Hidrozadenit Forum Yorumlar

Köpek Memesi Hastalığı

Kullanıcı Yorumları

Kurtulanlar Kullanıcı Yorumları

Telefon ve E-mail adresi paylaşmak gizlilik ihlalinden dolayı yasaktır.

Web sitemiz kişisel bilgileri saklamıyor ve paylaşmıyor. 

483 Yorum Yazılmış

 1. 20 yaşında kızım da köpek memesi hastalığı için önce 1 aylık 5 kg alıp kullandık etkisini ve faydasının olduğunu anlayınca 30 kg da alıp kullandık neredeyse hastalık denen bir şey kalmadı çok az izleri kalmıştı tekrar bir 30 kg daha alıp kullanmaya başladık bu bitki suyu gerçekten bu hastalığa çok faydası var.

 2. Çok kötü durumdaydım antibiyoks firmasına teşekkür ederim ilgilerinden dolayı hayatıma yeniden güzel bakmayı umut etmeyi sağlıklı yaşamaya başladığımı hissettim çok teşekkür ederim.

 3. Merhaba ben bir aydır kullanıyorum çok memnunum şimdiden ama bu acılarda çekilmiyordu.

 4. Yıllardır çok açılar cektim sanki vucuduma ateş basıyorlar gibi zonklamalardan takatım kalmıyordu antibiyoks firmasını tavsiye ettiler iyiki güvenmişim bukadar etkili olacağını düşünemedim bende tavsiye ediyorum acılarınızdan kurtulun boşyere zamanınızı kaybetmeyin tavsiye ediyorum.

  1. Merhaba Nurettin bey yakın tarihli ürün yorumu size ait oldugu için yazmak istedim. Nasıl durumunuz benim oğlumda bu hastalıktan muzdarip. Almalımıyım bide ücreti ne kadara aldınız 30 kg tşk ediyorum şimdiden

   1. Merhaba Nuran hanım ramazan içerisinde kullanmaya başladım çok memnunum çok az kaldı belirli yerlerde inatcı şişlikler oluyor zaman zaman ama sanırı 1 aylık ilk etapta 3000 tl ye almıştım sonra 30 kg 6 binlira verdim daha uygun olması için ancak sanırım bir 30 kg daha alıp kullanmaya devam edebilirim ama içiniz rahat olsun etkili ve çok tedavi denedim bunun gibisini görmedim güzel Allah acil şifalar versin bu hastalığı çeken bilir geçmiş olsun.

 5. Arkadaşım bende de ilk ay geç iyileşme oldu ancak sonradan çabuk iyileşme oldu ben önce 1 aylık alıp kullandım sonra 30 kg alıp 7 ay kullandım ve şuan hiç birşeyim kalmadı şükür biraz sabırla kullanmak gerek zaten bundan başka çözüm çare yok sende biliyorsundur. Antibiyoks çalışanlarına teşekkür ederim umut tacirliği yapmıyor çözüm sunuyorlar.

 6. Merhaba evet güzel etkili gerçekten ancak bende biraz yavaş ilerliyor kullanıyorum 4 ayda ancak yüzdelik oranla %50 iyileşme var bu normal mi bilemiyorum.

 7. Köpek memesini acısını ızdırabını ancak çeken yaşayan bilir ne söylesem az gelir antibiyoks firmasına çok teşekkür ederim 10 numara 5 yıldızı hak ediyorlar.

 8. Evet arkadaşım bende senin gibi 12 yıl çok çektim bu hastalıktan ama çok şükür kurtuldum ben de ne yazacağımı bilemedim kendi duygularımı sanki sen yazmışsın Allah tekrar bu hastalığı yaşatmasın kimseye.

 9. Köpek memesi hastalığını yıllardır yaşıyorum bir çözüm aradım bulamadım en son tavsiye edilen antibiyoks kullandım çok güzel çok memnun kaldım morluklar şişlikler ağrılarım kalmadı muhteşem bir çözüm derim boşa emek ve para harcamayın antibiyoks ile iletişime geçin hayatınızı düzeltin.

 10. İlk belirtisi kuyruk sokumunda çıktı doktora gittim kıl dönmesi dedi amaliyat dedim çözüm olmadı kurcaladıkça sanki daha çoğaldı koltuk alyına kasık bölgelerine teşhis bile edemediler sonradan bir uzman doktor kıl dönmesi değil hs hastalığı teşhisi koydu çok acılar çekiyorum ne yapayım derken bu sitede yorumları okudum ve suyyuk cc antibiyok ürünü kullanmaya başladım ilk 20 gün için de çok denecek kadar faydasını gördüm 3 aydır kullanıyorum tam iyileşmeme az kaldı kullanmaya devam ediyorum. Bilgi almak isteyen 05051053434 nolu telefondan bitkisel ürün hakkında bilgi alabilir.

 11. MERHABA SUYYUKCC 4 AYDIR KULLANIYORUM İLK BİR AY DA ÇOK AZ FAYDASI OLDU AMA 3 AYDAN SONRA HS KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI DENEN BİR ŞEY KALMADI 13 YILDIR BU HASTALIĞI YAŞIYORUM HERŞEYİ DENEDİM KULLANDIM HİÇ FAYDA GÖRMEMİŞTİM BU SUYYUKCC HS HASTALIĞI KÖPEK MEMESİ HERNEYSE VÜCUDUMDA KALMADI MUHTEŞEM BİR SONUÇ HARİKA ÖTESİ TEŞEKKÜR EDERİM BU HASTALIKTAN KURTULDUĞUM İÇİN

 12. Bir aydır kullanıyorum bu kadar kısa sürede sonuç alacağımı hiç tahmin etmemiştim keşke daha önce alıp kullansaydım yıllardır ne çektiğimi bir ben bilirim bir Allah teşekkür ederim şimdiden.

 13. 1 yıl önce bu siteye rast gelip yorumlardaki tavsiye üzerine antibiyoks firması ile iletişim kurup suyyukcc isimli ürünlerinden 30 kg alıp kullandım ilk aydan etkisi olmaya başlasada dördüncü aylarda tamamen iyileştim ancak 30 kilonun tamamını kullanmam gerektiği söylendi hastalık tekrarlamaması açısından dediler bu arada 16 yıldır köpek memesi hastalığım vardı neyse 30 kg 7 ay rahatlıkla yetti ve tam anlamıyla iyileştim acaba kullanma bitti tekrarlarmı diye teredütüm vardı bekledim ve hastalıktan iyileşince doğal olarak buraları unutmuştum bayram tebriklerinde burayı hatırladım yazmak istedim ilaç kullanması biteli 5 ay geçti ve hastalık tekrarlamadı şimdi çok sevinçliyim dediğim gibi hastalığı unuttum diye bilirim ama 16 yıl çok acılar çektim çok şeyler kullandım çok paralarım gitti umutlarım kaybolmuştu çok şükür şimdi hayatıma yeniden başladım diyorum, eğer bu hastalıklarda olan varsa tadıdıklarınız vs herkese tavsiye edin derim acılar çekmesinler herkes iyi olsun pişman olmazsınız hayırlı bayramlar dileklerimide iletmiş olayım.

 14. iki buçuk aydır kullanıyorum bazı yerlerim tam kapandı bazı yerlerim sanki çok derin kapanmıyor sanırım geç kapanacak üç dört aylık kadar halen ilacım var kullanmaya devam ediyorum şimdilik çok memnunum hayırlı ramazanlar.

   1. Merhaba melina evet çok memnun kalıyorum çok fena bir durumdaydım şimdi bayramı rahat geçireceğim için çok sevinçliyim çok şey kullandım ne duyduysam uyguladım bir çözüm olmadı ama bu antibiyoks suyyukcc olan surubu kullanıyorum mükemmel diyebilirim oğlunuza Allah sağlık sıhat versin bir an önce alıp kullanmanızı tavsiye ederim.

   1. Merhaba ürünler hakkında antibiyoks.com.tr web sayfasından 05051053434 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz

   2. Kusura bakmayın geç gördüm yazınızı neyseki benden önce cevap yazılmış antibiyoks suyyukcc antibiyoks.com.tr web sayfasından 05051053434 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz kullanmak isterseniz tavsiye ederim siz de etkisini göreceğinize eminim çok etkili iyi bayramlar.

 15. Bu gün ürünüm geldi indirimli 6 bin ücretle 30 kg aldım kullanmaya başlıyorum bakalım sonuç ne olacak köpek memesi hastalı için aldım kullandıkça bilgi yazarım.

 16. 7 YILDIR KÖPEK MEMESİ DENİLEN HASTALIKLA MÜCADELE EDİYORUM HİÇ ÇÖZÜM BULAMADIM ANCAK 2 AYDIR ATİBİYOKS SUYYUKCC KULLANIYORUM NEREDEYSE TAMAMIYLA KURTULDUM DEMEK İÇİN ÇOK AZ KALDI BU KADAR ETKİLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEMİŞTİM TEŞEKKÜR EDERİM 30 KG ÜRÜN ALDIM 6 AYLIK VE KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM SORUSU OLAN VARSA CEVAP YAZMAYA ÇALIŞABİLİRİM.

   1. Numalaralarınız görünmez arkadaşlar o yüzden hiçbir zaman emin olamıcaksınız burada yazılanların doğru olup olmadığından ancak alıp deneyip göreceksiniz bende hala inanıp alamayanlardanım çünkü

   1. Kullanıma başlayalı iki ayı yeni geçti ilk 15 günlerde şişlikler hafifledi ağrılarım dinmeye başladı gercekten güzel bir ürün almak isterseniz hiç düşünmeden alabilirsiniz ben halen kullanıyorum ve çok memnun kaldım

    1. Anladım Yusuf bey bende aylık aldım başladım da daha 3 gün oldu ben çok sıcakta çalışıyorum zor oluyor biraz ama ben daha yeni olduğum için atlatmak istiyorum ağrılarım gitti ama vücut terledikçe yanıyor

 17. Kelimeler kıfayetsiz kalıyor çok acılar çekerek yıllarca yaşadım bir çözüm bulamışken tavsiye üzerine antibiyoks suyyukcc kullandım çok söze gerek yok mühteşem birşeymiş iki aydır kullanıyorum çok etkisi oluyor teşekkür ederim.

  1. Hidayet hanım kullanırken çıkıyor mu tekrar ya da ağrılar acılar geçiyor mu kaç günde etkisini gördünüz?

   1. ilk 15 günde ağrılarım geçmeye başladı şişlikler biraz sertlikleri yumuşadı büyük ağrılarım geçmeye başladı tabiki kullanırken sişlikler patladı vücüt dışarıya atıyor iyileşen yerlerde tekrarlama olmuyor ve halen kullanmaya devam ediyorum.

    1. Öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim bende gözle görülür fazla birşey yok sivilce gibi çıkıyor ama çok şiddetli yanmalarım ve acılarım oluyor korkuyorum sıcak bir alanda çalışıyorum iş yerinde çok zorluyor beni yanlış anlamayın ama herkese de güvenilmiyor bir de sağlık bu rabbim herkese şifa versin ?

     1. Rica ederim yardımcı olabilmek önemli evet bendede önceleri fazla yoktu acabalarla geçti zaman ve her geçen zaman hastalık çoğaldı büyüdü çekilmez oldu ben inan çok kötü duruma geldim oturamıyordum hareket etme güçlüğü çekmeye başladım neredeyse yatalak durumdaydım şimdi bu kadar kısa sürede nerdeyse normal yaşantıma dönüyorum yani sayfalar dolusu yazsam bitmez derdim çok büyük bence az çok deme çoğalmadan hastalık ilerlemeden çaresine bak ben memnunum güvendim aldım kullanıyorum sen araştır güven duyduğun yerden çözüm ara derim hayırlı geceler geçmiş olsun sanada acil şifa bir yol diliyorum.

      1. Sizi anlayabiliyorum bende o duruma gelmek istemiyorum tıbben kesin bir tedavisi olmaması beni çok üzüyor sizin adınıza çok sevindim tamamen iyileşirsiniz umarım bu hastalıkla mücadele eden herkese allah şifa versin güvenip alabilirim yani bu ilacı değil mi?

       1. Çok teşekkür ederim tabiki kullanmak isterseniz güvenilir mehmet bey sahibi çok ilgili içiniz rahat olsun rahatlıkla alıp kullanabilirsiniz.

        1. Anladım en kısa zmanda alacağım teşekkür ederim ? tekrar geçmiş olsun rabbim şifa versin

 18. İlaca başladık ve şimdilik çok güzel gidiyor. İnanamıyorum gerçekten mucize gibi rahatlama sağladı şimdiden. Tamamen iyilrşiceğine inancım arttı. Allah razı olsun önerenlerden vesile olanlardan ve bu İlaca ulaşmamızı sağlayan Mehmet beyden. Çok tşk ediyorum oğlumun adına ve ailemiz adına. Bir anne olarak çok ama çok üzülüyordum bu yaşadıklarımıza çare bulamayışımıza, oğlumun üzüntüsüne, kaygılarına vr gelecekte onu bekleyen sıkıntıları düşündükçe kahroluyordum. Ne ilaçlar, ne yapılan kortizon iğneleri bunun kadar etki yapmadı. Boşu boşuna o kadar masraf ve eziyet çektik. Umarım sürecin sonunda bizde bu hastalığı tamamen bitirmiş oluruz. Çok ama çok tşkler. Herkese şifalar diliyorum.

  1. Nuran hanım merhaba en yakın yorum sizin olduğu için size yazmak istedim bu ilaçtan almak istiyorum fakat tereddütlerim var iyileşme olmazsa diye şuanda nasıl gidiyor gerçekten geçiyor mu tek umut bu ilaç mı inanmak istiyorum parası falan değil sadece iyileşme umudunu arıyorum.Ben bu hastalıkta yeniyim psikolojim çok bozuldu tedavisi olmadığını bilmek düşüncesi beni çok korkutuyor.

   1. Merhaba tuba hanım bizim şu an güzel gidiyor epey azaldı 2 aydır kullanıyoruz. Oğlum 16 yalında 3 senedir bu hastalıkla mücadele ediyoruz. Gerçekten götürmediğim cildiyeci dermatalolog kalmadı ama hiç bir işe yaramadı. İlaçlar solüsyon lar aylarca ve düzenli kullanmamıza rağmen boşa gitti. Bende sürekli araştırma yapıyordum çare bulabilmek için. Çok umutsuzdum çünkü yoktu işe yarar bişeyler sonra tesadüfen bir YouTube videosunun altına yapılan yorumlardan bu sıvıyı keşfettim araştırdım denemek istedim. Benimde tereddütlwrim vardı ama inanjn ilk 15 günde etkisini görmeye başladık. Oğlum okula giderken bile çantasına koyuyorum hiç aksatmadan düzenli bir şekilde içiyoruz çok şükür bin şükür epey azaldı. Oğlum bu yüzden bazı günler okula gidemiyordu, oturamıyordu o kadar fazlaydı. Ben 6 ayın sonunda tamamen geçiceğine inanıyorum. Sizde şans verin derim. Oğlumun psikolojisi düzeldi. Deneyin bence, fiat biraz pahalı gelebilir ama çok etkili umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgiler şifalar diliyorum

    1. Nuran hanım çok teşekkür ederim gerçekten bende yeni daha gözle görülür birşey de yok ama şiddetli yanmalar ve acılar oluyor sıcak bir ortamda çalışıyorum beni çok zorluyor artık işimi bırakmak üzere geldim açıkçası psikolojim de bozuldu baya ben biraz daha erken gördüm burayı ona seviniyorum rabbim herkese şifa versin kimseyi böyle birşeyle sınamasın ??

   1. Merhaba fayda görürsünüz bi deneyin derim ben şimdi 30 litre olandan almayı düşünüyorum oğlum 16 yaşında ve bunun dışında hiç bilrşey fayda etmedi inanın. Benimde tereddütleri vardı ilk zamanlar ama gerçekten fayda sağlıyor. Boşuna ilaç antibiyotik kullanmayın bunu deneyin geçmişolsun

 19. Arkadaşlar ben antibiyoks suyyukcc ürününü kullanıyorum kısaca kendimden bahsetmek istedim 9 yıldır hs hastasıyım çok uzatmıyayım tedavi için her seyi kim ne dedi ise kullandım çok goktora gittim 3 kere amaliyat oldum malesef bir türlü az da olsa iyileşme olmadı. Ama bu siteye rastladım tavsiyeler üzerine kullanmaya kadar verdim ortalama en az 6 ay kullanılacak dendi ben önce bir aylık alıp kullandım biraz değişimler oldu devam etmeye karar verdim ve 30 kilo ürün alıp kullandım 6 ay sonunda büyük ölçekte iyileşme olsada tam iyileşmedi kullanmaya devam etmek için bir 30 kg daha aldım kullanıyorum 8 ay oldu bazı insanlar çabuk iyileşmiş ama bende biraz geç iyileşme oluyor ve kullanmaya devam ediyorum başka bunlardan etkili bir şey yok en azından rahatım ve faydası olan birşeyler kullanıyorum şu ana kadar başarı oranı yüzde 70 iyileşme var veiyileşinceye kadar da kullanmayı düşünüyorum kısaca gelişmeleri yazmak istedim kullanmak isteyenlere de tavsiye ederim ben yıllarca uğraştım bundan etkili çözüm bulamadım gönül rahatlığı ile alıp kullanabilir belki sizde daha çabuk iyileşme olur.

 20. Merhabalar ben 4 yıldır hs hastasıyım çok doktor ameliyat geçirdim
  Gerçekten şifa arıyorum
  Yorumlar firma tarafından yazılmıştır diye düşünüyorum
  Gerçekten şifa bulan varsa lütfen dönüş yaparsa sevinirim ?

