir kullanıcı olarak bemde almayı düşünüyorum.

 24. Bende 4 senedir bu hastalığı çekiyorum. Gitmediğim doktor kalmadı bana söyledikleri ömür boyu bu hastalığı çekeceksin çözümü yık dediler ve bende internetten araştırmaya başladım ve bu ilaca rastladım sipariş ettim. 1 aydır kullanıyorum ağrılarım dindi ve yaralar iyileşmeye başladı. teşekkür ediyorum bu ilacı satanlara.
  güvenin yüzde 1000 iyi geliyor. Telefon numaram 0541 696 60 03 bilgi almak isteyen kullanıcı olarak beni arayabilir bilgi veririm.

   1. Yurt dışına malesef sıvı surup olduğu için kargo almıyor gönderemiyor firma. Ancak türkiye içi kargo mevcut.

    1. Ozaman bizim hic bir deneme sansimiz yok bu urunu demek umut ediyorduk belki yardim edecek diye

 25. bende bu hastalığı 20 yıldır çekiyorum ara ara azalıyor ara ara çoğalıyordu şu son bir yılda sol kalçamda 10 cm büyüklüğe erişti ve 6 -7 tane baş verdi 1 yıldır iltihap akıntısını kesemedik gitmediğim doktor kalmadı en onunda netten bu ürüne denk geldim 30 kg aldım 4 mart 20021 itibarıyla kullanmaya başladım gelişmeleri yazacağım inşallah iyi gelir

  1. Geçmiş olsun bende bir ay doldu bu gün kullanmaya başlayalı akıntılar çoğaldı iltihap şişlikler akıp boşalınca rahatlama oluyor bazi şişlikler kaybolmaya başladı tekrar aldım ikinci ay set olarak sonuçları güzel tavsiye ederim.

 26. 3 aydır kullanıyorum ilk bir ay neredeyse etkisi olmadı gibi çok hafif rahatlama oldu ikinci ayda biraz iyileşme olmaya başladı 3 ayda çok çabuk iyileşme gözlemledim demekki istikrar çok önemli bende üçüncü ay etkisi çok oldu gercekten çok rahatladım güzel ilaçmış doğrusu

 27. 3 AYDIR KULLANIYORUM ANTİBİYOKS BAŞARI ORANI OLARAK ÜÇ AY İÇİNDE YÜZDE 40 CİVARI DAHA 3 KULLANDIĞIMDA 6 AYDA DEMEKKİ YÜZDE 80 OLACAK GİBİ BUDA DEMEK OLUYOR İR İKİ AY FAZLA KULLANMAM GEREKECEK AMA ŞİŞLİKLER AZALDI YARALAR KAPANIYOR CİLTİM DÜZELDİ BAYA GÜZEL SONUÇ VERİYOR.

   1. kardeşim bu kadar ön yargılı olma yorumlar yazılıyor yazılmıyor değil bak senin yorumunda yazılmış sahte olan birşey yok bu kadar yorumlara bu kadar kişilere yalan sahte demek haksızlık aldım kullanıyorum yukarda yorumumu açıkça yazdım oku ilk ayda yazmıştım aşağılarda okuyabilirsin antibiyoks ilacı için kötü demek haksızlık neler kullandım neler anlatsam sayfalara sığmaz hiç birinin faydasını görmedim ama antibiyoks tek çözüm en etkili yol pişman olmazsın eğer kullanmak istersen şüphen olmasın tavsiye ederim.

 28. Arkadaşlar antibiyoks alıp kullanmak isteyenler hiç tereddütünüz olmasın ben ilk bir aylık alıp kullandım çok faydasını görünce 30 kg tekrar alıp kullanıyorum hayatım duygularım yaşama isteğim değişti bu hastalığı yaşayan bilir söylemeye gerek yok allah yardım etsin herkese acil şifalar diliyorum ve çok çok teşekkür ederim hayatımı kurtardınız.