 21. Merhaba arkadaşlar Antibiyoks sayfasından Suyyukcc olan burada tavsiye edildiği üzere satın aldım 3 aydır kullanıyorum ilk bir ay biraz farkedemesemde 3 ay sonunda büyük gelişmeler yaşadım çok rahatım zaten 30 kg ürün 7 ay kadar yeterliymiş ben de yüzde 60 oranında iyileşme oldu kullanmaya devam ediyorum sorusu olan varsa cevap yazabilirim.

 22. Murat bey ne oldu varmi bir gelişme bende de aynı sıkıntı var tavsiye edersen memnuniyetsiz bir kullanıcı olarak bemde almayı düşünüyorum.

 23. 12 yıldır hs hastasıyım gitmediğim doktor kalmadı kullanmadığım ilaç antibiyotik kalmadı kim ne dedi ise yapmaya çalıştım ama ağrılarım şişliklerim bana ızdırap oldular 3 defa ameliyat oldum çözüm olmadı bazı doktor köpek memesi hastalığı dedi bazısı hs hastalığı bazısı ter bezlerinde sorun var dedi velhasıl 12 yıl öyle böyle geçti antibiyoks suyyukcc hakkında burada yorumları okudum araştırdım acaba dedim sonunda bunuda alıp bir deneyeyim istedim alıp kullanmaya başlayınca inanılmaz derecede rahatladım ve iyileşmeler olmaya başladı ve toplam 7 ay kullandım 30 kg getirtmiştim zaten yetti bende yorum yazmak istedim ama biraz zaman geçsin duruma bakalım tekrarlarmı şüphesi içinde çok şükür tekrarlama olmadı yıllarca boş yere acılar çekmişim keşke daha önceleri rast gelip kullansaydım diyorum hs hastalığı olan yada köpek memesi hastalığı olan hiç tereddütü olmasın etkili yöntem yaşadıklarımı hikayemi paylaşmak istedim Allah herkese acil şifalar vesile versin İnşallah.

 24. Merhaba arkadaşlar 3 yıldır köpek memesi denilen hs hastasıyım yaşım 38 çok doktora gittim çok tedavi uygulandı çok değişik ilaçlar kullandım ve bir çok tavsiye üzerine bitkilerde kullandım ama bir türlü bu illetten kurtulamadım 6 ay önce bu yazılan yorumları okudum bende kullanmak istedim alıp kullandım bu kadar etkili olacağını tahmin etmemiştim ilk aydan etkisi olmaya başladı ağrılarım acılarım şişlikler boşalıp rahatlamaya başladım son 5 ve 6 ayda tamamen iyileşme oldu kullanımı kolay ve tadı kötü değil günde üç ölçek içtim iki defada pansuman yaptım size tavsiyem boşa emek ve acılar çekmeden alıp kullanmanızı bende tavsiye ederim herkese acil şifalar diliyorum.

  1. İyi akşamlar Ali bey öncelikle geçmiş olsun iyileşmenize çok sevindim bende 3 aydır kullanıyorum aynı açıkça anlattığınız gibi iyileşme çok güzel yol kat ettim tam anlamıyla bende iyileşmeyi bekliyorum yazmak için kullanmayı bıraktınız mı şuan ne durumdasınız acaba.

   1. Hülya hanım teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ben ilk olarak bir aylık almıştım sonra da 30 litre toplu olarak aldığım için ilaç artmış oldu keşke ilk bir aylık değilde 30 litre almış olsaydım artmamış olacaktı ama önemli değil önemli olan iyileşmem sanırım bir iki aylık daha var kullanmaya devam ediyorum sonuçta zararı yok ve ve faydası olan bir şey ama çok iyi durumdayım öncesi o kadar kötü durumdaydım ki çalışamaz hareket edemez duruma geldim şişlikler çok acı veriyordu şimdi hiç şişlik karartı morartı yok normal çalışma hayatıma başlayalı 4 ayı geçti inşallah sizde bir an önce sonuca varırsınız hayırlı akşamlar diliyorum bende size.

    1. Günaydın Nejla hanım ben 30 kg aldım 6 bin lira verdim ancak fiyat konusunu sorun piyasa malum her şey artıyor ama inanın paranız boşa gitmiyor etkili olduğunu görünce derin bir oh çekersiniz. Mehmet beyin telefonu firma sahibi 05051053434 görüşebilirsiniz.

  2. Usta bende 3 yıldır köpek memesi hastalığı var çok çektim iyileşmenize sevindim bende aldım antibiyoks dan suyyukcc 4 aydır kullanıyorum gerçekten güzel bir şey bende biraz geç iyileşme oluyor sanırım ben biraz daha fazla kullanacağım ancak bende çok memnunum .

 25. hayırlı akşamlar, arkadaşlar antibiyoks ilacını kullandım tavsiyeniz üzerine teşekkür ederim çok etkisini görüyorum tam anlamıyla hastalıktan kurtulduğumda tekrar yazacağım.

 26. 4 YILDIR HS HASTALIĞI YAŞIYORUM BENİM SANIRIM İLERİ BOYUTLARDA İDİ ÇOK DETAY YAZIP MORALİNİZİ BOZMAK İSTEMEM BU HASTALIĞI YAŞAYAN ZATEN BİLİR. ANTİBİYOKS TAVSİYE EDİLMİŞ ALIP KULLANDIM İLK AYDAN ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI ANCAK BEN 30 KG HARİCİ 10 DAHA ALIP KULLANDIM BİRAZ GEÇ İYİLEŞTİ YADA ÇOK İLERLEMİŞ HASTALIK ONDAN OLABİLİR TAM ANLAMIYLA İYİLEŞTİM BU KADAR ETKİLİ OLMASI MUHTEŞEM BİR DURUM DAHA ÖNCE ÇOK DEĞİŞİK TEDAVİ YÖNTEMLERİ UYGULADIM AMA ANTİBİYOKS DAN ETKİLİSİNİ GÖREMEDİM.KULLANMAYI BIRAKTIM 4 AY OLUYOR TEKRARLAMADA OLMADI EMEĞİ GEÇENLERE MİNNETTARIM KULLANMAK İSTEYENLERE TAVSİYE EDEBİLİRİM AH KEŞKEM DAHA ÖNCE KULLANMIŞ OLSAYDIM DİYECEKSİNİZ ACİL ŞİFALAR HERKESE.

 27. Hs hastalığımı desem köpek memesi hastalığımı desem ter bezlerimi desem her doktor farklı şöyledi sonuçta aynı hastalık 3 yıldır hayatım mahvoldu derin yaralar şişlikler çok ızdırap verici hale gelmişti 4 aydır 30 kg antibiyoks kullanıyorum neredeyse tamamıyla iyileşmeye az kaldı çok rahatladım çok şey kullandım bu kadar mükemmel birşey görmedim mükemmel sonuç verici keşkem daha önceden alıp kullansaydım teşekür ederim tavsiye eden arkadaşıma hayatımı değiştirdin. 😉

   1. İlaca başladık ve şimdilik çok güzel gidiyor. İnanamıyorum gerçekten mucize gibi rahatlama sağladı şimdiden. Tamamen iyilrşiceğine inancım arttı. Allah razı olsun önerenlerden vesile olanlardan ve bu İlaca ulaşmamızı sağlayan Mehmet beyden. Çok tşk ediyorum oğlumun adına ve ailemiz adına. Bir anne olarak çok ama çok üzülüyordum bu yaşadıklarımıza çare bulamayışımıza, oğlumun üzüntüsüne, kaygılarına vr gelecekte onu bekleyen sıkıntıları düşündükçe kahroluyordum. Ne ilaçlar, ne yapılan kortizon iğneleri bunun kadar etki yapmadı. Boşu boşuna o kadar masraf ve eziyet çektik. Umarım sürecin sonunda bizde bu hastalığı tamamen bitirmiş oluruz. Çok ama çok tşkler. Herkese şifalar diliyorum.

 28. 45 yaşındayım 15 yıldır köpek memesi hs hastasıyım çektiğim acıları anlatmaya gerek yok sadece bu hastalığı çeken bilir denemediğim tedavi yöntemi de kalmamıştı uzun yol şoförüyüm hastalığım o kadar ilerlemişti ki çalışamaz duruma gelip acılar içinde kıvranıyordum bir arkadaşımın arkadaşının tavsiyesi üzerine antibiyoks firmasını tavsiye etmiş pek güvencim yoktu ama bir deneyelim diyerek ürün sipariş ettik kullanmaya başladık 30 gün için de hiç bu kadar daha önce etkili bir değişiklik olmamıştı ama ilacı kullandıktan sonra büyük değişimler olduğunu hissettim 7 aylık 30 kg ilacı toptan hepsini alıp kullandım tamamıyla hastalığımdan kurtuldum şimdi çalışıyorum daha önce bu bilgileri paylaşmak istedim ama tamamıyla iyi olana kadar yazmak istemedim şimdi çok iyiyim 15 yıl boş yere acılar çekmişim keşke daha önce rast gelip kullansaydım kısmet nasip diyelim bunada çok şükür iyiyim almak isteyenlere tavsiye ederim gönlünüz içiniz rahat olsun şifayı veren allah ancak bu ilaç iyileşmeme sebep oldu emeği geçenlere tavsiye eden arkadaşıma teşekkür ediyorum.

 29. 1 aylık antibiyoks alıp kullandım etkisini görmeye başladım keşke 30 kg alsaydım diyorum şimdi ama önemi de yok önemli olan etkili olması kullanmaya devam ediyorum şimdilik çok memnunum şimdiden rahat uyku uyuyabiliyorum ağrılarım azaldı gelişmeleri yazarım

 30. Mrb terbezi iltihabı için antibiyoks alıp kullanıyorum 2 ayoluyor çok etkisi oluyor daha önce hiç bu kadar etkili bir şey görmedim çok güzel çok memnunum.

 31. Antibiyoks ilacı kullandım 20 yıldır hs hastalığı iletinden neler çektim anlatamam çok acılar cektim ama antibiyoks kullandığım andan itibaren yaşamanın güzel olduğunu anladım yıllardır boşa kurek çekmişim tavsiye ederim acılar çekmeyin hayatınızı mahvetmeyin en doğru tedavi yöntemi bu emin olabilirsiniz.

 32. Merhaba arkadaşlar 20 yaşında kızım için antibiyoks alıp kullandık 3 aydır kullanıyoruz çok etkisi oluyor kızımın yüzü güldü bende sevincimizi paylaşmak istedim, Kızımda hs hastalığı var ve bir çok yerinde çok kötü durumda idi ve çok tedavi için her seyi denedik ancak bir çözüm alamamıştık ancak antibiyoks gerçekten yüzümüzü güldürdü teşekkür ederiz bize yeniden güzel bir yaşam vermiş oldu.

 33. Aekadaşlar müthiş birşey bukadar etkili olduğunu ummamıştım yorumları okudum pek inandırıcı gelmesede antibiyoks kullandım tamamıyla iyileştim ilk günlerden bile gözle görülür iyileşme oluyor şüpheniz olmasın bu acıyı çekmeyin allah razı olsun acil şifalar diliyorum inşallah

  1. Talha Uğur evet bizde çocuğumuz için alıp kullandık HS hastalığı için kısa sürede çocuğumuzun yüzü güldü çok tedavi yöntemi kullandık ama tek çözümü bu oldu sevincinizi ve sevincimi paylaşmak istedim geçmiş olsun.

 34. köpek memesi veya hs hastalığı denilen hastlığımı 3 yıl acılar içinde çekiyordum antibiyoks ilacını 6 ay kullanım sonucu tamamen hastalık geçti ve şimdi 9 ay oldu ürün kullanımı bıraktım tekrarlamadı buraya yazma gereği duydum pişman olmazsınız tavsiye ederim.

 35. allah razı olsun demekten başka elimden birşey gelmiyor 4 yıldır ne çektiğimi ben bilirim şişliklerden akıntılardan ağrılardan sızılardan tarifi imkansız antibiyoks ilacını kullanmaya başlayınca ilk iki ayda acılarım sızılarımdan kurtuldum 5 ayda tamamen iyileştim 6 ay kullanmam gerekiyormuş az kaldı kullanıyorum. acı çekenlere bu hastalıkta boşyere çekiyorsunuz antibiyoksa güvenin çok güzel memnun kalırsınız.

  1. Bende bu hastalığı çekiyorum yorumlari okudum gerçekten geçiyor mu görmediğim hastane kalmadı hepsi açık ameliyat diyor ne yapicam bilmiyorum

 36. Çok şey söylemeye gerek yok, çekecek çilesi bitmiş olan alıp kullanır çilesine son verir. Çilesi bitmeyen yıllar sonra gelir yine buraya gelir. Çünkü başka çözümü ben bulamadım bundan başka Allah herkese şifa versin Acil.

  1. Çok yazik degilmi bizde care ariyoruz yillarca antibiyoksu denemeye haziriz ama her sordugumda kargo yurt dişi goturmuyor diyorlar

    1. Antibiyoks.com.tr web sayfasından suyyukcc olan ürün firmadan bilgi alabilirsiniz.

 37. 15 yıldır hs hastalığı teşhisi kondu uzun uzun yazmaya gerek yok bu hastalığı çeken bilir sanırım en kötüsünü yaşadım desem yalan olmaz bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine antibiyoks firmasına ulaştım be 6 aylık 30 kg ürünlerinden alıp kullanmaya başladım ne desem nasıl tarif etsem bilemiyorum bu kadar etkili bir şey görememiştim kullanmaya başladığım ilk günlerde ağrılarım geçmeye başladı şişlikler küçüldü iltaap vucuttan atıp yaralar 4 ay gibi sürede kapandı ben 6 aylık 30 kg ürünü kullanıp bitirdim şimdi ilaç biteli üç ay oldu acaba tekrarlar mı diye teredüt ettim hemen yorum yazmak istemedim ama tekrarlama olmadı ve bu sevincimi burada bende paylaşmak istedim şüphesiz muhteşem bir çalışma teşekkür ederim emeği geçenlere.

 38. Arkadaşlar ben 15 gün oldu antibiyoks kullanıyorum ağrılarım dindi piskolojik mi bilemiyorum kullanmaya başlıyalı neredeyse ağrım kalmadı benim durumumu yaşayan oldu mu bu kadar kısa sürede ağrısı dinen birisi açıklarsa minnettar olacağım.

 39. Bu kadar iddialı bir üründen bahsediyorsunuz ve dünyada maalasef bir çok ülkede modern tipin tedavi edemediği hastalığı tedavi ediyorum diyorsunuz bir tane üniversitenin dermatoloji bölümüyle ortak çalışmak için girişimde bulunmuyorsun?? Bu kadar argeler bütçeler ayrılmış bir hastalık için özellikle ABD’ de ciddi girişimler varken bu ürünün tedavi ettiğini şurda ki yorumlara dayanarak iddia etmek çok aptalca… Bir hastanızin hastalık geçmişiyle ilgili veri paylaşın ve şimdiki durumuyla ilgili hadi bakalım litresini 1000 TL ye almaya hazır milyonlar var …

  1. Ne diyorsun kardeşim sen pazarlamacımısın ben 200 liraya almakta zorlanıyoruz sen bin liradan bahsediyorsun ne ayaksın anlamış değilim ne o yalan dolan bu kadar insan boşuna mı yorum yazmış.

   1. Mustafa kardeşim boş ver bu tarz insanları hastalığı yaşayan biziz hiç bir şey tedavi etmez iken etkili bir şey bulmuşuz bu tarz insanlar çok var doğal olarak güven meselesi ama bu yorumu buraya yazması yersiz firmaya yazması lazım bende 3 aydır kullanıyorum şuan yüzdelik oranla 60 civarı iyileşme oldu ve daha önce 8 yıldır bu hastalığı yaşıyorum çok şey kullandım gitmediğim doktor kalmadı ameliyat bile oldum terbezlerim alındı ama yinede boş bunun kadar etkilisini göremedim çok sevinçliyim iyiki burda yazılanları okuyup güvenmişim umutlarım boşa gitmedi

     1. Antibiyoks.com.tr web sayfasından suyyukcc olan ürün firmadan bilgi alabilirsiniz.

 40. Merhaba 1 ay kullanıp iyileştiğimi görüp devamını almamıştım 6 ay kullanmam gerekti 1 ay sonrası tekrar alıp kullanmaya başladım uyanıklık yapmış gibi olduk tekrar 6 aylık alıp kullanmaya başladım aynı 1 ay içinde çok etkisi oluyor bana keşke ara vermeseydim diyorum 1 ay kullandığım boşa gitti ara verdiğim için izler morluklar lekeler kayboluyor şişlikler temizlenip düzeliyor ağrılarım zaten dindi kullanmaya devam edeceğim teşekkür ederim çok ilgilendiğiniz için.

 41. bu hastalığın tedavisi yok. insanlara umut vermeyin. insanların umutlarıyla oynamayın. çok iddia ediyorsanız gönderin ben kobay olarak kullanacağım. ve hs grubumda bulunan tüm hasatalara aldıracağım.

  1. merhaba neden kobay olmak istiyorsunuz anlamış değilim yıllardır insanlar zaten kullanıyor ve kullandıkları ürün denenmiş kullanılmış onaylı patentli ruhsatlı bir ürün amacınız nedir ücretsiz ürün almak mı açık olursanız veya itelişim kurun firma sahibi ile sitelerinden.

  2. Timur kardeşim umt falan demişsin de tereddüt etmene gerek yok 4 aydır kullanıyorum çok memnunum hs hastalığım neredeyse kalmadı diyebilirim. Daha önce çok tedavi yöntemi denedim kim ne dedi ise uyguladım sonuç hüsran oldu yıkıldım her defasında, ama bu antibiyoks ürünü muhteşem denecek şekilde etkisi oldu ön yargılı olma hastaysan hastalığı çeken bilir çok zor bir hastalık için rahat olsun güzel bir örün mağdur olmazsın al sende kurtul derim geçmiş olsun.