  1. selam murat bey ben iki aydır kullanıyorum çok yavaş ilerleme oluyor acaba sizde kaç yıldır var bu rahatsızlık bende çok ağır derecede 2 yıldır var bilgi verirseniz sevinirim.

   1. bende 6 yıldır hs hastalığı var ve çok acılar çektim anlatamam yaşayan bilir kardeşim hayatım çok kötü durumdaydı şimdi en azından normalleşmeye başladım çok şükür.

   2. Bende 1 aylık kullandım dedim etkisi olursa devamini istiyecem hicbir etkisi olmadi hicbir değişlik olmadi bir umutla almıştım dedim kurtulurum ama yine hüsran çok da düzenli kullandım sivilcelerde hicbir etkisi olmadi gene aynı aynı iyileşme hicbir konuda olmadi şişlikler gene hala da var

    1. selam ömer zaten ilk aydan hemen iyileşmiyor gözle görülür iyileşme 2,,,3 ay içerisinde başlıyor şimdi en azından hafifleme olduysa devam et sende benim gibi geç iyileşme olabilir. bende ikinci ayda şişlikler yaralar az az kapanmaya başladı.

  2. evet gercekten güzel sonuçlar aldım daha önce kullanmadığıma çok pişmanım çok acılar çekmiştim.

   1. Merhaba lütfen antibiyoks.com.tr web sayfasından iletişim kurup bilgi alabilirsiniz. Adresleride yazmaktadır. Hayırlı akşamlar.

 29. Merhaba ben de uzun yıllardır bu hastalıkla uğraşıyorum, doktorlar kesin çözümü yok diyor ama burada yazılanlar bana umut veriyor ? Lütfen gerçekten kullanıp faydasını görmüş biri bana ulaşabilir mi rica ediyorum.

  1. valla ben 1 aydır kullanıyorum. normalde aileden ırsi olarak hiper tansiyon hastasıyım. 1 hafta önce doktora gittim. tansiyonum 9 – 6 çıkmış. ilacı kestiler. içindeki melisa ve lavanta otu sularının karışımı muhtemelen tansiyonu da düşürüyor. vücudumdaki yaralar geçmeye başladı. 5 veya 6 ay kullanılırsa tamamiyle geçeceğini düşünüyorum. Ankara’dan selamlar.

 30. terbezi intabı teshisi koydulardı ameliyat bile oldum çözüm olmadı suyyukcc antibiyoks ilacını kullanıyorum 4,5 ay oldu kullanıyorum yüzdelik oranla baya geçti yüzde 80 iyileştim 6 aylık almıştım 30 kg daha 1 veya iki aylık kullanımlık ilacım var inşallah onuda kullanıp bitinceye kadar geçmiş olur tesekkür ederim tavsiyeleriniz için.

  1. Selam bende ameliyat olacağım sol kolutuk altından… sizde snelştattan sonra aynı yerden mi nüksetti…

 31. çok güzel ilk günlerden hemen etkisi olmaya başladı ağrılarım baş belasıydı rahatladım henüz 15 gün oldu kullanıyorum gelişmeleri yazarım

  1. Hocam merhaba benimde sag koltuk altında var 2 yil oncesine kadar nohut tanesi kadardi kendiliginden kayboluyodu 5 aydir ceviz buyuklugunde sisti patladi temizlettim ama gecmedi surekli kendim iltihapı bosaltiyodum sonra kapandi 10 gun sonra tekrar ter bezleri sismeye basladi ve hala sisiyor bu urun gercekten faydasi varmi durumunuz nasil oldu beni bilgilendirirseniz minnettar kalirim urun cok pahali butcem yeterli degil ama fayda saglıycaksa kıredi cekicem borc alıcam bu urunu almaya calısıcam lutfen yardımcı olun bana okadar sahtekar dolandıricı insanlar varki insanın guveni kalmiyo numaramı biraķayım iletisime gecerseniz sevinirim ***********

   1. Aynı beni tarif ettiniz… son durumunuz nedir… ben sol kol altımdan ameliyet olacağım… 0xxx xxx xx xx
    Eğer yorumumu görürseniz arar mısınız

 32. 5 aydır kullanıyorum suyyukcc tamamıyla iyileşme oldu az bir şey ilaç kaldı onuda kullanmaya devam ediyorum 18 yaşındayım piskolojim bozulmuştu çok sevinçliyim oh çok şükür ciltim neredeyse yara izi bile kalmadı sanki çok teşekkür ederim bu ilacı yapanlardan allah razı olsun sizlere minnettarım başarılarınızın devamını dilerim. Her hastaya acil şifa olmak için sebep oluyorsunuz selamlar.