 42. Bu Ürün kullanılırken diyet uygulanıyormu yoksa sınırsız tüm ürünler tüketilebiliyormu

 43. Bu sitede okumuştum yorumlarda ramazan bayramını rahat geçirdim allah razı olsun diye yazmış okuyunca benim antibiyoks kullanmam için vesile oldu diyebilirim alıp kullandım bir buçuk ayda çok etkisi oldu turamıyor çalışamıyor yatamıyordum bayramda hastalığımı bilen eş dost akrabalarım bile maşallah çok iyi gördük dediler evet hayatım değişti çok şükür kullanmaya devam ediyorum zaten bundan başka etkili bir ilaç göremedim ne kullandıysak paramız emeğimiz boşa gitti ona yanıyorum burada tavsiye edenlerdende emeği geçenlerdende bu ilacı üretendende allah razı olsun gercekten 10 yıldır bayramda yüzüm gülmüyordu ağrılardan yüzümü güldürdünüz allahta sizi güldürsün hayırlı günler.

 44. Muhteşem bir ürünmüş evet ilk aydan biraz kararsız kaldım ama ikinci ayda neredeyse tamamen iyileşme oldu harikasınız teşekkürler.

  1. Evet kardeşim bu ilaçtan etkilisi yok biraz ücreti yüksek gibi olsa da aslında çok pahalı bir ilaç da değil çünki alınan toplam 30 kg okadar çok 100 gr ürüne 3 yüç beş yüz para verdim ki tekrar tekrar alıp kullanınca onlarda çok pahalıya geliyor birde keşke etkisi olsa ama antibiyoks suyukcc alıp sonucu görünce paha biçilemez olduğunu anladım neler kullanmadık ne tedaviler amaliyat vs hayatımız mahvolmuştu şimdi ise çok şükür her yönden mutluyum rahatım almak isteyen kullanmak isteyen mehmet beye başvursun ilgisi alakası çok ilacı sattım bitti değil adam gece göndüz aradığımda her zaman saatlerce derdimi dinledi çözüm odaklı bir insan böyle insanlar hep var olsa keske hastalara acil şifalar boş yere başka şeyler kullanarak zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın derim.

   1. Selamunaleyküm kardeşlerim ben 18 yıldır hs hastasıydım meslek gemici hs hastalığı için her şeyi denedim kullandım nerdeyse tüm ülkelerde araştırdım ilçlar vs çok şey kullandım uyguladım çözümü bulamadım. Bu ilacı altı aylık alıp kullandım iyileşmeme rağmen az biryerler kaldı 2 aylık daha alıp kullandım 8 ay oldu tamamen kurtuldum böyle etkisi olması muhteşem bir çalışma mükemmel bir şey ilk aydan ağrılarım dindi 3 ve 4 aylarda kapanmaya başladı iltaaplar kurudu akıntı kalmadı demem o ki en güzel tedavi yöntemi ve tek benim için.

  2. Yeni alıp kullanmaya başladım 1 hafta oldu şişlikler boşaldı büyük rahatlama oldu harika bir ürünmüş kullanmaya devam ediyorum.

  3. Servet abi ben 16 yaşındayım benbeni bildim bileli hs hastalığı var ailem cok şey denetti çok doktora gittik ama çözüm olmadı bir türlü düzelme olmadı çok acılarım vardı antibiyoks suyyukcc kullanığımdan beri bende iyileştim 5 ay oldu kullanıyorum az kaldı çok sevinçliyim piskolojim düzeldi iyi akşamlar dilerim.

   1. Kusura bakma Berkcan yorumunu yeni farkettim siteye uzun zamandır bakma fırsatım olmamıştı iyileşmene çok sevindim evet bundan doğru ve iyi ilaç görmedim bende geçmiş olsun inşallah bir daha allah göstermesin kardeşim.

 45. Amaliyat geçirdim kaç defa yinede çözüm bulamadım tavsiye üzerine antibiyoks alıp kullandık ilk ay karasız kalmıştım ancak ikinci ayda muhteşem sonuçlarını gördüm 6 ay oldu tamamıyla yaralar düzeldi ama ben her ihtimale karşı 2 ay kadar daha kullanmayı düşünüyorum tavsiyem şudur ki herkes birşey söylüyor sonuç sıfır hiç teredüt etmeden kullanmanızı tavsiye ederim hayatınızı değiştirin derim eşi benzeri yok bence kullanımıda kolay içiniz rahat olsun kullanın ve sonucu görün selamlar.

 46. Selam herkese yıllardır hs hastalığının en acılı dönemini fazlasıyla yaşadım. Kullanmadığım tedavi yöntemi kalmadı diyebilirim, kim ne dedi ise uyguladım sonuç hep hüsran oldu. Tavsiye üzerine antibiyoks suyyukcc kullandım ve kullanmaya devam ediyorum 3 aydır. Neredeyse tamamen iyileşme oldu bu kadar etkili bir yönteme rastlamadım daha önce emeği geçenlere ve tavsiye eden arkadaşıma ayrıca teşekkür ederim.

 47. ilk aydan çok kararsız kalmıştım ama ikinci ayda yarı yarıya hastalıklı bölgeler kurudu kapandı 4 aydır kullanıyorum 3 ayda tamamıyla hastalık geçti umarım tekrarlamaz ama ağrılarımdanda kurtulmam çok güzel tavsiye ederim.

 48. Oh be kocaman bir oh çektim 5 yıldır çok acılar çekiyordum ramazan ve bayramı çok şükür rahat geçirdim antibiyoks çalışanlarına teşekkür ederim ilk ay pek etkili olmadığını düşünüyordum ikinci ayda çok etkili olmaya başladı kullanmaya devam ediyorum.

 49. 4 mart 20021 itibarıyla kullanmaya başladım 30 kg almıştım 23 gün oldu bir faydasını göremedim akıntılar yine var ağrı ve şişlik aynı devam ediyor ve koltuk altımda yine çıkmaya devam ediyor 15 gün daha kullanacağım eğer faydası olmaz ise firma ile görüşüp kalan ürünü iade edeceğim çünkü alırken fayda görmez isem iade alacaklarını söylemişlerdi oysaki alırken çok umutluydum ama bir 15 gün daha devam edeceğim hayırlısı bakalım

  1. Murat bey ben de şlk aydan teredüt etmiştim şuan 4 ay oldu kullanıyorum daha önce bende sizin gibi etkisi olmuyor gibi gördüm ama ikinci aylarda gözle görülür iyileşmeler başlıyor bence devam et bu hastalığı çeken bilir kardeşim çok şey kullandım bir etkisi olmadı ama şuan memnunum nerdeyse tamamen yaralar kapandı az kaldı bence devamını kullan derim inşallah acil şifa versin bu mübarek gecede bak bir arkadaş telefon yazmış kullananlardan çok kişi memnun selam

  2. Murat bey ne oldu varmi bir gelişme bende de aynı sıkıntı var tavsiye edersen memnuniyetsiz bir kullanıcı olarak bemde almayı düşünüyorum.

 50. Bende 4 senedir bu hastalığı çekiyorum. Gitmediğim doktor kalmadı bana söyledikleri ömür boyu bu hastalığı çekeceksin çözümü yık dediler ve bende internetten araştırmaya başladım ve bu ilaca rastladım sipariş ettim. 1 aydır kullanıyorum ağrılarım dindi ve yaralar iyileşmeye başladı. teşekkür ediyorum bu ilacı satanlara.
  güvenin yüzde 1000 iyi geliyor. Telefon numaram 0541 696 60 03 bilgi almak isteyen kullanıcı olarak beni arayabilir bilgi veririm.

   1. Yurt dışına malesef sıvı surup olduğu için kargo almıyor gönderemiyor firma. Ancak türkiye içi kargo mevcut.

    1. Ozaman bizim hic bir deneme sansimiz yok bu urunu demek umut ediyorduk belki yardim edecek diye

 51. bende bu hastalığı 20 yıldır çekiyorum ara ara azalıyor ara ara çoğalıyordu şu son bir yılda sol kalçamda 10 cm büyüklüğe erişti ve 6 -7 tane baş verdi 1 yıldır iltihap akıntısını kesemedik gitmediğim doktor kalmadı en onunda netten bu ürüne denk geldim 30 kg aldım 4 mart 20021 itibarıyla kullanmaya başladım gelişmeleri yazacağım inşallah iyi gelir

  1. Geçmiş olsun bende bir ay doldu bu gün kullanmaya başlayalı akıntılar çoğaldı iltihap şişlikler akıp boşalınca rahatlama oluyor bazi şişlikler kaybolmaya başladı tekrar aldım ikinci ay set olarak sonuçları güzel tavsiye ederim.

 52. 3 aydır kullanıyorum ilk bir ay neredeyse etkisi olmadı gibi çok hafif rahatlama oldu ikinci ayda biraz iyileşme olmaya başladı 3 ayda çok çabuk iyileşme gözlemledim demekki istikrar çok önemli bende üçüncü ay etkisi çok oldu gercekten çok rahatladım güzel ilaçmış doğrusu

 53. 3 AYDIR KULLANIYORUM ANTİBİYOKS BAŞARI ORANI OLARAK ÜÇ AY İÇİNDE YÜZDE 40 CİVARI DAHA 3 KULLANDIĞIMDA 6 AYDA DEMEKKİ YÜZDE 80 OLACAK GİBİ BUDA DEMEK OLUYOR İR İKİ AY FAZLA KULLANMAM GEREKECEK AMA ŞİŞLİKLER AZALDI YARALAR KAPANIYOR CİLTİM DÜZELDİ BAYA GÜZEL SONUÇ VERİYOR.

   1. kardeşim bu kadar ön yargılı olma yorumlar yazılıyor yazılmıyor değil bak senin yorumunda yazılmış sahte olan birşey yok bu kadar yorumlara bu kadar kişilere yalan sahte demek haksızlık aldım kullanıyorum yukarda yorumumu açıkça yazdım oku ilk ayda yazmıştım aşağılarda okuyabilirsin antibiyoks ilacı için kötü demek haksızlık neler kullandım neler anlatsam sayfalara sığmaz hiç birinin faydasını görmedim ama antibiyoks tek çözüm en etkili yol pişman olmazsın eğer kullanmak istersen şüphen olmasın tavsiye ederim.

 54. Arkadaşlar antibiyoks alıp kullanmak isteyenler hiç tereddütünüz olmasın ben ilk bir aylık alıp kullandım çok faydasını görünce 30 kg tekrar alıp kullanıyorum hayatım duygularım yaşama isteğim değişti bu hastalığı yaşayan bilir söylemeye gerek yok allah yardım etsin herkese acil şifalar diliyorum ve çok çok teşekkür ederim hayatımı kurtardınız.

  1. selam murat bey ben iki aydır kullanıyorum çok yavaş ilerleme oluyor acaba sizde kaç yıldır var bu rahatsızlık bende çok ağır derecede 2 yıldır var bilgi verirseniz sevinirim.

   1. bende 6 yıldır hs hastalığı var ve çok acılar çektim anlatamam yaşayan bilir kardeşim hayatım çok kötü durumdaydı şimdi en azından normalleşmeye başladım çok şükür.

   2. Bende 1 aylık kullandım dedim etkisi olursa devamini istiyecem hicbir etkisi olmadi hicbir değişlik olmadi bir umutla almıştım dedim kurtulurum ama yine hüsran çok da düzenli kullandım sivilcelerde hicbir etkisi olmadi gene aynı aynı iyileşme hicbir konuda olmadi şişlikler gene hala da var

    1. selam ömer zaten ilk aydan hemen iyileşmiyor gözle görülür iyileşme 2,,,3 ay içerisinde başlıyor şimdi en azından hafifleme olduysa devam et sende benim gibi geç iyileşme olabilir. bende ikinci ayda şişlikler yaralar az az kapanmaya başladı.

  2. evet gercekten güzel sonuçlar aldım daha önce kullanmadığıma çok pişmanım çok acılar çekmiştim.

   1. Merhaba lütfen antibiyoks.com.tr web sayfasından iletişim kurup bilgi alabilirsiniz. Adresleride yazmaktadır. Hayırlı akşamlar.

 55. Merhaba ben de uzun yıllardır bu hastalıkla uğraşıyorum, doktorlar kesin çözümü yok diyor ama burada yazılanlar bana umut veriyor ? Lütfen gerçekten kullanıp faydasını görmüş biri bana ulaşabilir mi rica ediyorum.

  1. valla ben 1 aydır kullanıyorum. normalde aileden ırsi olarak hiper tansiyon hastasıyım. 1 hafta önce doktora gittim. tansiyonum 9 – 6 çıkmış. ilacı kestiler. içindeki melisa ve lavanta otu sularının karışımı muhtemelen tansiyonu da düşürüyor. vücudumdaki yaralar geçmeye başladı. 5 veya 6 ay kullanılırsa tamamiyle geçeceğini düşünüyorum. Ankara’dan selamlar.

 56. terbezi intabı teshisi koydulardı ameliyat bile oldum çözüm olmadı suyyukcc antibiyoks ilacını kullanıyorum 4,5 ay oldu kullanıyorum yüzdelik oranla baya geçti yüzde 80 iyileştim 6 aylık almıştım 30 kg daha 1 veya iki aylık kullanımlık ilacım var inşallah onuda kullanıp bitinceye kadar geçmiş olur tesekkür ederim tavsiyeleriniz için.

  1. Selam bende ameliyat olacağım sol kolutuk altından… sizde snelştattan sonra aynı yerden mi nüksetti…

 57. çok güzel ilk günlerden hemen etkisi olmaya başladı ağrılarım baş belasıydı rahatladım henüz 15 gün oldu kullanıyorum gelişmeleri yazarım

  1. Hocam merhaba benimde sag koltuk altında var 2 yil oncesine kadar nohut tanesi kadardi kendiliginden kayboluyodu 5 aydir ceviz buyuklugunde sisti patladi temizlettim ama gecmedi surekli kendim iltihapı bosaltiyodum sonra kapandi 10 gun sonra tekrar ter bezleri sismeye basladi ve hala sisiyor bu urun gercekten faydasi varmi durumunuz nasil oldu beni bilgilendirirseniz minnettar kalirim urun cok pahali butcem yeterli degil ama fayda saglıycaksa kıredi cekicem borc alıcam bu urunu almaya calısıcam lutfen yardımcı olun bana okadar sahtekar dolandıricı insanlar varki insanın guveni kalmiyo numaramı biraķayım iletisime gecerseniz sevinirim ***********

   1. Aynı beni tarif ettiniz… son durumunuz nedir… ben sol kol altımdan ameliyet olacağım… 0xxx xxx xx xx
    Eğer yorumumu görürseniz arar mısınız

 58. 5 aydır kullanıyorum suyyukcc tamamıyla iyileşme oldu az bir şey ilaç kaldı onuda kullanmaya devam ediyorum 18 yaşındayım piskolojim bozulmuştu çok sevinçliyim oh çok şükür ciltim neredeyse yara izi bile kalmadı sanki çok teşekkür ederim bu ilacı yapanlardan allah razı olsun sizlere minnettarım başarılarınızın devamını dilerim. Her hastaya acil şifa olmak için sebep oluyorsunuz selamlar.

 59. Yıllardır çekmediğim çile acı kalmamıştı yeni yıla yeniden doğmuş gibi girdim Suyyukcc Antibiyoks kullandım muhteşem ötesi bu kadar etkili olacağını hiç beklemiyordum 5 ay 30 kilo alıp kullanmıştım çok az kaldı 2 aylık daha sipariş ettim toplamı oda 11 kg bu acılara dayanılmazdı şimdi unuttum çok şükür.

  1. Günal bey kullanımı ve etkisi hakkında biraz açıklama yapabilirmisiniz mesela kaç günde etkili olmaya başladı kullanım şekli nedir gibi

   1. Sevgili kardelen kullanımı günde üç defa yarım çay bardağı ölçekte içiyorsun iki defada aynı içilen su ile pansuman yapılıyor. Etkisi ilk 20 günde etili olmaya başladı ağrılarılarım dindi iltihaplar azaldı.kullannımı kolay tadıda kötü değil.

    1. Çok teşekkür ederim geri dönüşüm için bizde almaya karar verdik araştırmalarımız sonucu en etkili çözüm bu olduğu gösteriyor hayırlısı diyelim.

 60. Merhaba arkadaslar bende hs hastasiyim yaklasik 7 yildir bu bahsettiginiz sey nedir nerden alirim nasil kullaniliyor banada bilgi verir misiniz…

 61. Günaydın arkadaşlar ilaç çok etkili ancak çok kullanıldığı için ücret biraz uçuk rakama geliyor ama 30 litre alındığı zaman litresi 133 liraya geliyor. Bir haftada bir ayda zaten tamamıyla iyileşmeyi beklemek kendimizi kandırmış oluruz. 7 yıldır bu hastalığı yaşıyor ve acılarını fazlasıyla çekiyorum bu ilaçla 50 gündür kullanıyorum mükemmel ötesi iyileşmeler oluyor diyebilirim. Yıllardır kullanmadığımız şeyler kalmadı iyi bilirsiniz bir çözüm olmuyor tavsiye edebilirim bana çok etkisi oluyor size nasıl olur bilemem ancak ben gercekten sıfır ila on arası bu ürüne puan versem şuan için 8 derim tamamen iyileşince 10 rahatlıkla veririm benim yaşadıklarım 50 gündür bu şekilde takip edenler için bilgi vermeyi bir borç bildim her şey çok güzel 😉

  1. Gerçekten güzel ilaç ter bezi iltihaplarım vardı kısa sürede çözüm oldu hayatım değişti teşekkür ederim.

 62. Bu nasıl bir ürün miş ki ilk 15 günde gecelerim anlam kazandı ağrılarım dindi hafifledi harikasınız kullanmaya devam ediyorum güvenim çok arttı teşekkür ederim.

  1. Selam kardeşim için rahat olsun etkili ama hemen olmasada ilk 30 günlerde rahatlama oluyor 2,,3 aylarda yavaş yavaş iyileşmeler oluyor bende 20 yıldır vardı bu rahatsızlık 30 kg alıp kullandım 6 ay kadar oldu ama iyileşme tam olmadı çok az bişey kaldı 3 aylık tekrar alıp kullanmaya devam ediyorum en azından yüzde 80 iyileşme oldu 3 ay daha kullanırsam tamamen iyileşirim diye düşünüyorum bundan başka etkili bir çözüm olmamıştı en iyi çözüm bu bence allah sizlerde bir an önce şifa versin bende burada yorumlşarı tavsiyeleri okuyarak almıştım.

  2. İyi günler. Acaba ilacın faydasını gördünüz mü? Bir de ilacı hangi evrede kullanmaya başladınız?

  3. Bende ayni seyi dusunuyordum gecen yildan beri yorumlara bakip aklimda hep soru isaretleri

 63. Selam arkadaşlar tavsiyeniz üzerine alıp kullandık Allahım yarabbim bukadar etkili olacağını hiç tahmin etmemiştim ilk ikinci ayda anamdan yeniden doğmuş gübi oldum ama 30 kg ürün aldım fiyat ucuz olsun diye zaten en az tekrar çıkmaması için 30 kg kullanmak gerektiği için kullanmaya devam ediyorum . Arkadaşlar teredütü olanlar yeter artık acılarımdan kurtulmak istiyorum diyenler lamı cimi yok arkadaşım kardeşim alıp kullanabilirsiniz tavsiye ederim.

  1. Merhabalar,
   Bu ilaçı kulananlar bana ulaşabilirmi aceba. Çok memnun olurum.
   Teşekürler

 64. Yaklaşık 5 ay kullanım sonucu eşimde hiç bir sorun kalmadı sabırla kullandık tavsiye üzere çok memnun kaldık hemen yorum yazmak istemedik tekrarlarmı acaba diye ilacı bırakalı 7 ay geçti tekrarlama olmadı şimdi bizde iki kişi tanıdık vardı onlara tavsiye ettik onlarda kullanmaya başladı 2 ay oluyor yanılmıyorsam onlardada güzel haberler aldık burada tavsiye eden her kese tek tek teşekkür ederim allah razı olsun emeği geçenlerede bu ilacı yapanlarada hayatımızı değiştirdiniz sonsuz teşekkürler.

   1. Merhaba 30 kg ilacı alıp kullanmaya başladık ilk aydan akıntılar çoğalsada ağrılarımız dindi çok rahatladık ikinci ve üçüncü aylarda yaralarda kapanmalar oluşmaya başladı otuz kilo ilaç bitene kadar kullandık zaten 4 aylarda tamemen iyileşmeler oldu istediğimizi yedik içtik pehrizi yoktu kullanımıda kolay günde üç defa içiliyor iki defada aynı ilaçla hasta olan yerler pansuman yapılıyor içim tadı kötü değil içilebiliyor rahatlıkla kullanmak için tereddüt etmeyin inşallah sizinde hayatınız normale dönecektir çok etkili bundan başka çok ilaç kullandık ama bir etkisi olmamıştı geçmiş olsun umarım açıklayıcı olmuştur.

 65. Merhaba antibiyoks 30 kg ilaç alıp kullandım ilk 15 günden etkisi olmaya başladı 3 ay tamamıyla iyileşme oldu ancak ilaç bitene kadar kullandım ilacın ismini yazmamamız gerekiyormuş kullanmak isteyenler yukarda telefonu arayarak bilgi alabilirler hayatım değişti gerçekten yıllarca boş yere acı çekmişim keşke daha önceden alıp kullansaymışım dedim yani allah razı olsun tavsiye edenlerden ve bu ilacı yapanlardan şunude belirteyim ilaç biteli üç ay oldu halen hastalık tekrarlamadı bilgilendirmek istedim.

 66. Muhteşem bir yöntemmiş yıllardır bende denemediğim kullanmadığım şeyler kalmadı oturamıyordum yürürüyemiyordum çalışamıyordum antibiyoks kullanınca yeniden doğmuş gibi oldum ne desem az teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ve emeği geçenlere.

 67. önce bir aylık alıp kullandım etkisini görünce 30 kg toptan aldım daha ucuza geldi 2 ay oldu kullanıyorum bu zamana kadar yıllardır boş yere acılar çekmişim teşekkür ederim burda tavsiye yazanlara acil şifalar.

 68. Selamunaleyküm 12 yıldır bende çok acılar çekerek bu hastalığı yaşadın ve bir çok şey denemediğim tedavi yöntemi kalmadı 7 ay önce suyyukcc yi alıp kullanmaya başladım ilk aydan neredeyse çok etkli oldu ve 5 ay dolu dolu tamamını kullandım ve tamamen kurtuldum rahat huzurlu ilk defa hayırlı kurban bayramı yaşayacağım inşallah daha öncesi nerdeyse yatalak durumdaydım hiç birşey yapamaz duruma gelmiştim bu hastalığı yaşayan kim varsa allah acil şiva versin bir an önce alıp kullanın pişman olmazsınız geçmiş olsun.

 69. Selam arkadaşlar burda yorumları yazanlardan allah razı olsun burdaki kişilerin tavsiyelerini okuyup 6 ay evvel antibiyoks alıp kullandım önceleri yorum yazmak istemedim tamamen iyileşince yazarım diye arkadaşlar kardeşler analar bacılar bu yazımı kim okuyorsa bu hastalığı yaşayan bilir ne durumda neler çektik kim ne dediyse alıp kullandık doktor tedavisi koca karı ilaçları ot çöp aklınıza ne gelirse umudum yok olmuştu 18 yıl bu hastalık içindeydim bu ilacı kullandıktan sonra mucize gibi iyileşmeler oldu şaşırmıştım inanamıyordum sevincimi izah edemem bile ilk haftalardan bile rahatlattı ilk iki ayda neredeyse intaap akıntılar kurudu yaralar kapandı 4 ayda tamamen geçti gibi tamamen elimdeki ilaçları 5 ayda bitirdim yeniden doğmuş gibi oldum allah razı olsun ancak ben yinede bir ay daha bekledim ilaç bitti acaba tekrarlarmı diye son 1 aydır 6 ayın içindeyim tekrarlama olmadı tabiki tekrarlasada en azından bu ilacın etkili olduğundan içim rahat herkese tavsiye ediyorum ancak bazi ınsanlar doğal olarak inancı yok güvenide yok olabilir birisi demiş yıllardır bu ilaç varsa neden kimse bilmiyor demiş kardeşim bak senin bile haberin olmuş ve buraya yazı yazma fırsatın olmuş ayrıca yıllar öncesine dayalı yorumlarda var demekki bizim yerimizde olsan ne yapardın biz neler kullandık neler ah anlatsam mideniz bulnır herkes bişey söyledi yapmadığımız yöntem kaqlmadı neyse allah herkese aqcil şifalar versin ben de kurtuldum demekki bunun çaresi bu ilaçmış be4nden söylemesi alıp kullanın duanızıda esirgemeyin tekrar bu hastalık çıkmasın bu yazıyı opkuyan kardeşilerimize acil şifalar diliyorum tekrar hoşçakalın.

  1. Mrb bende iki ay oldu antibiyoks kullanıyorum bende tamamı geçince yazacaktım ama senin sevincini görünce sanki ben iyileşmiş gibi sevindim aynı dediğiniz gibi iki ayda çok büyük iyileşmeler odu bende şuan yüzdelik oranla konuşacak olursam iki ayda yüzde 60 iyileşme var balki daha fazla ama benim tahminim bu bende çok rahatladım ve çok sevinçliyim az daha sabır etmem gerekiyor çoğu gitti azı kaldı geçmiş olsun kardeşim inşallah tekrarlamaz selamlar.

   1. mrb ilacın ismi suyyukcc 05051053434 telefonlarından bilgi alabilirsiniz allah şifa versin kusura bakmayın geç yazmış olabilirim fazla bakamıyorum artık iyileşince malum sizede acil şifalar tekrar iyi günler.

 70. Merhaba. Bu hastalık gerçekten geçiyor mu bu ilaç ile çok çaresizim denemediğim şey kalmadi insanın umududa tükeniyor daha yalanda olsa inanmak istiyor kabullenemiyorum madem bu kadar kesin çözüm neden doktorlara onerilip daha iyi para kazanilip ve onca sıkıntıya girene verilmiyor gerçekten neden?

 71. Çok merak ediyorum bu hastalığa 2014 den bile yorum var ve bu kadar zor bir illet hastalık ama hiç duyulmamış bilinmiyor size nasıl güvene biliriz ? Kendi sitenizdeki kendi müsade ettiğiniz yorumlarin olduğun bir site ayrica hiç mi işine yaramayan olmaz bir şeyden herkes memnun olamaaz bir kaç kişi de memnuniyetsiz olmalı

  1. Geçen yıl kendim için alıp kullanmıştık ter bezi iltihabı için çok etkisini gördük memnun kaldık 1 yıldırda tekrarlamadı şimdi yakın tanıdığımızada tavsiye ettim onun içinde sipariş verdik ayrıca çok şanslısınız fiyatı çok düşmüş biz bir aylık ürünü 1500 liraya almıştık araştırın güven duygusuna gelince bukadar insan yalan olabilirmi yıllardır yazılan yorumlar var sizde alıp kullandığınızda yorumlarınızı buraya iyi ve kötü paylaşırsınız acil şifalar diliyorum herkese

  2. Merhabalar,arkadaşlar ben 2buçuk aydır kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum ilk 1 haftada mışıl mışıl uyumaya başladım uykusuzluk sorunum gitti sonrasında bir süre kaşıntım oldu bu hastalığı tedavi etmeye başladğnı gösteriyor bence sonrasında kaşıntılarım azaldı izlerim hafif kahverengi lekelere dönüştü ve çok şükür izlerim yok oldu ve 1 haftadır tatlı tatlı kaşınmaya başladı bir noktada çok ama çok az bir tırnağın 4/1inden bile az lekelenme var o da hafif inşallah o da geçicek bu yorumları okuyup tereddüt etmekte haklısınız fakat sizlerinde gördüğü gibi çok eski yıllardan yorumlar var ve sadece bu sayfada bu ilaçla ilgili yorumlar var diyen arkadaşlar en çokta insanın aklını bu karıştırıyor fakat mantıklı düşündüğümüz zaman bu sayfa HS hastalığı forum sitesi adı üstünde forum sitesi hastalık üzerine tabiki burda yazıcak ha diyeceksiniz ki başka sitelerde neden yok çünkü fark ettiyseniz başka siteler çok karmaşık bilgiler içeriyor zaten bu hastalıkla ilgili tıp alanında kesin bir ilaç yok en iyi antibiyotikler bile %40 etkilediği çoğu sayfada yazıyor bu durumda durumu çok ağır olan arkadaşlar ameliyatlara bir sürü para harcayacağnza veyahut ağır aşamaya geçmeden önce bu ilaçla kurtulma şansı,hastalığın önüne geçme şansı olan arkadaşlar mutlaka bu ilaca şans vermeli ömrümüz boyunca nelere para harcıyoruz ameliyatlık duruma gelip hem daha çok acı çekmek ve daha çok para harcamak çok daha riskli Allah aşkınıza artık şüpheci davranmak yerine risk alıp cesur davranın çektiğiniz acılardan daha önemli olamaz şüpheci tavırlarınız artık bir şeyleri sorgulamak yerine birbirimize biraz da olsa güvenmeyi deneyelim Allah razı olsun bu ilacı çıkaranlardan iletişime geçmek isteyen arkadaşlar facebook üzerinden iletişime geçebilirler

 72. Eşim için alıp kullanmaya karar verdik ürün ismi suyyukcc olmuş 1 aylık alıp kullandığımızda baya iyileşmeyle yol katettik devamını alıp kullanmak için 1 aylık daha sipariş ettik daha önce çok şey kullanmıştık ancak bir çözüm olmamıştı kararsız kalanlar 1 aylık alıp deneme yapabilir bizim gibi acil şifalar diliyorum birde şu korona virüsüne kim çare bulacaksa bulunsada tüm dünya rahatlasa. ondanda piskolojimiz bozuldu yani.

 73. 3 cü aya girdi kullanıyorum gerçekten müthiş bişeymiş yıllardır çektiğim acılar son buluyor teşekkür ederim emeği geçenlere.

 74. 4 ay kullanım sonucum ilk aydan etkisini görmeye başlamıştım 3 ve 4 aylarda tamamen yaralar kapandı neredeyse izleri bile yok oldu çok memnun kaldım teşekkür ederim Allah razı olsun

  1. Canımcım geçmiş olsun aynı durumda bende kullanıyorum ilk aydan etkili olması gercekten güzel ancak ikici ayda biraz iyileşme yavaşladı 4 ydır kullanıyorum mükemmel denecek şekilde iyileşme oldu ağrılarım dindi şişlikler azaldı sanırım ben bir iki ay daha kullanacağım biraz geç iyileşme olabilir.

 75. 2 aydır kullanıyorum az az iyileşme oluyor şişlikler azaldı bazı yerler kapandı ağrılarım kalmadı ama tam geçmedi bende yazmak istedim gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

 76. kardeşlerim en iyisi bir aylık alıp kullanın etkisi oluyorsa devam edin ben öyle yaptım 1 aylık alıp kullandım çok faydasını görünce toptan aldım zaten adamlarda öyle diyor bir aylık al kullan etkisi oluyorsa kullanın yoksa devamını almayın diye doğru söze diyecek söz yok allah razı olsun hayatıma yeniden başlamış gibiyim.

 77. önce iki aylık kullandım biraz düzensiz kullanmıştım 3 ü ay oldu kullanıyorum gercekten verilen emek boşa gitmiyor 3 yıldır çektiğim acıların tarifi yoktu ve iyileşme umudumda yoktu şimdi üç ayda umut değil neredeyse tamamen iyileştim ilk ayları düzensiz kullanmama rağmen 3 ü ay çok etkili oldu.

 78. 9 yıldır kökep memesi hastalığından muzdaripdim kullanmadığım ilaç bitki kalmadı acılarım anlatılamaz derecede ızdırap vermeye başlamıştı antibiyoks alıp kullandım bir arkadaşın tavsiyesi üzerine tam anlamıyla iyileştim iyileştikten sonra bekledim tekrar çıkarmı diye çıkmadı artık benim de tavsiye etme zamanım geldi diye düşündüm çok güvenle kullanabilirsiniz allah yardımcınız olsun.

   1. ilk 1 ay kullandığım günlerde çok etkisini gördüm ağrılarım dindi sonrası biraz ihmal davrandım bazen kullanmayı aksattım günde 3 defa yerine bazen bir bazen iki defa kullandım rahatsızlığım tekrar artığını görünce düzenli olarak kullanmaya başlayınca tekrar etkisini farkettim yalnız biraz geç iyileşme oldu 4 ay değil tamamen geçmesi 6 ay kadar sürdü burda önemli olan düzenli kullanmaya özen göstermek gerek diye düşünüyorum

    1. bende 2. aya girdim ilk başlarda düzelme çok azda olza oldu sayılır düzenli kullanırım hiç aksatmam son 1 haftadır eski haline döndü kullanıp kullanmamkta tereddütlüyüm 3 şişe kaldı onuda kullanıp karar vercem umarım sizin gibi iyileşme yakalarım

     1. antibiyoks BİTKİSEL ÜRÜN KULLANMAK İSTİYORSANIZ BİLGİ İÇİN 0 505 105 34 34 NUMARALI TELEFONDAN BİTKİSEL ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  1. bende almak istiyorum ama güvenemiyorum yorumlar bir tek forumlarda diğer sitelerde görmedim hiç aydınlatan olursa çok sevinirim

   1. kardesim 4 aralık tarihinde kullanmaya başladım 2 aylık almıştım hala devam ediyorum gözle görülebilir bi iyileşme olmadı

   2. güven konusunda haklısınız birşey söyleyemem ancak 2014 yılından beri yazılan yorumlar var bu yorumlara yazılanları oku yazanlar senin gercek olduğun gibi yazanlarda gerçek insanlar bunca yıldır bu site var eğer aksi birşey olsa şimdiye kadar kapanıp kaybolurlardı sanırım yinede iyi düşün iyi karar ver alıp almama senin kararın olsun herseyin hayırlısı acil şifalar dilerim

  2. Mrb kardeşim bende de aynı hastalık var senden bilgi alabilirmiyim telefonum xxxxxxxxxxx ismim remzi diyarbakırliyim nasıl kullandın nasıl geçti bende almak istiyorum ne yapcam 12 yıldır bu hastalık var bende gitmediğim doktor kalmadı

 79. 2 aydır bende kullanıyorum yeni yeni iyileşmeleri farkedebildim eşim daha çok farketsede ben piskolojik olarak sanırım aynı gibi görüyorum eski resimlerime ve yeni resimlerime baktığımda baya iyileşme olmuş farkına yeni yeni vardım kullanıyorum 4 aylık daha sipariş verdim dört aylık aldığında indirimli olması maddi açıdan en azından bizi zorlamıyor şimdiden teşekkür ederim hastalığı taşıyanlara acil şifalar diliyorum cümleten.