 33. Yıllardır çekmediğim çile acı kalmamıştı yeni yıla yeniden doğmuş gibi girdim Suyyukcc Antibiyoks kullandım muhteşem ötesi bu kadar etkili olacağını hiç beklemiyordum 5 ay 30 kilo alıp kullanmıştım çok az kaldı 2 aylık daha sipariş ettim toplamı oda 11 kg bu acılara dayanılmazdı şimdi unuttum çok şükür.

  1. Günal bey kullanımı ve etkisi hakkında biraz açıklama yapabilirmisiniz mesela kaç günde etkili olmaya başladı kullanım şekli nedir gibi

   1. Sevgili kardelen kullanımı günde üç defa yarım çay bardağı ölçekte içiyorsun iki defada aynı içilen su ile pansuman yapılıyor. Etkisi ilk 20 günde etili olmaya başladı ağrılarılarım dindi iltihaplar azaldı.kullannımı kolay tadıda kötü değil.

    1. Çok teşekkür ederim geri dönüşüm için bizde almaya karar verdik araştırmalarımız sonucu en etkili çözüm bu olduğu gösteriyor hayırlısı diyelim.

 34. Merhaba arkadaslar bende hs hastasiyim yaklasik 7 yildir bu bahsettiginiz sey nedir nerden alirim nasil kullaniliyor banada bilgi verir misiniz…

 35. Günaydın arkadaşlar ilaç çok etkili ancak çok kullanıldığı için ücret biraz uçuk rakama geliyor ama 30 litre alındığı zaman litresi 133 liraya geliyor. Bir haftada bir ayda zaten tamamıyla iyileşmeyi beklemek kendimizi kandırmış oluruz. 7 yıldır bu hastalığı yaşıyor ve acılarını fazlasıyla çekiyorum bu ilaçla 50 gündür kullanıyorum mükemmel ötesi iyileşmeler oluyor diyebilirim. Yıllardır kullanmadığımız şeyler kalmadı iyi bilirsiniz bir çözüm olmuyor tavsiye edebilirim bana çok etkisi oluyor size nasıl olur bilemem ancak ben gercekten sıfır ila on arası bu ürüne puan versem şuan için 8 derim tamamen iyileşince 10 rahatlıkla veririm benim yaşadıklarım 50 gündür bu şekilde takip edenler için bilgi vermeyi bir borç bildim her şey çok güzel 😉

  1. Gerçekten güzel ilaç ter bezi iltihaplarım vardı kısa sürede çözüm oldu hayatım değişti teşekkür ederim.

 36. Bu nasıl bir ürün miş ki ilk 15 günde gecelerim anlam kazandı ağrılarım dindi hafifledi harikasınız kullanmaya devam ediyorum güvenim çok arttı teşekkür ederim.

  1. Selam kardeşim için rahat olsun etkili ama hemen olmasada ilk 30 günlerde rahatlama oluyor 2,,3 aylarda yavaş yavaş iyileşmeler oluyor bende 20 yıldır vardı bu rahatsızlık 30 kg alıp kullandım 6 ay kadar oldu ama iyileşme tam olmadı çok az bişey kaldı 3 aylık tekrar alıp kullanmaya devam ediyorum en azından yüzde 80 iyileşme oldu 3 ay daha kullanırsam tamamen iyileşirim diye düşünüyorum bundan başka etkili bir çözüm olmamıştı en iyi çözüm bu bence allah sizlerde bir an önce şifa versin bende burada yorumlşarı tavsiyeleri okuyarak almıştım.

  2. İyi günler. Acaba ilacın faydasını gördünüz mü? Bir de ilacı hangi evrede kullanmaya başladınız?

  3. Bende ayni seyi dusunuyordum gecen yildan beri yorumlara bakip aklimda hep soru isaretleri

 37. Selam arkadaşlar tavsiyeniz üzerine alıp kullandık Allahım yarabbim bukadar etkili olacağını hiç tahmin etmemiştim ilk ikinci ayda anamdan yeniden doğmuş gübi oldum ama 30 kg ürün aldım fiyat ucuz olsun diye zaten en az tekrar çıkmaması için 30 kg kullanmak gerektiği için kullanmaya devam ediyorum . Arkadaşlar teredütü olanlar yeter artık acılarımdan kurtulmak istiyorum diyenler lamı cimi yok arkadaşım kardeşim alıp kullanabilirsiniz tavsiye ederim.

  1. Merhabalar,
   Bu ilaçı kulananlar bana ulaşabilirmi aceba. Çok memnun olurum.
   Teşekürler

 38. Yaklaşık 5 ay kullanım sonucu eşimde hiç bir sorun kalmadı sabırla kullandık tavsiye üzere çok memnun kaldık hemen yorum yazmak istemedik tekrarlarmı acaba diye ilacı bırakalı 7 ay geçti tekrarlama olmadı şimdi bizde iki kişi tanıdık vardı onlara tavsiye ettik onlarda kullanmaya başladı 2 ay oluyor yanılmıyorsam onlardada güzel haberler aldık burada tavsiye eden her kese tek tek teşekkür ederim allah razı olsun emeği geçenlerede bu ilacı yapanlarada hayatımızı değiştirdiniz sonsuz teşekkürler.

   1. Merhaba 30 kg ilacı alıp kullanmaya başladık ilk aydan akıntılar çoğalsada ağrılarımız dindi çok rahatladık ikinci ve üçüncü aylarda yaralarda kapanmalar oluşmaya başladı otuz kilo ilaç bitene kadar kullandık zaten 4 aylarda tamemen iyileşmeler oldu istediğimizi yedik içtik pehrizi yoktu kullanımıda kolay günde üç defa içiliyor iki defada aynı ilaçla hasta olan yerler pansuman yapılıyor içim tadı kötü değil içilebiliyor rahatlıkla kullanmak için tereddüt etmeyin inşallah sizinde hayatınız normale dönecektir çok etkili bundan başka çok ilaç kullandık ama bir etkisi olmamıştı geçmiş olsun umarım açıklayıcı olmuştur.

 39. Merhaba antibiyoks 30 kg ilaç alıp kullandım ilk 15 günden etkisi olmaya başladı 3 ay tamamıyla iyileşme oldu ancak ilaç bitene kadar kullandım ilacın ismini yazmamamız gerekiyormuş kullanmak isteyenler yukarda telefonu arayarak bilgi alabilirler hayatım değişti gerçekten yıllarca boş yere acı çekmişim keşke daha önceden alıp kullansaymışım dedim yani allah razı olsun tavsiye edenlerden ve bu ilacı yapanlardan şunude belirteyim ilaç biteli üç ay oldu halen hastalık tekrarlamadı bilgilendirmek istedim.

 40. Muhteşem bir yöntemmiş yıllardır bende denemediğim kullanmadığım şeyler kalmadı oturamıyordum yürürüyemiyordum çalışamıyordum antibiyoks kullanınca yeniden doğmuş gibi oldum ne desem az teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ve emeği geçenlere.

 41. önce bir aylık alıp kullandım etkisini görünce 30 kg toptan aldım daha ucuza geldi 2 ay oldu kullanıyorum bu zamana kadar yıllardır boş yere acılar çekmişim teşekkür ederim burda tavsiye yazanlara acil şifalar.