 80. 4 aralık tarihinde ilacı kullanmaya başladım henüz bi değşiklik olmadı 2 aylık almıştım umarım sonu hüsran olmaz ilerleyen zamanlarda tekrar yazarım

  1. Geçmiş olsun kardeşim yeni kullanmaya başlamışsınız aksatmadan düzenli kullanmaya özen gösterin bu günlerde etkisi olmaya başlayacaktır bendede 20 yirmibeş günde etkisi olmaya başladı şuan 2 ay oldu kullanıyorum biraz geç iyileşir gibi ama çok rahatladım çok etkili ağrılarım dindi iltihaplar boşalıp temizlendi kurumaya başladılar bakalım izlerde kaybolursa çok mutlu olacağım tekrar geçmiş olsun iyi akşamlar.

   1. aydınlatıcı ve olumlu yorumlarınız için çok teşekkür ederim hastalîktan kurtulmayı çok istiyorum sadece biraz sabırsılık yaptım galiba şuan bi fark göremediğim için yazma ihtiyacı duydum inşallah etkisi ve faydasını görebilirim iyi akşamlar

   2. güzel ve olumlu yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle biraz sabırsızlanıyorum biran önce kurtulmak istiyorum bu zamana kadar hiç aksatmadan kullandım 2 aylık almıştım zaten bitene kadar devam edeceğim sizede geçmis olsun iyi akşamlar

 81. Antibiyoks için Aylık kullanımlık 1000 tl 4 aylık kullanımlık 30 kg 2000 tl dediler tavsiye üzere bende 4 aylık 2000 tl paketi seçtim 30 kg ürün geldi kullanmaya başladım bakalım hayırlısı bir an önce kurtulmak istiyorum.

   1. Bu gün 29 gün oluyor kullanalı şişikler azaldı akıntı çok olup boşaldı üç de bir etkili oldu diyebilirim kullanmaya devam ediyorum daha yeni başladım daha 3 aylık ilacım var sizde nasıl durumlar sizdede etkisi bu şekildemi?

 82. 2 aylık antibiyok aslıp kullanmaya başladım ilk ay düzensiz kullanabildim kamyon şöförü olduğum için pek etkisi olmadı ikinci ayı düzenli kullanmaya özen gösterdim sonuç iyi şimdi 1 aylık daha almak için sipariş verdim ter bezlerimi köpek memesimi bu illetten kurtulmak istiyorum artık.

 83. Merhaba bende kullandım en iyisi bu eğer anket yapmış olsalardı 10 puan verirdim iyi geceler.

 84. Ben balıkesirden Metin 25 gündür Antibiyoks kullanıyorum yazılanları okuyunca belki çok erken ama bende yazmak istedim kurtulmanıza sevindim bendede 25 gündür çok faydası oluyor 25 günde başarı oranı yüzde 20 civarı denilebilir yani dedikleri gibi 3 veya 4 ayda yüzde yüze ulaşırım diye düşünüyorum şimdiden ızdıraplarım kalmadı kapanmalar az azda olsa başladı gün geçtikçe bende yazacağım insanlara belki bir parça faydamız olur doğru ilaç olduğunu anlatmış olurum iyi akşamlar.

 85. Merhaba arkadaşlar 35 gündür kullanıyorum ter bezleri intabı için şişlikler akıp boşaldı temizlendi ağrılarım dindi kurumaya başladı çok memnunum tavsiye eden arkadaşalar teşekkür ederim kullanmaya devam ediyorum kullanımı merak edenler tadı kötü değil içimi kolay aynı içilen ilaçla yaralı bölgeyi pamukla ıslatıp siliyorsunuz günde üc defa içiliyor iki defa pansuman yapılıyor zorluğu yok kötü kokusu yok gerçekten mucize gibi bişey tamamen iyileşince yazmaya devam edeceğim bilgi için.

 86. bende köpek memesi hastalığı için antibiyoks kullandım tam bir yıl kadar oldu tekrarlama olmadı bir arkadaşım sormuş acaba tekrarlama oluyormu diye yazma gereği hissettim ben kurtuldum herkesin kurtulmasını gönülden istiyorum eğer köpek memesi hastalığınız varsa antibiyoks kullanın pişman olmayacaksınız.

  1. Merhabalar iyi akşamlar benmde tanı koyalı 1 ay oldu belirtileri başlayalı 5 ay kadar oldu bende antibiyoks kullanımına başladm daha çok yeniyim 5 gündür kullanıyorum bizim bu hastalığmz için sigaradan uzak durun diyorlar bıraktm ama ara ara zorlanıyorum siz sigara kullanıyor musunz veya sigara kullanmaya devam edip iyileşen arkadaşlarmz var mı ?

 87. 4 aydır kullanıyorum çok etkili teredüt edenlere tavsiye ederim hiç çekinmeyin iltihaplar kurudu morarmalarım kalmadı izler bile neredeyse yok oldu ne kadar teşekkür etsem az.

  1. Sevilay hanım sizi takip ediyorum aylardır gelişmeleri yazdığınız için teşekkür ederim bende yazdıklarınıza inanarak alıp kullanmaya başladım 1 hafta oldu evet gerçekten işe yarıyor yardımlarınız için teşekkür tekrar geçmiş olsun sizede bende inşallah kısa sürede köpek memesi hastalığından kurtulmuş olurum.

  2. Geçmiş olsun adınıza çok sevindim bende kurtuldum hayatımız değişti allah göstermesin tekrar kullanan arkadaşlarımıza acil şifalar diliyorum kullanın arkadaşlar ara vermeden faydasını görüyorsanız ara vermeden kullanmaya devam edin.

  1. Keşke öyle birileri yazsa ama yazacağını sanmıyorum insan iyileştikten sonra bu sitede ne işi var imkansız gibi birşey istediğin hepmizde var iyileştikten sonra geçmişi unutuyoruz gen tamamen iyileştim ve yeni olduğum için yarum yazmak istedim ama bundan sonra bu hastalık tekrarlamazsa bu siteyi bende unuturum sanırım inşallah gerek kalmaz. 1 aylık alıp dene etkisi olursa devamını al derim geçmiş olsun hoşçakalın.

 88. Arkadaşlar ben antibiyoksu 5 ay kullandım ter bezi iltihablarım için akıntılar kurudu tamamıyla etkili oldu ilaç biteli 3 ay oluyor üç aydır tekrarlama olmadı 4 yıldır terbezlerimde sorun yaşıyordum bir çözüm bulamamıştım antibiyoks çözüm oldu çok huzurluyum normal yaşantıma döndüm bu hastalıktan aile yaşantımda bile huzursuzdum huzurum rahatım yerine geldi eğer olurya hastalık tekrarlasa bile tekrar kullanırım düşünceside beni rahatlatıyor geçmiş olsun kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

  1. uğurcan bey hastalığınızda nerelerinizde çıkıyordu acaba bilgi verebilirmisiniz rica etsem.

   1. Günaydın Koltuk altları, kasık bölgesi ve kuyruk sokumu bölgesinde ileri derecede hiç dinmeyen akıntılar vardı. Kıl dönmesi diyen de çok oldu çok şey denedim aylarca yıllarca maalesef çözüm olamadı. Antibiyoks bana çare oldu başkasına ne olur ne eder bilemem Rabbim bu hastalıkta olanlara acil şifa versin. Hayırlı bir gün diliyorum.

    1. şuan bende genellikle kalça bölgesinde var ama dedikleriniz hepsi bendede oldu bu genç yaşta neler yaşadık yaklaşık 8 sene olmuştur şimdi o kdar şişmiyor ama ben hiç çıkmamasından yanayım çünkü çıktığı yerde mor iz kalıyor izler bırakıyor. amin Allah c.c düşmanımın başına vermesin

    2. Bu arada Ben daha kullanmaya başlamadım ama sayfadaki telefon numarasını arayıp çıkan kişiyle baya dertleştik kendisine teşşekkür ediyorum ilgisi için gece aramama rağmen sorun yok yani 7/24 olayının hakkını veriyor adamlar.

     1. Evet 7/24 gece gündüz aradığında karşında birisini bulabilmek çok güzel çok firma mesai saati dışında ilgilenmiyor. Anında kargo geciktirmeden veriliyor. Bu şekilde olması da güzel yaptıkları ürünün arkasında duruyorlar helal olsun.

 89. Yıllardır hayatım kararmıştı 3 aydır antibiyoks kullanıyorum normal yaşantıma döndüm mucize gibi ne kadar teşekkür etsem az bu ilacı yapanlara muhteşemsiniz.

 90. 4 ay oldu kullanıyorum bir arkadaşın tavsiyesi üzerine hastalıklı bölgeye hafif vurarak masaj şeklinde uyguladım çok faydasını gördüm ancak 4 ay kullanmama rağmen çok az kızarıklık siyahlıklar var bir ay daha kullanmaya devam edeceğim tamamen kurtulduğumda mutluluğumu burdan haykırırcasına yazmak istiyorum. Kararsız ve teredüt edenlere tavsiye ederim vakit kaybetmeyin. şunuda belirtiş olayım düzenli kullanmaya özen göstermek gerekli.

 91. 2 aydır kullanıyorum abseler kurudu yaralar kapanıyor morluklar kalmadı gibi, iki ay içinde başarı oranı diyecek olursam yüzde 70 derim doğru yoldayız yüzde yüze ulaşmayı çok sabırsızlanıyorum.

  1. Mustafa bey sizde ne kadardır var bu hastalık bende 20 yılı geçti bu hastalıkla mücadelem. Antibiyoksu 2. Aylık aldım ilk ayda pek değişim olmadı gibi ama yaranın harareti ve ilerlemesi durdu gibi 20 yıldır çektiğim sıķıntı 20 günde bitmeyebilir diye ikinci aylık ilacı aldım. Ama 2. Ayın sonunda ne olur bilmem

   1. Muharrem bey geçmiş olsun çok uzun zamandır çekiyormuşsunuz adınıza üzüldüm bende 1,5 yıldır var çok şey denedim sonuç hep hüsran oldu antibiyoks yüzümü güldürdü inşallah kısa zamanda sizde etkisini görür yüzünüz güler.

   2. Bende bu hastalığı 22 senedir çekiyorum amaliyat oldum dikişlerim varken bile çıktı 12 yıl önce benim ümidim tükendi yorumları okudum burdaki yazılanlar gerçekten doğrumu gerçekten bu illetten kurtulan varmı varsa beni arayın

 92. Parayı önce gönderip siparişi sonra almak biraz kafamda soru işaretleri oluşturuyor az para değil parayı kolay kazanmıyoruz evet hastalıktan sürünüyoruz fakat ilacın lapıfa ödeme seçeneği olsa en azından bir maddi güvence de olsa daha iyi değil mi admin askeri ücretin 2000 tl olduğu ülkede düşünmek lazım şifa istiyoruz fakat maddi güvenceyi de sağlamanız lazım?

  1. Kardeşim internet alış veriş yapılan ileri gelmiş sitelerde hiç birinde kapıda ödeme sistemi yoktur ne olduğu belirsiz çok basit şeyler için kapıda ödeme çalışan firmalar mevcut ancak onlarıda duyuyoruz kapıda ödeme telefon aldık içinden salatalık çıktı diye yani kapıda ödeme sistemi olanlarda dolandırıcılık daha çok oluyor ismi adı belli olan örnek vestel arçelik yada hepsiburda.com veya n11.com alış veriş siteleri sağlam sitelerdir bunlardada kapıda ödeme sitemi yoktur ben 10 yıldır internetten alış veriş yaparım önce ücretini yatırmışımdır. Yinede güven duymuyorsanız gidip elden almanız en doğrusu olacaktır. Ben ücretini yatırdım ertesi günü kargo teslim edildi bir sorunda olmamıştı bilgilendirme gereği duydum.

 93. Parayı önce gönderip siparişi sonra almak biraz kafamda soru işaretleri oluşturuyor az para değil parayı kolay kazanmıyoruz evet hastalıktan sürünüyoruz fakat ilacın lapıfa ödeme seçeneği olsa en azından bir maddi güvence de olsa daha iyi değil mi admin askeri ücretin 2000 tl olduğu ülkede düşünmek lazım şifa istiyoruz fakat maddi güvenceyi de sağlamanız lazım?

 94. Buradaki bu bitkisel şuruptan içtiğinizde herhangi bir diyet yaptınız mı mesela süt ürünleri yemeyin derler acı yemeyin vs

 95. bu kadar etkili olduğuna inannamamıştım 20 gün de hayatım değişti ağrılarım dindi teşekkür ederim tavsiye eden herkese

 96. 3 yıldır köpek memesi hastalığından muzdaribim, kim ne dediyse kullandık uyguladık çözüm olmadı, verdiğimiz paraların haddi hesabı yok zaten tavsiye üzerine antibiyoks alıp kullanmaya başladık birde bunu deneyelim dedik 15 gündür kullanıyorum sonuç şöyle şişlikler akıntı yaparak ağrılarım dindi, açık olan akıntılı yaralar abseler azaldı bakalım en az 4 ay kullanılması gerekiyormuş ilk 15 günde bukadar etkili olması bile güzel çok sevindim şüpheyle bakıyordum bende ama gerçekten işe yarıyor gibi ilerleyen günlerde tekrar sonuçları bende yazarım bir an önce bu hastalıktan kurtulmak dileklerimle.

  1. 3 aydır antibiyoks kullanıyorum, ilk 1,5 ay çok etkili oldu sonrası etkisi azaldı gibi banamı öyle geldi bilemiyorum ancak 3 aydır kullanmam sonucu kullanmadan evelini düşündüğümde şuana kadar başarı oranı yüzde 60 kadarı iyileşme oldu tamamıyla iyileşinceye kadar kullanmayı düşünüyorum çünki bundan etkili bir yönteme daha önce hiç rast gelmedim tam anlamıyla iyileştiğimde tekrar yazarım bilgi edinmek isteyenler için.

  2. Sevilay hanım benimde kolumun altında sivilce gibi ağrılı şişlikler oluyor ama akmiyor kendiliğinden geçiyor acaba ilo aşamaları mi hastalığın sizinki ilk başladığında nasıldı

 97. Ben antibiyoksu 3 ay kullandım çok etkisini gördüm 3 ay kullanmam yetti eğer tekrarlarsa bilmiyorum tekrar kullanırım ama şimdilik çok iyiyim teşekkürler.

  1. Mustafa bey geçmiş olsun adınıza çok sevindim çabuk kurtulmuşsunuz bende iki ayda ancak etkisi olmaya başladı biraz geç iyileşiyor ya hastalık boyutundan yada bünye yapısından olabilir düşüncesindeyim sizde kaç yıldır vardı bu hastalık ben tam 9 yıldır çekiyorum denemediğim hiç birşey kalmamıştı en son bunu kullanıyorum bu ilaçtan başka bu kadar etkisi olan hiç birşey olmamıştı.

   1. Bende 2 yıldır vardı kardeşim bilemiyorum bende çok çabuk etkisi oldu belki sizde 9 yıldır olduğu için geç iyileşme olabilir acil şifalar diliyorum.

 98. Antibiyoks ne yapıyor? 2 aydır kullanmaya devam ediyorum. Şişkin apseler boşalıp rahatlamayı yapıyor abseler boşaldıktan sonra oluşan kanallar akıntı yerleri kuruyup küçülterek iyileşmeye yapıyor. Bence çok başarılı bir ilaç kullandıkça sonuç mükemel diyebilirim ancak bu bende olan sonuç başka kişilerde nedir nasıl sonuç alınır bilemem ama denemeye değer tereddüt etmeyin rabbim bu dertte olan herkese acil şifalar versin.

 99. Bayram öncesi 1 aylık alıp kullanmaya başladım 1 hafta içinde çok etkisi oldu şaşırdım çok insan iki üç ayda etkisini görmeye başlamış şişlikler aktı ağrılarım dindi dikkat ettim bazı yaralar bile kurumuş tekrar çıkmaz inşallah.

  1. Ne desem ne söylesem az gelir yıllarca ne ızdıraplar acılar çekmişim keşke daha önceden alıp kullansaymışım mucize gibi kısa sürede hastalığı bitirdi allah razı olsun.

 100. Arkadaşlar antibiyoks alıp kullanmaya başladım 1 ay oluyor kullanırken şişlik ve iltihaplı olan bölgeye küçük bir çubukla masaj yapar gibi hafif hafif vurdum yani hastalıklı bölgeyi dövdüm desem en doğrusu günde birdefa bu şekilde uyguladım o bölgedeki hücreleri uyandırmış oldum ve çok çabuk iyileşme oldu sizde olurmu bilemem ama denemenizi tavsiye ederim en azından bir kaç gün sizlere de etkili olacağını umuyorum.

 101. Ben 2.5 aydır kullanıyorum son bir haftadır daha çok çıkarmaya başladım devam edip etmemekte tereddüt ediyorum benim gibi olan varmı aranızda

 102. 3 aydır kullanıyorum şişlikler yok oldu akıntı geçti çok az kanallar kapanmak üzere neredeyse geçmek üzere tavsiye üzerine alıp kullanmaya başlamıştım teşekkür ederim güzel ve tedavi edici bir ilaçmış kararsız kalanlara kullanın diyebilirim.

 103. 8 yıl önce bu ilacı kullanıp iyileşmiştim, buaralar sıkıntıdan olsa gerek tekrar şişlikler oluyor. 8 yıldır hastalığı unutmuşken tekrar oluşması adeta yıkıldım. Şimdi tekrar 15 gündür kullanmaya başladım kullanıyorum.

  1. Bayramı rahat geçirmek için kullanmaktan başka çaresi yok. Kullanımını merak edenler için yazıyorum, sabah 1 defa 1 ölçek, öğle bir defa bir ölçek akşam 1 deva bir ölçek, yani günde üç ölçek içiliyor aç veya tok içilebiliyor. Aynı içtiğimiz ilaçla da hastalık olan bölgeler pansuman yapılıyor. Tadı fena değil acı değil normal bitki suyu karışımı gibi, ilk günlerde vücutda eğer çok yerleşmişse bir çok zaman akıntı çoğalıyor. Sonrası akıntılar kuruyup kapanmalar başlıyor.

 104. Allah razı olsun 1,5 ayda ağrılarım şişliklerim indi akıntılar yaralar azaldı kullanmaya devam ediyorum .

  1. Selam Sinan bey ben 10 gün oldu kullanıyorum sizin dediğiniz gibi 1,5 ayda ağrılarım şişliklerim indi akıntılar yaralar azaldı sizde kaç yıldır var bu hastalık bende 4 yıldır var ve çabuk etkisi oldu bayramı rahat geçireceğim için çok umutluyum.

 105. Biz ter bezi için çocuğumuza alıp dört ay kullandırdık kurtuldu teşekkür ederiz başarılarınızın damanını dileriz

  1. iyi olmanıza sevindim bende süpürativa için kullanıyoruz 2 ay oldu intaplar kurudu hayatım düzene bindi çok şükür tamamen sonuca ulaşırım inşallah.

 106. Merhaba: bende ter bez iltihabı var ve maalesef yaşam şartlarımı sınırlayıcı şekilde kötü durumdaydım ve bir arkadaşın tavsiyesi üzerine antibiyoks alıp kullanmaya başladım ilk 3 ay kadar sürede normal yaşamıma döndüm ancak atibiyoks kullanımını bırakınca tekrar kötü duruma geliyorum ve bunu sürekli kullanmaya karar verdim çünkü bu kadar etkili tedavi yöntemine rast gelemedim en azından yaşam seklim normale dönüyor ve 8 aydır kullanıyorum kullanmatada devam edeceğim hikayemi paylaşmak istedim 3 veya 4 ay kullanıp kurtulanlar var benim bünye yapımdan olsa gerek sürekli kullanmak zorundayım 🙁

 107. Bana 1 aylık kullan etkisi olursa devam edin denmişti etkisi oldu devam etmeyi düşünüyorum 2 aylığı isteyeceğim Rabbim şifa versin herkese.

  1. Osman bey merhaba. Çok guvenemedim acikcasi cunku burdan baska biyerde yorum yok. Onerirmisiniz. Ben daha bu hsnin basindayim ilerlesin istemiyorum

   1. Güven konusunda herhangi bir yorum yapamam ancak okadar kötü olsa başka sitelerede yorumunu yazacak insanlar vardır. Başka sitelerde olumsuz yorum yok ise bence güzel birşey ben kullanıyorum çok memnunum ancak bir kaç kişiye etkisi olmamış onlarıda göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

 108. Arkadaşlar evet güzel bir ilaç ancak bende geç etkisi oldu ilk aylar biraz etkili olsada sonradan iyileşme süreci yavaşladı 4 aydır kullanıyorum ancak yarı yarıya yaralar da iyileşme var yinede muhteşem bir ilaç daha önceki tedavi yöntemlerinde bukadarını bile görmemiştim.

  1. Şeref abi abi diyorum ben 19 yaşındayım benden büyüksün sanırım ben 18 gündür kullanıyorum iki gün çok iltaap akıntı yaptı şimdi kapanmak üzere bende çabuk etkisi oldu sende geç olmasına üzüldüm, Şuan nasılsın ilerleme varmı.

  2. 9 ocak 2019 tarihinden bu yana kullaniyorum. Hic bir etkisi olmadi, daha da kotuye gitti. Su an ne yapacagimi bilmiyorum. Burada yazanlar genellikle iyi oldugunu yazmislar. Ama bende etkisi olmadi.

   1. Merhaba Adnan kardeşim çok uzun zaman kullanmışsın 30 gün içinde etkisi olmaz ise kullanmayın deniyor neden kullandın hiç etkisi olmadı ise veya etkisi azda olsa oldu ise geç iyileşiyordur. Bende iyileşme var ancak yavaş etkisi oluyor tabiki her bünyeye etkisi farklı olabilir. Bu konuda açıklayıcı yazarsan sevinirim geçmiş olsun yinede.

 109. Çok şey kullandım evet bende denemediğim yöntem kalmadı en sonunda tavsiyeler üzerine Atibiyoks kullandım tek çözüm bu oldu teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. En azından deneyin derim bazı insanlarda geç iyileşme olmuş geç iyileşme doğaldır moralinizi bozmayın önemli olan iyileşmesi.

 110. Merhaba 4 aydır kullandım tamamıyla hidradenitis suppurativa yani hs hastalığından kurtuldum 13 yıldır bu hastalığı çekiyorum çok tedavi yöntemi uyguladım kim ne derse yaptım maalesef sonuç hep hüsran oldu bu antibiyoks denilen ilacı çok yakınım araştırıp bulmuş tavsiye üzerine alıp kullanmıştım iyiki almışım bu hastalığı ve dertlerini çeken yaşayan bilir şükür acılarım dindi normal yaşantıma döndüm şimdi kullanmayı bıraktım olurya tekrar çıkarsa olmadı tekrar alır kullanırım inşallah gerek kalmaz kullanmak isteyenlere teredütsüz tavsiye ederim bu hastalıktan kurtulmanın tek yolu diyebilirim geçmiş olsun acil şifalar herkese ilacı üretenlerin de başarıların devamını dilerim.

 111. 2 yıldır vardı geçmiyordu araştırdım baya şuan sadece iz kaldi küçük üç nokta geçirdim bir aydır buyumuyor ne ameliyat oldum ne birilerine para döktüm

  1. Gercekten etkisini görebiliyomusunuz arkadaslar,bendede hafif şiddetli miktarda var özellkle koltuk altımda hep aynı yerler şişip patlıyor,bilgilendirirseniz sevinirim,bide ücretin durumu nedir acaba ?

   1. SELAM RAMAZAN ÖNCESİ ALIP KULLANMAYA BAŞLAMIŞTIM BİR AY İÇİNDE ÇOK ETKİSİNİ GÖRDÜM ÇOK SEVİNÇ İÇİNDEYİM AYLIK KULLANIMLIK OLARAK ALDIM AYLIK 1500 TL İDİ ANCAK İNDİRİM YAPTILAR RAMAZAN DOLAYISIYLA 1000 TL YE ALDIM BEN YİNEDE FİYAT SORUN DERİM AYDA 5 ŞİŞE AYLIK OLARAK RAHAT YETİYOR GEÇMİŞ OLSUN İYİ AKŞAMLAR.

    1. Gamze hanım ve celal bey cok tesekkür ediyorum bilgileriniz için.Birde son olarak bu ilacı buzdolabında filan mı muhafaza etmek gerekiyor malum havalar sıcak ayrıca içme dısında yaralı yerlerede sürmekmi gerekiyor ? Tekrardan tesekkürler ve selamlar

 112. arkadaşlar 4 ayın 23 de sipariş verdim 24 de elime ulaştı bir ayı bir kaç gün geçti antibiyoks kullanıyorum ben tavsiye üzerine alıp kullanmaya başlamıştım çok memnun kaldım yaralarda şişliklerde çok değişim oldu hayatım değişmeye başladı çok rahatladım umarım 3 ay daha kullanmaya devam edeceğim tamamen iyileşirim güzel haberler yazarım inşallah

  1. benimde iki ay oldu 9 yıldır var ter bezleri iltihabım çok kötü durumdaydım 2 ayda iyileşme sürecini neredeyse tamamladım evet dediğiniz gibi insanın yaşam standartı değişiyor çok rahatım iyiki kullanmışım selamlar kardeşim.

 113. indirim varmış bu gün sipariş verdim aylık 6 şişe 1 ay kullanıp faydası oluyorsa devamını alacağım inşallah şifa olur sonuçları yazarım bende.

 114. çok teşekkür ederim hayatımı yeniden yaşamaya başladım sanki en azından ramazanı bayramı rahat geçireceğim tekrar teşekkür ederim.

 115. Merhaba ben terbezi iltihabı için almıştım 4 ay kullandım ilk 2. ayda iyileştim ancak 4 ay kullanmam gerekmiş 4 ay kullanımı tamamladım 3 ay daha bekledim şuan tam 7 oldu terbezlerimde herhangi bir sorun kalmadı tekrarlamadı Antibiyoks gerçekten terbezleri için muhteşem etki etti 6 yıldır çok sorunlar yaşamıştım şimdi herhangi bir sorunum kalmadı.

  1. Merhaba Gönül hanım bende ter bezleri için Antibiyoks kullanıyorum 1,5 aydır biraz etkisi oldu ancak sizin bilgi vermeniz içime su serpti acabalarım vardı biraz etkisi olsada insan sabırsızlanıyor hemen iyileşmek istiyor olsun bende 3 yıldır var ter bezi hastalığı çözüm olmadı ne kullandı isem bu ilaç baya etkili diye umut ediyorum şimdilik iyiye gidiyor sizin kurtulmanıza sevindim inşallah bende kurtulurum..

   1. inşallah şifa bulursunuz çok etkili evet önceleri inanmamıştım ama güvenmekle pişman olmadım sizde pişman olmazsınız umarım sounçları yazarsanız iyi olur merak ettim bende.

    1. Gönül hanım ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim herşey yolunda gitti tamamen iyileştim iyi geldi ilaçlar kısa sürede kurtuldum doktoruma gittim muayene oldum ilaçtan bahsettim çok şaşırdı ilginç buldu ama sonuçları görünce inanamadı hatta mucize gibi dedi şimdilik çok memnun kaldım bu hastalıklar olan insanlara tavsiye edeceğim yorum sitelerine tavsiyemi yazarım belki bir kaç kişiye faydam dokunur size ve herkese geçmiş olsun hayırlı ramazanlar hayırlı bayramlar dilerim şimdiden.

      1. Telefon ve E-mail adresi paylaşmak gizlilik ihlalinden dolayı yasaktır. Web sitemiz kişisel bilgileri saklamıyor ve paylaşmıyor. 

 116. Selam herkese öncelikle şunu belirteyim ben 15 yıldır hidradenitis süpürativa hastasıydım çok doktora gittim çok tedavi gördüm 3 defa ameliyat da oldum her denilen bitkisel ilaç otlar çöplerde denedim yani anlıycanız tedaviye yönelik herşeyi ısrarla uyguladım sonuç hep hüsran olmuştu Antibiyoksu 8 ay önce bir tandığımın tavsiyesi üzerine bunuda alıp deniyelim bakalım deyip kullanmaya başladım 3 ay içinde tamamen kurtuldum ancak sonucu buraya yazamadım yazmakta önceleri istemedim belki tekrarlar diye ancak ilaç biteli 4 ay oldu tekrarlama olmadı bu geçen zamandan sonra hidradenitis süpürativa hastalığından kurtuldum diyebilirim hiç birşeye güvenim kalmamışken bu ilaç hayatımı yeniden düzene sokmama vesile oldu kullanmakta kararsız kalan insanlara sadece pişman olmayacaklarını belirtmek isterim Yüce Allahım şifa versin bir an önce bu dertten sizlerde kurtulun isteyerek yazmak bilgi verme gereğini kendime bir borç bildim sağlıkla kalın.

  1. Hicran hanim bana numaranizi verebilir misiniz bende dahaa baslnagic evresindeyim gercektn iyestiniz n

   1. Telefon ve E-mail adresi paylaşmak gizlilik ihlalinden dolayı yasaktır. Web sitemiz kişisel bilgileri saklamıyor ve paylaşmıyor. 

 117. arkadaşlar ben 2 ay kullandım bana etki etmedi çok üzülmüştüm tekrar yetkililerle konuştum bana farklı ürün gönderdiler tekrar daha yoğundu sanırım 1 aydır kullanıyorum önceki kullandığımdan hiç etki görmedim ama bu ikici defa gönderdikleri ürün 1 ay olmasına rağmen akıntılar durdu yaralar kapanmaya başladı çok mutluyum yazmak istedim.

 118. 4 aylık 24 şişe antibiyoks aldım kullanmaya başladım 1 hafta oldu kullanımı kolay içimi kötü değil inşallah şifa olur banada..

   1. 14 gün oldu kullanıyorum şişlikler akıntı yaptı ağrılarım azaldı şimdilik iyi gibi daha önce kullndığım ilaçlarda böyle rahatlama olmamıştı bakalım inşallah tamıyla kurtulurum yalnız bende hs hastalığı 9 yıldır var çok kötü durumdaydım yatamaz yürüyemez iş yapamaz olmuştum şimdi bu kadar kısa zamanda en azından rahatladım bilginize.

    1. teşekkür ederim bilgi verdiğin için bende sipariş verdim yarın elimde olur kullanmaya başlayacağım süreci burdan yazarım çok ümit ediyorum artık bende bu illetten kurtulmak istiyorum.

 119. tamamen iyileştim daha öncede yazmıştım kullanım bilgilerini artık kullanmayı bıraktım biraz geç iyleşme olsada tamamen yaralar kurudu sadece cilt yüzeyünde izler kaldı çok şükür bu illettende kurtulmuş olduk kullananlar acil şifalar dilerim kullanmak isteyenlerede denemelerini tavsiye ederim

 120. Aile olarak bende kardeşimde ve kendi çocuğumda ve kardeşimin çocuğunda bu hastalık mevcut 4 kişilik ayrı ayrı antibiyoks ilacı alıp kullandık 3 kişide etkisi oldu biz kullanmayı bıraktık kardeşimin çocuğunda malesef geç iyileşme oluyor kullanmaya devam ediyor geç iyileşenler içinde daha etkili bir çözümü yokmudur bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.

 121. Okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla birkaç kişiye etkisi olmamız bünya yapısından yada bu hastalığın farklılıkları olabileceğini düşünüyorum bende 20 gündür kullanıyorum 18 yıldır bu hastalığı çekiyorum gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç veya bitkisel ilaçlar kalmadı diyebilirim ancak 20 gün olmasına rağmen çok etkisini gördüm hayatım güzelleşip değişti bu hastalığı çeken bilir ağrıları acılarını şimdiden ben çok etkisini görüyorum bu hastalığı yaşayan tüm insanlara acil şifalar diliyorum antibiyoks kullanmak isteyenler en azından dedikleri gibi bir aylık alıp denemenizde fayda var derim.

  1. Sezer bey size çok çabuk etkisi olmuş benim bünye yapısından sanırım ikinci ayda biraz etkisi olmaya başladı bende 12 yıldır köpek memesi hastalığı var çok ilaç çok ot çöp kullandım etkisi olmadı şimdi biraz geç de olsa etkisi olmaya başladı en azından pehriz yok pehriz olmamasıda çok güzel kullanmaya devam ediyoruz bakalım acil şifalar diliyorum.

  2. Şubat ayından buyana kullandım 3 ayda tamamen iyileştim ama ben ürünü 4 ay kullandım şimdi bıraktım tekrarlarsa tekrar kullanmayı düşünüyorum ama şimdilik hiç bir sorunum şikayetim kalmadı iyi geceler.

  3. Merhaba ürünü ne kadara aldınız ürğn hemen ulaştı mı? Bir de nasıl etki ediyor bu ilaç acaba?

   1. Merhaba ben 4 ay kullandım yeterli oldu ürün ücretini yatırınca ertesi gün elime ulaşmıştı etki etmesi ise şurup şeklinde içiyorsunuz.

 122. Selamunaleykum 1 aydır kullanıyorum bende ağrı yok şişlikler kayboldu akıntı yok çok etkisi oldu bende 6 aydır kıl kökü intihabı vardı düzeldi yinede ilaç bitene kadar kullanacağım.

 123. 2 aydır antibiyoks kullanıyorum ağrılarım dindi akıntı önceleri çok aktı şimdi azaldı yaraların çoğu kapanmak üzere yalnız bir iki yerde hafif şişlikler oluştu kullanmaya devam ediyorum

 124. Arkadaşlar ilacı kullanalı 14 gün oldu bazı yerleriltihap topladı ıocaman oldu patladı ama sürekli iltihap akan yani köpek memesi hstalığının 3. Seviyesi olan ağzı açık tünel oluşturmuş iltihaplı yara önce baya bi akıntı oldu sonra akıntı azaldı ve hala şu an deri altında bilya büyüklüğünde bir dokusu var şu an çok hafif akıntı var onun dışında bişey yok ağzı açık olan yarada sizce ben mi çok aceleci davranıyorhm ve şu an hangi evrede ne olacak bilgisi olan varsa cevaplandırır ise çok sevinirim

 125. 20 gündür kullanıyorum bu dadar etkili olduğuna teredütlerim vardı bukadar kısa sürede bile nerdeyse tamamen iyileşme oldu çok rahatladım oysa kullanmadığım tedavi yöntemi kalmamıştı antibiyoks kullanmak isteyip teredütü olanlar bence bir an önce alıp kullanın bu acıları sadece çeken bilir aylık kullanımlık almıştım şimdi 3 aylık daha alacağım şimdiden teşekkür etmek istedim herkese acil şifalar

  1. Nihat bey akıntılarda artma oldu mu acaba 3 aydır kullanıyorum 3 aydır akıntı hiç geçmiyor aksine artıyor gibi

   1. benim vucudumda serpme gibi küçük küçük sivilceden büyük şekilde yaygındı sanırım çok ileri boyutta değil iltihaplar 20 gün kadar akıntı oldu ve kurumaya geçti şuan çok az kaldı tamamen geçti demek için 1 ay daha kullansam yeterli olacak ama 4 ay kullnılması gerekiyormuş inşallah bakalım rabbim acil şifa versin sizede

   1. Merhabalar saçımda kıl kökü iltihabı var ve aynı zamanda koltuk altında bu illeten var yaklaşık 1 yıldır çekiyorum bu rahatsızlığı bi etkisi sizlerde oldu olanlar varsa yalvarıyorum size yardımcı ( dürüst ) olun . Maddiyat önemli değil ben çok doktor gezdim artık psikolojikmen çöküyorum yeterki iyileştiğimi göreyim artık.