 42. Selamunaleyküm 12 yıldır bende çok acılar çekerek bu hastalığı yaşadın ve bir çok şey denemediğim tedavi yöntemi kalmadı 7 ay önce suyyukcc yi alıp kullanmaya başladım ilk aydan neredeyse çok etkli oldu ve 5 ay dolu dolu tamamını kullandım ve tamamen kurtuldum rahat huzurlu ilk defa hayırlı kurban bayramı yaşayacağım inşallah daha öncesi nerdeyse yatalak durumdaydım hiç birşey yapamaz duruma gelmiştim bu hastalığı yaşayan kim varsa allah acil şiva versin bir an önce alıp kullanın pişman olmazsınız geçmiş olsun.

 43. Selam arkadaşlar burda yorumları yazanlardan allah razı olsun burdaki kişilerin tavsiyelerini okuyup 6 ay evvel antibiyoks alıp kullandım önceleri yorum yazmak istemedim tamamen iyileşince yazarım diye arkadaşlar kardeşler analar bacılar bu yazımı kim okuyorsa bu hastalığı yaşayan bilir ne durumda neler çektik kim ne dediyse alıp kullandık doktor tedavisi koca karı ilaçları ot çöp aklınıza ne gelirse umudum yok olmuştu 18 yıl bu hastalık içindeydim bu ilacı kullandıktan sonra mucize gibi iyileşmeler oldu şaşırmıştım inanamıyordum sevincimi izah edemem bile ilk haftalardan bile rahatlattı ilk iki ayda neredeyse intaap akıntılar kurudu yaralar kapandı 4 ayda tamamen geçti gibi tamamen elimdeki ilaçları 5 ayda bitirdim yeniden doğmuş gibi oldum allah razı olsun ancak ben yinede bir ay daha bekledim ilaç bitti acaba tekrarlarmı diye son 1 aydır 6 ayın içindeyim tekrarlama olmadı tabiki tekrarlasada en azından bu ilacın etkili olduğundan içim rahat herkese tavsiye ediyorum ancak bazi ınsanlar doğal olarak inancı yok güvenide yok olabilir birisi demiş yıllardır bu ilaç varsa neden kimse bilmiyor demiş kardeşim bak senin bile haberin olmuş ve buraya yazı yazma fırsatın olmuş ayrıca yıllar öncesine dayalı yorumlarda var demekki bizim yerimizde olsan ne yapardın biz neler kullandık neler ah anlatsam mideniz bulnır herkes bişey söyledi yapmadığımız yöntem kaqlmadı neyse allah herkese aqcil şifalar versin ben de kurtuldum demekki bunun çaresi bu ilaçmış be4nden söylemesi alıp kullanın duanızıda esirgemeyin tekrar bu hastalık çıkmasın bu yazıyı opkuyan kardeşilerimize acil şifalar diliyorum tekrar hoşçakalın.

  1. Mrb bende iki ay oldu antibiyoks kullanıyorum bende tamamı geçince yazacaktım ama senin sevincini görünce sanki ben iyileşmiş gibi sevindim aynı dediğiniz gibi iki ayda çok büyük iyileşmeler odu bende şuan yüzdelik oranla konuşacak olursam iki ayda yüzde 60 iyileşme var balki daha fazla ama benim tahminim bu bende çok rahatladım ve çok sevinçliyim az daha sabır etmem gerekiyor çoğu gitti azı kaldı geçmiş olsun kardeşim inşallah tekrarlamaz selamlar.

   1. mrb ilacın ismi suyyukcc 05051053434 telefonlarından bilgi alabilirsiniz allah şifa versin kusura bakmayın geç yazmış olabilirim fazla bakamıyorum artık iyileşince malum sizede acil şifalar tekrar iyi günler.

 44. Merhaba. Bu hastalık gerçekten geçiyor mu bu ilaç ile çok çaresizim denemediğim şey kalmadi insanın umududa tükeniyor daha yalanda olsa inanmak istiyor kabullenemiyorum madem bu kadar kesin çözüm neden doktorlara onerilip daha iyi para kazanilip ve onca sıkıntıya girene verilmiyor gerçekten neden?