   2. selam 4 aydır kullanıyorum ilk iki ay çok etkili oldu son iki ay çok yavaş iyileme oldu şuana kadar tedavide başarı oranı %70 diyebilirim iki üç ay daka kullanmaya devam edeceğim..

     1. Kullanmaya devam ediyorum başka çaresi yok çok yavaş ilerlesede yinede çok rahatım bunu kullanmadığım zaman çok kötü oluyorum. Sizin neden hiç etkisi olmadımı 1 yıl az zaman değil demekki sizde etkisini görmüş olmalısınızki kullanmışsınız adamlar etkisi olmuyorsa ilk aydan devamını almayın diyorlar çünki düzensizmi kullandın çok merak ettim.

  1. ben 2 ayı geçti kullanıyorum çok memnun kaldım kafama takılan soru şu 1 yıldır kullanıyorsunuz madem hiçmi faydası olmadı yada bir ay kullan etkisi olmaz ise kullanmayın deniyor bir yıl neden kullanıyorsunuz kullanmayı bırakınca tekrarlıyormu biraz bilgi verirseniz sevinirim

   1. Bende 5 .12.2018!de aldım kullanmaya başladım 2 ay kullandım faydası olmadı aradım yeni bir ürün verdiler 7 .02.2019! da onu kullanmaya başladım faydası olmadı hatta arttı şimdi tekrar arayacağım ürünü iade alırsa iade edeceğim toplamda 3 ay oldu ve şu anda 3 ay önceye göre çok daha ilerledi

   2. ilk zamanlar etkisini bende gördüm 4 ay kullandım tamamen geçmedi iki ay daha devam ettim yine tamamen geçmedi ama iyi geliyodu eski sıklıkla çıkmıyodu sonra bir süre ara verdim eskisi gibi olmaya başladı tekrar kullanmaya başladım geçirmiyor ama ağrı kesici gibi görüyorum bundan başka bişeyde bulamadım bırakınca tekrarladı bende kendileri de kullanma dedi ama rahatlatıyo diye içiyorum bende 100 de 100 sonuç vermedi

  1. Merhaba Metin bey ürünü almış olduğunuz firma ile iletişime geçip bilgi verirseniz size yardımcı olunacaktır.

   1. Mehmet Özkan beyden elden teslim aldım Eskişehir’den gün içinde arayıp görüşelim bakalım

     1. evet 2 ay kullandım faydası olmadı aldığım kişi ile irtibata geçtim 07-02-2019 tarihinde yeni bir ürün ver şimdi ona başladım

 126. Merhaba arkadaşlar 12 yıldır bende bu hastalıkla mücadele ediyorum 5 defa ameliyat oldum ve hala hastalık devam sürekli vucudumun farklı yerlerinde yenileniyor bu ilacı araştırdım ama yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum gerçekten iyileşme gören arkadaşlar ulasabilirmi rica ediyorum son çarem maddi olarak kaybı yaşamak ve hayal kırıklığı kaldıracak durumda değilim ..m

  1. merhaba kardeşim için rahat olsun çok faydasını görüyoruz kızım için aldık inşallah sende görürsün allah acil şifa versin inşallah.

   1. Fatma hanım bende Salihli de ıkamet ediyorum gerçekten sonuç aldıysanız bana Facebook uzerinden de ulasabıilirmisiniz Kevser onuk

  2. iyigeceler 8 ay oldu ilacı kullanalı tekrarlamadı hiç zaman kaybetme biran önce alıp kullanmalısın yıllarca bizde neler çektik kısa zaman içinde ilacı kullanınca etkisi oluyor hayal kırıklığına uğramazsınız. acil şifalar dileğimle..

 127. Alıp almamaya kullanmaya çok teredüt ettik bizde bizim ailede 7 kişide var terbezi intabı denilen hastalık köpek memesiymiş sonradan öğrendik önce amcam alıp kullandı iyileşince babamda alıp kullandı babamda iyileşti ve bende beraber amcamın çocukları da hepimiz tolu olarak aldık kullandık 8 ay oldu hepimiz de iyileştik allah razı olsun çok memnun kaldık güven meselesi evet çok önemli ancak bundan etkili bir tedavi de yok kullanmak isteyenler biz 7 kişi kullandık hepimizde de etkili oldu yazmak istedim herkese tavsiye ediyoruz rast geldiğimizde 2 kişi ye ayrıca tavsiye ettik onlarda kullanıyor memnunlar inşallah bu hastalıkta olanlar alıp kullansınlar şifa bulsunlar.

  1. Kullanicilar telefon numarasi verirseniz arayip konusmak ve bu yontemle tedavi olmak isterim.tip buna cagre bulamadi dolayosyla insan bu tur insanlara pek guvenemiyor

 128. 18 yaşında kızım için aldık bir buçuk ay oldu tamamen yaralar kayboldu tam iyileşme oldu aylık kullanımlık olarak 4 şişe aldık ikinci aylık olarak tekrar aldık toplam 6 şişe bitti yinede 4 ay kullanmamız gerekiyormuş tekrar çıkaması için devam ediyoruz umudumuz kalmamıştı iyiki güvenmişiz zaten tavsiye üzerine almıştık köpek memesi hastalığı olanlara geçmiş olsun dileklerimi iletir kullanmalarını tavsiye ederim.

  1. Merhaba iyi akşamlar eşimde 10 yıldır bu hastalığı çekiyor kullanmadık hap ilaç kalmadı almak istiyoruz ama eşim tereddüt ediyor

   1. Teredüt etmenize gerek yok pişman olmazsınız emin olun çok memnun kalacaksınız geçmiş olsun

  2. Ne kadara aldınız?Parasını verip dolandırılmaktan korkmadınız mı ? Hastalığı gerçekten geçireceğine inansam umutsuzuz

 129. 47 gün oldu kullanıyorum çok memnunum şimdilik vucuttaki yaraları yüzdelik oranla karşılsştırırsak yüzde 30 iyileşme var yaralar kayboluyor bazıları küçüldü kullanım süresini soran arkadaşımıza cevap olarak 4 ay kullnılıyor 4 aylık ürün 30 litre alınması gerekiyor.

 130. 5 Aralık’ta kullanmaya başladım Şu ana kadar pek faydası olmadı sürekli akıntı var ağrım var hatta arttı akıntı ve ağrı diyebilirim kullananlardada böyle şeyler oluştumu faydası olduğu için mi sürekli akıntı var yoksa etkisi yok hastalık ilerliyormu Bilgi verebilirseniz sevinirim

  1. Eğer hastalık ilerlemiş ileri derece boyutta ise akıntı akması normal 1 ay 1,5 ay akıntı olur akıntı olması temizlenmesi demektir sanırım bu günlerden sonra akıntı azalıp kurumuya geçmesi gerekir zaten akıntı olmasa ağrılar dayanılmaz şidetde olup yardırıp boşaltmadan rahatlıyamazsınız bizdede aynısı oldu inşallah bir an önce şifa bulursunuz sizde biraz sabırlı olun etkisi oluyordur

 131. Selam arkadaşlar baylar bayanlar Antibiyoks kullanıp aylar yıllar geçmiş insanlar eğer bu siteyi takip ediyorsanız halen lütfen sonuçları yazarmısınız ilacı kullandıktan sonra hastalık tekrarladımı tamamen kurtuluş mu oldu lütfen çok rica ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim yıllarca hersey denedik sonuç hep hüsran oldu bu ilaçlada hüsrana uğramayalım çok kötü bir durumdayım nerdeyse yatalak duruma geldim keşke yata bilsem onuda yapamıyorum yaralardan şişliklerden lütfen lütfen kullanıp aylar yıllar geçmiş olanlar ne durumdalar cevap yazarlarsa çok minnet duyacağım.

  1. çok güzel noktoya değinmişsiniz evet geçmiş kullanıcılardan cevap bekliyoruz.

  2. mrb 6 ay öncesi kullanım bitmişti 6 ay geçti yeniden oluşma yok çok faydası oldu güvenebilirsiniz.

  3. benim ilaç biteli 3 aya yaklaştı olumsuz bir durum yok çok memnunum inşallah sizlerde kurtulursunuz…..

  4. 8 ay oldu çok şükür tam iyileştim tekrarlama olmadı içiniz rahat olsun etkili bir ilaç emeğin boşa gitmiyor tabiki paranda bir an önce şifa bulmanız dileğimle.

 132. 4 aylık 30 kilo ilaç alıp kullandım 4 ay oldu tam anlamıyla iyileştim diyemem çok az kaldı yüzdelik orana göre sanırım ilk başladığımdan buyana yüzde 90 yaralar kurudu kapandı bazı yer de küçük küçük şişlikler var almış olduğum ilaç galiba bir ay daha yeterli onuda kullanırsam geçer diye düşünüyorum yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik gibi çok sevinçli ve mutluyum moralim baya düzeldi çok bozulmuştu.

 133. 10 gün öncede yazmıştım şuan 22 gün oldu ben değişikliği pek farkedemedim ancak eşim iyileşme var dedi sadece biraz ağzılarım azaldı gibi yine 10 gün sonra gelişmeleri yazarım iyi geceler.

  1. 31 gün oldu kullanıyorum yeni yeni etksi olmaya başladı ağrılarım azaldı şişlikler yumuşadı akıntılar biraz fazlaca boşalıp azaldı şuana kadar iyi gidiyor yazmaya devam edeceğim 10 gün sonrası

 134. Bugün 21 . Gün kullanmaya başlayalı daha bir etkisi olmadı.umudum kırılmaya başlıyor hayırlısı

  1. mrb bende geç iyileşme oluyor sizdede geç iyileşme olabilir birde bende 12 yıldır var bu hastalık baya kötü durumdayım şişlikler derin etkisi olsunda geç iyileşiyor ne yapalım inşaallah çabuk kurtuluruz geçmiş olsun.

 135. selam ben 2 aydır kullanıyorum ancak yeni iyileşme farketmeye başladım bende geç tesir ediyor sanırım farklı bişey yapmam gerekiyormu bilmiyorum günde 3 defa içiyorum iki defa pansuman yapıyorum değişik uygulayan yazssın bende deniyeyim çabuk iyileşmesi için.

 136. Antibiyoks kullananlar gelişmeleri yazarsa sevinirim bende kullanmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum.

 137. Merhaba 17 yaşında çocuğum için aldık kullanmadığımız ilaç kalmamıştı tam umudumuzu yitirmişken bu ilaç bize umut oldu en azından çocuğumuzda bizde çok mutlu olduk oh bee

  1. NE KADAR ZAMANDA ETKİSİ OLDU KARŞILIKLI BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPABİLİRMİYİZ ?

   5 ARALIKTA BENDE ALDIM

   SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK PEK BİLGİM YOK YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 138. 20 günde etkisi olmaya başladı 3 aydır kullanıyorum çıban yaralar kayboldu 1 aylık ilaç kaldı elimde onuda kullanmaya devam ediyorum..

  1. NE KADAR ZAMANDA ETKİSİ OLDU KARŞILIKLI BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPABİLİRMİYİZ ?

   5 ARALIKTA BENDE ALDIM

   SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK PEK BİLGİM YOK YARDIMCI OLURMUSUNUZ

   1. Kardeşim ilk bir ay içinde yaralardan ilthap çok aktı derinde olanlar yüzye çıktı patladı sonrası azalarak devam etti iltihabın yerini kızarıklıklık aldı yaralar küçülüp kapanmaya başladı sen daha 10 gün olmuş dediğine göre 15,,20 içinde değişimleri mutlaka görürsün ama belki her bünyeden farklı olabilir ben de şuan tamamen yaralar kapandı çok az ilacım kaldı bitene kadar onu kullaqnacağım sonrası ne olur bilemem inşallah kurtulmuşumdur acil şifalar dilerim.

   2. Metin bey kullandığınız bitkisel ilaç işe yaradımı yardımcı olurmusunuz rüca etsem.

 139. Gençliğim heba oluyordu Antibiyoks kullandıktan sonra gençliğimi yeniden verdiniz pisikolojim bozulmuştu teşekkür ederim gerçekten harika bir ilaçmış size güvenmekle doğru yapmışım sağolun.

 140. Arkadaşlar 5 Aralık ta Eskişehir den elden teslim aldım ilacı 3 gün oldu kullanmaya başlayalı daha henüz etkisi yok iyi veya kötü ne sonuç alacağım bilmiyorum inşallah dediğiniz gibi olumlu sonuç alırım. Sonucu mutlaka sizlerle paylaşırım

 141. Kullanımı kolay günde 3 defa içiliyor günde iki defa aynı ilaçla pansuman yapılıyor kısa sürede etkili arkadaşlar ben 3 aydır kullanıyorum tamamen iyileştim 1 aylık kullanımlık ilacım kaldı kurtulduk inşallah tekrar çıkmazsa çok çabuk iyileştiriyor çok mutluyum gerçekten

 142. Allah razı olsun bu ilacı yapanlardan 1 ay içinde çok etkisi oldu kullanmaya devam ediyorum 3 ay daha kullanmam gerekiyor çok teşekkür ederim güvenim boşa çıkmadı.

 143. Yıllardır çektiğim acıları bir ben bilirim birde yüce Rabbim yaşamaktan bıkmıştım Antibiyoks kullandıktan sonra yaşama sevincim geri geldi kullanmak isteyenlere tavsiye ederim..

 144. Selam herkese antibiyoks kullanın derim biraz ne yaşadıklarımı kısaca anlatayım sizlere, arkadaşlar 7 yıldır hidradenitis suppurativa hastasıydım kullanmadığım bitkisel çaylar kremler kalmadı diyebilirim bir çok doktora gittim yapılan ilaç tedavileri de çözüm olmadı hayatım karardı yaralar çoğaldıkça çıbanlar çok kötü etkiliyordu çaresizkaldım derken bir arkadaşım antibiyoks tavsiye etti biraz güvensiz yaklaştım ama iyiki güven duyup alıp kullanmışım yeniden doğmuş gibi oldum yaralar geçti tamamen iyileşti kullanımıda zor değil şurup şeklinde içtim ve aynı ilaçla pansuman yaptım 2,5 ay da tamamen iyileştim tekrar çıkmaması için 4 ay kullanmam gerekmiş kullandım şükür diyelim tekrarlamaz inşallah 7 ay oldu hastalığımı unuttum aklıma gelmişken buraya yazmak istedim ben bu şekilde hidradenitis suppurativa hastalığından kurtulmuş oldum inşallah hidradenitis suppurativa hastalığı olanlar kurtulur güzel günler dileklerimle hoşçakalın.

   1. benimle neden irtibat kuracaksınız bilgi için anlamadım açıkça hakkımda ilaç hakkında yazdım eğer ilaç hakkında bilgi istiyorsanız ilacın sitesinde telefon numaraları var ordan bilgi alabilirsiniz.

  1. Merhabalar hastalıktan çok çekmiş yurdum insanları;benimde eşim çok muzdarip çok acı çekiyır ve çok üzülüyorum onun harap olmasına minik de bebeğim var kolundaki acıdan bebeğimizi bile kaldıramıyor çok üzülüyorum gerçekten faydasına inansam 10bin de verelim Buradaki yorumlar gerçek mi diye düşünmüyor değilim. Adamın hesabına parayı yatır sonra bye bye durumu olmasından da korkuyorum…

 145. Ben 1.5 yıl kadar önce Eskişehire seyahat eden bir arkadaşım vasıtasıyla ilacı temin ettim ilacı kardeşim kullandı ama olumlu sonuç alamadık. Yanlış uyguladığımız da düşünmüyorum günde 3 kez yarım çay bardağı içti sabah akşam da koltuk altlarına pansuman yaptı. Allah herkesin yardımcısı olsun zor bir durum.

  1. Doğruyu yazdığınıza emin olamadık 1,5 yıl önce firma Eskişehirde değildi size farklı firmadan farklı ürün alınmış olması gerek yani farklı yerden farklı ürün kullanmış olabilirsiniz. Üzgünüm Arkadasınıza nereden nasıl aldığını sorun lütfen.