 45. Çok merak ediyorum bu hastalığa 2014 den bile yorum var ve bu kadar zor bir illet hastalık ama hiç duyulmamış bilinmiyor size nasıl güvene biliriz ? Kendi sitenizdeki kendi müsade ettiğiniz yorumlarin olduğun bir site ayrica hiç mi işine yaramayan olmaz bir şeyden herkes memnun olamaaz bir kaç kişi de memnuniyetsiz olmalı

  1. Geçen yıl kendim için alıp kullanmıştık ter bezi iltihabı için çok etkisini gördük memnun kaldık 1 yıldırda tekrarlamadı şimdi yakın tanıdığımızada tavsiye ettim onun içinde sipariş verdik ayrıca çok şanslısınız fiyatı çok düşmüş biz bir aylık ürünü 1500 liraya almıştık araştırın güven duygusuna gelince bukadar insan yalan olabilirmi yıllardır yazılan yorumlar var sizde alıp kullandığınızda yorumlarınızı buraya iyi ve kötü paylaşırsınız acil şifalar diliyorum herkese

  2. Merhabalar,arkadaşlar ben 2buçuk aydır kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum ilk 1 haftada mışıl mışıl uyumaya başladım uykusuzluk sorunum gitti sonrasında bir süre kaşıntım oldu bu hastalığı tedavi etmeye başladğnı gösteriyor bence sonrasında kaşıntılarım azaldı izlerim hafif kahverengi lekelere dönüştü ve çok şükür izlerim yok oldu ve 1 haftadır tatlı tatlı kaşınmaya başladı bir noktada çok ama çok az bir tırnağın 4/1inden bile az lekelenme var o da hafif inşallah o da geçicek bu yorumları okuyup tereddüt etmekte haklısınız fakat sizlerinde gördüğü gibi çok eski yıllardan yorumlar var ve sadece bu sayfada bu ilaçla ilgili yorumlar var diyen arkadaşlar en çokta insanın aklını bu karıştırıyor fakat mantıklı düşündüğümüz zaman bu sayfa HS hastalığı forum sitesi adı üstünde forum sitesi hastalık üzerine tabiki burda yazıcak ha diyeceksiniz ki başka sitelerde neden yok çünkü fark ettiyseniz başka siteler çok karmaşık bilgiler içeriyor zaten bu hastalıkla ilgili tıp alanında kesin bir ilaç yok en iyi antibiyotikler bile %40 etkilediği çoğu sayfada yazıyor bu durumda durumu çok ağır olan arkadaşlar ameliyatlara bir sürü para harcayacağnza veyahut ağır aşamaya geçmeden önce bu ilaçla kurtulma şansı,hastalığın önüne geçme şansı olan arkadaşlar mutlaka bu ilaca şans vermeli ömrümüz boyunca nelere para harcıyoruz ameliyatlık duruma gelip hem daha çok acı çekmek ve daha çok para harcamak çok daha riskli Allah aşkınıza artık şüpheci davranmak yerine risk alıp cesur davranın çektiğiniz acılardan daha önemli olamaz şüpheci tavırlarınız artık bir şeyleri sorgulamak yerine birbirimize biraz da olsa güvenmeyi deneyelim Allah razı olsun bu ilacı çıkaranlardan iletişime geçmek isteyen arkadaşlar facebook üzerinden iletişime geçebilirler

 46. Eşim için alıp kullanmaya karar verdik ürün ismi suyyukcc olmuş 1 aylık alıp kullandığımızda baya iyileşmeyle yol katettik devamını alıp kullanmak için 1 aylık daha sipariş ettik daha önce çok şey kullanmıştık ancak bir çözüm olmamıştı kararsız kalanlar 1 aylık alıp deneme yapabilir bizim gibi acil şifalar diliyorum birde şu korona virüsüne kim çare bulacaksa bulunsada tüm dünya rahatlasa. ondanda piskolojimiz bozuldu yani.

 47. 3 cü aya girdi kullanıyorum gerçekten müthiş bişeymiş yıllardır çektiğim acılar son buluyor teşekkür ederim emeği geçenlere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.