  2. 1,5 yıl öncesi değil 1 yıl kadar önce ben kendim izmir kemeraltı 3.beyler sokaktan elden alıp kullandım muhteşem sonuç aldım çok memnun kaldım ara ara buraya girip yorumları okuyorum ama sizin yazdığınız yorum Hakan bey ya yalan konuşuyorsunuz yada başka bir ilaç aldınız bu iacı kullandığınızı zannediyorsunuz bence yazınızı düzeltin bilmeyen insanlar gerçek zannedecek size ilacı getiren arkadaşınız sizi dolandırmış anladığım kadarıyla yazık etmiş siz kendiniz sipariş verin bu ilacı ve kurtulun derim geçmiş olsun yinede…

 146. Yorumları okudum ama neredeyse hiç olumsuz yorum görmedim… acaba site yönetimi yorumları seçerek mi yayınlıyor demeden kendimi alamıyorum. Çünkü %1 bile olsa fayda göremeyen hasta olabileceğini tahmin edebiliyorum. Ben de hidradenitis suppurativa hastasıyım. Ürünü denemeyi düşünüyorum. Bu da kafamda soru işaretleri oluşturuyor…

  1. Bende sizin gibi düşünüyorum güvenilirliği yok gibi geliyo onun için tereddüt ediyorum almakta

   1. Selam arkadaşlar evet bende sizin gibi düşündüm 2 yıl bekledim acaba dedim yalan dolanmı diye sonunda alıp kullandım çok etkili içiniz rahat olsun ayrıca olumsuz yorum diyorsun olumlu olan ilaca neden olumsuz yazılsınki hadi diyelim site yönetimi yorumları seçiyor başka sitelerde olur olumsuz yorum oralardada yok okadar çok şikayet var sitesi varki mutlaka olumsuz yazılırdı neyse güven duyduğunuzda alıp kullanın sonrası sizde yorum yazın sizin yazdıklarınızada inanmayacak kimse ALLAH yardımcınız olsun kolay bir hastalık değil iyi araştırın başka sitelerde olumsuz yorum arayın bulamıyacaksınız bir an önce tedaviye başlayın derim geçmiş olsun

    1. doğal olarak tedirginlik piyasa mağlum saçma sapan şeyler satılıyor sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yeme misali ama diğerlerinden farklı yazılanlara bakın yıllar öncesine dayalı eğer ilaç etkili olmasa bunca yıldır ortaya çıkardı diye düşündüm alıp kullanmay başladım 1,5 ay oldu kullanıyorum normal yaşantıma döndüm diyebilirim daha önce yaşamım kısıtlanıyordu gercekten etkiliymiş güvenmekle iyi etmişim sonuçları yazmaya devam ederim fırsat buldukca iyi geceler

     1. madem bu ilac faydalı doktorlara neden tavsiye edilipte hastalar hastane hastane kosusturuyor.sifa bulmak içiç.bu hastalıgı o kadar ceken insan varki madem boyle bir sifası vae neden bu ilaç doktorlara tavsiye edilmiyor.sebep ney

 147. Arkadaşlar ben 2013 ocak ayında doktora gittiğimde öğrendim 2018 ocak ayında burayı bulup ilacı içmeye başladım 7 ay düzenli aksatmadan kullandım ve bıraktım kullanırken etkisini gördüm son bi ayını tamamen geçsin diye kullandım ondan sonra 1.5 ay kullanmayı bıraktım tekrarlamaya başladı bugün tekrar iletişime geçtim ve tekrar kullanmaya başlıycam ilacı kullanırken yararını çok gördüm önceden kolumu bile kaldıramıyodum bazen ama ilacı kullanmaya başladım 1 ay sonra gözle görülür iğleşme ve ağrıda azalma oldu ve 7 ayda hiç bişey kalmadı ilaç gerçekten faydalı ona eminim ama bünye ve yapı farkı da etkili olabilir bazı insalar 4 ayda kurtulmuş tekrarlamamış ama bende tekrarladı tamamen geçmese bile rahat hareket etmememde ağrılarda etkisi var kullanmanızı tavsiye ediyorum

 148. Merhaba önce biraylik aldım kullandım etkisini görünce 4 aylık aldım kullanıyorum 2 ay oldu yaralar kapamak üzere çok rahatladım güzel ilaç

 149. ilaç aslında pahalı değil çok kullanıldığı için ve 4 ay kullanıldığı için yökün para yapıyor kardeşim faydası olsunda önemli değil beş para etmez şeylere milyarlar harcadık sonuç sıfır en azından etkili birşey litresi 133 liraya çokmu daha ucuz bişey kullanmadım ben ben ce çok uygun alamayanlara rabbim yardım etsin ne diym ki.

  1. Selam bu hastalık bencede var rica etsem sizden bilgi almak istiyorum çok güven vermiyor bu site

  2. merhaba ne öğrenmek istiyorsunuz güven duymamanızı anlıyorum benim yazdıklarıma nasıl güven duyacaksınız buyrun sorun cevap yazmaya çalışayım

   1. gülfer hanım geçmiş olsun bende 10 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum, bir çok tedavi yöntemi ve yine internetten yaptığım araştırma sonucu bir çok özel ilaç getirttim ancak hiç bir faydasını göremedim, yorumlardan anladığım kadarıyla kullanan faydasını görmüş sizde fayda oranı ve süresi ne kadar bir de kullanması zormu yani içilebilir bir ürünmü siz ne kadar aldınız ayrıca bu ilaçla ilgili veya başka bir önereceğiniz bir husus var mı? teşekkürler

    1. merhaba muharem bey ilacı alıp kullanmaya başlayalı 2 aydan biraz fazla oldu sanırım bende Hidradenitis süppürativa 4 yıldır var çok şey kullandım şimdi ne kullandığığımı yazsam sayfalar dolusu anlatmakla bitiremem anlıycanız her denileni kim ne derse belki bir umut deyip kullandık sonuç hep hüsran oldu şimdi antibiyoks denilen ilacı kullanıyorum 2 ay içinde başarı oranı %70 veya 80 de diye bilirim çok etkili oldu yaralar kapanmak üzere 2 ay kadar daha kullanmam gerekiyor ilacın fiyatı ben 30 kg hepsini aldım indirimli oluyor 30 litresi 4 bin tl ücret ödedik litresi 133 liraya denk geliyor verdiğim para helal hoş olsun hayatım değişti mükemmel bir ilaç ilk 1 ayda hayatın değişiyor zaten çok etkili ancak bana etkisi olan başkalarınada etkisi olurmu bilemem ben çok memnun kaldım kullanmak isteyenlere bence alıp deneyin derim geçmiş olsun sizede hoşçakalın.

 150. ilacı alıp kullanmaya başladım 17 gün oldu şişlikler inmeye başladı doktorumda olabilir kullan sonuca bakalım dedi

 151. İlacı almaya karar verdiğimde ücretini havale yaptım ben gebzede oturmaktayım gebzeye verdiğim adrese ertesi gün yani 1 gün içinde kargo ile elime ulaştı kullanımı günde 3 kere içip sabah akşam pansuman yaptım 25 gün civarı şişlikler inmeye başladı vucudumda koltuk altı ve kasık bölgelerimde iyileşme oldu 3 ay oldu kullanıyorum fazla şişlik yara kalmadı çok sevinçli ve umutluyum hayatım düzene bindi şükür kullanmak isteyenler pişman olmazsınız çok etkili yazmak istedim yine yazarım bilgilendirme amaçlı.

  1. İyi akşamlar bende bu hastalıktan çok çekiyorum ama bu ilacı kullanmada çok tereddüt ettim.hala iğne ilaç kullanmaktayim gerçekten kullandınız mi herhangi bi yan etkisi varmi ve önemlisi geçiyor mu nekadar olmazsa insan güvenemiyor lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim

  2. merhaba ,

   sizinle iletişime geçebilir miyi? Hastalık kardeşimde var ve şu an psikolojik olarak çökmüş durumda.

 152. Bana pek güvenilir gelmedi verilen numarayı aradım ancak sürekli para odaklı konuştu güvenim kalmadı site de çok güvensiz duruyo kimseye inancım kalmadı. Allahtan korkan biri söylesin gerçekten işr yaraıyor mu? Yerinden mi gidip aldınız?

  1. güvensizlik konusunda teredütde haklısın kolay değil çeken bilir bu derdi ancak güvende duymak gerekir bu kadar insan kullanmış sonuçları yazmış yazanlarada güveniniz yok öncelikle mantıklı olup çare odaklı araştırma yapmanızı öneririm para odaklı konuştu demenize gelince ürün hakkında bilgi istiyoruz tabiki ücretini söyleyecekler siz sormasanız para odaklı konuşmuş olamaz ben mehmet beyi tanıyorum öyle bir insan paraya önem veren biri değil iyileştikten sonra tesekkür için gidip tanıştım için rahat olsun

 153. MERHABA ARKADAŞLAR KÖPEK MEMESİ HASTALIĞINDAN KURTULMAK İÇİN GİTMEDİĞİM DOKTOR KULLANMADIĞIM İLAÇ KALMADI DİYEBİLİRİM 12 YILDIR BU HASTALIĞI DİBİNE KADAR YASADIM DESEM YALAN OLMAZ BU İLACI ALIP 5 AY FULL KULLANDIM İLK 30 GÜNDE YÜZDELİK ORANLA KONUŞACAK OLURSAK YÜZDE 30 CİVARI İYİLEŞME AĞRILARDA RAHATLAMA OLUYOR HATTA DAYANILMAZ AĞRILAR 1 HAFTA GİBİ SÜREDE KAYBOLUYOR NEREDEYSE ÇOK ETKİSİ OLDU BANA 4 AY SONUNDA TAMAMEN İYİLEŞMİŞTİM AMA BEN YİNEDE 1 AY FAZLA KULLANDIM HİÇ ZAMAN KAYBETMEYİN PEHRİZ ÇARE DEĞİL İLAÇLAR ÇARE DEĞİL BOŞA EMEK VERDİK YILLARCA BU İLACI ALIP KULLANIN KURTULUN KULLANMAYI BIRAKALI 5 AYI GEÇTİ TEKRARLAMADA OLMADI İÇİNİZ RAHAT OLSUN GÜZEL ETKİLİ İLAÇ HAYIRLI RAMAZANLAR DERDİ VEREN RABBİM DERMAN SENDE HASTALARA ŞİFA VER AMİN.

  1. Gerçekten gerçek mi bu yorumunuz? Tam 15 yıldır cekiyirum gitmedik Dr kalmadı para mühim değil ama gene ümit kırıcı bisey yaşamak istemiyorum. Gerçek olduğunu nasıl bilebilirim

 154. Merhaba 4 ay kullandım başarı oranı %95 çok az kaldı sanırım bir ay daha kullanmaya devam etmem gerekiyor benim yaralar çok derin ve çok ilerlemiş evresi olduğu için biraz geç iyileşme olması normal diye düşünüyorum..

 155. Merhaba arkadaşım ben kullanıyorum 3 aydır etkisi oldu neredeyse tamamen kayboldu yaralar ağrılarım kalmadı akıntı kalmadı yüzdelik olarak vurursam iyileşme sürecini 100 de 80 iyileştim desem doğru olur günde üç defa içiyorum iki defa pamsuman yapıyorum aynı içtiğim şeyle az kaldı onlarda iyileşirse kurtuldum demek hayırlısı bakalım yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik hesabı tam iyileşme olunca yine yazarım geçmiş olsun

 156. ilacı alıp kullanmaya başladıktan sonra etkisi oluyor çok şükür en sonunda doğru ilacı kullandığımı anladım teşekkür ederim emeği geçenlere.

  1. merhaba herkese ilacı 2017 kasım ilk haftaları alıp kullanmaya başlamıştım bende 4 ay kullandım 2018 şubat ayı kullanımı bıraktım 3 ay içinde hiç bir eser kalmadı ve başka kullanmadım kullanmayı bırakalı 2,5 ay oldu sanırım tekrarlama olmadı bu çok sevindirici yıllardır ben ne acılar çekmişim rabbim herkese acil şifalar versin

 157. 4 yıldan beri iki koltuk altımda bu hastalık var haziran ayında sag kolumdan ameliyat oldum şu an güzel bir sıkıntı yok sol kolum kaldı sadece buradaki yorumları okudum çok ilgimi çekti yetkili arkadaşla konuştum bende almayı düşünüyorum sizin yorumlarınıza inanmak istiyorum gerçekten bu hastalıgı Rabbim düşmanımın başına vermesin arkadaşlarım

 158. Merhaba yorumlar gerçekten şaşırttı beni. hastalık 4-5 senedir var.Kıl dönmesi sanıyordum.En son HS olduğunu öğrendim.4-5 aydır çok sıkıntılı geçiyor.Ne kadar araştırdıysam tedavisi yok deniyor.Bugün tesadüfen burayı buldum.Herkes memnun galiba.Denemeyi düşünüyorum.Doktor neotigason verdi, kullanmaktan korktum.Farklı ilaçlar kullandım.Sadece geçici rahatlama oldu.Buradaki ürün gerçekten ucuz değil.Ama bir yolunu bulup lt olarak alacağım.1 litre ne kadar gidiyor tahminen?Umarım sizler gibi bende şifa bulur ve memnuniyetimi burada sizlerle paylaşırım.Allah’tan herkese acil şifalar diliyorum.

 159. Bende bu hastalığın müzdirabıyım yaklaşık 17 senedir çekiyorum iki koltuk altım berbat şekilde ilacın etkisi oluyormu ALLAH herkese acil şifalar versin ücreti ne kadar saygılarımla ..

 160. Esra hanım hemen cevap yazmalarını beklemeyin çünki iyileşen insanlar tekrar girip burda zaman kaybı oluyor diye gelinmiyor. Ancak aklına düşerse buda biraz zaman alabilir eger ilaç hakkında bilgi almak istiyorsanız 0 505 105 34 34 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

 161. Arkadaslar allah aşkına kullanalar bana yazsin benim babam artik bu yaralardan ölücem diyor cok sancısı var

 162. Merhaba arkadaşın biri yukarda yorumlarda yazmış ah ah keşke daha önce kullansaydım diye evet aynısını bende diyorum ah ah keşke daha önce bu ilaca rastlasaydım 20 yıldır kullanmadığım ilaç gitmediğim doktor kalmadı diye bilirim ne acılar çektim yinede kurtulamadım taki bu ilacı kullanmaya başladıktan bir kaç gün sonrası ağrılarım geçti ne köpek memesiymiş yıllarca uğraştırdı bu ilacı hemen kullanın geç kalmayın derim.

 163. Merhaba benim de koltuk altım ve kaşık bölgem de var koltuk altımı tamamen kapladı acıdan yatamıyorum 30 litre yazıyor ya birden mi alıyoruz otuz litreyi fiyatı ne kadar bilgi verir misiniz ?

  1. Rabiya geçmiş olsun 0 505 105 34 34 numaradan görüşebilirsin bilgi için rabbim şifa versin

 164. Selam ben 6 yıl köpek memesi hastalığı yaşadım 2 yılı geçti bu ilaçla iyileştim tekrar çıkmadı yinede aklıma düştü yazayım dedim hastalık tekrar tekrarlamıyor kullanmak isteyen kardeşlerime tavsiye ediyorum acil şifalar.

  1. rabia hanım ilacı kullandıysanız ve iyi geldiyse yazın nolur cidden etkisi oldu mu

 165. Arkadaşlar 4 aylık 30 litre ilaç aldım daha azda alabilirsiniz ben 4 aylık alıp kullandım ilk ay tamamen kıl kökü iltihapları boşalıyor ve kurumaya başlıyor 2 ve 3 cü aylarda tamamen iyileşme olsada 4 ayda tamamen köpek memesi dediğimiz yaralar tamamen kapandı iyileşti en iyi tedavi yöntemi budur evet kesinlikle biraz sabırla kullanmak gerekiyor. Neler kullandım tedavisi için ama ne yaptıysam boşa heba olup gitti emekler maddi açıdanda yorulmuştum bu ilaç gerçekten en iyi tedavi şekli acı çekmeyin derim tavsiye ederim herkese geçmiş olsun iyi akşamlar.

 166. 19 gün oldu kullanıyorum iltihaplar akıp temizleniyor baya rahatladım ağrılarım dindi sanırım bundan sonra yaralar kapanmaya başlıyacak 15 yıldır neler çektim ancak bu hastalığı yaşayan bilir denemediğim kullanmadığım şey kalmadı tek çözüm bu sanırım 19 günde acılarım kalmadı diyebilirim yine gelişmeleri yazarım bakalım 3 veya 4 ayda tamamen kurtulacakmışım..

  1. geçmiş olsun kardeşim için rahat olsun ben 4 ay kullandım kesin tedavi ediyor ancak bende 1 yıldır vardı bu rahatsızlık çok eski değil inşallah sende kurtulursun bir an önce

   1. Bana tam teşhis konulmadi fakat sürekli kolumun altında sivilce gibi ağrılı şişlikler oluyor 2 3 gün sonra kendiliğinden geçiyor bende bu hastalık olduğunu düşünüyorum sizinki nasıl. Başlamıştı acaba

 167. Merhaba yıllardır var oluşu en etkili çözüm olduğunun kanıtıdır. En doğru çözümdür.

 168. günaydın alıp kullanalı 15 gün oldu bu kadar etkili olmasına şaşırdım evet maalesef ne acılar çektik gelişmeleri yazarım arkadaşlar.

 169. Merhaba litresi 150 tl ye geliyor en etkili tedavi yöntemi yıllarca çektiğim ıstıraplar sonrası hemen tedavi eden ilaç bence maddiyat önemli değil zor olsada tedavi etmesi paha biçilmez oluyor geçmiş olsun kardeşim tavsiye ederim kullanmak isterseniz allah şifa versin inşallah.

 170. Yıllarca neler çektim bu hastalığı çeken bilir anlatmama gerek yok sanırım tek çözüm bu ilaç yeniden doğmuş gibi oldum kökten kurutuyor acıları çekmek zor tavsiye ederim bir an önce tedavi olun mükemmel çözüm.

 171. Merhaba herkese geçmiş olsun hidrozadenit hastalığını 12 yıl gençlik yıllarımdan beri yıllarca çektim gecem gündüzüm hayatım mahvoldu ağrılar çıbanlar şişmeler iltihaplar her günüm ayrı bir ıstırap yaşamıştım kan çıbanı dediler kıl dönmesi dediler farklı doktorlar farklı teşhis koydular meğerse bu hastalığın adı köpek memesi yani kıl kökü iltihabıymış bu ilacı 7 ay önce internette araştırma yaparken rast gelip hemen kullanmaya karar verdim nede olsa her şeyi denedik alıştık alıp kullanayım dedim iyiki bu ilaca rast gelmişim kısa sürede ağrılarım azaldı iltihaplar temizlendi çok şükür yeniden doğmuş gibi oldum 4 aydır tekrarlama olmadı neredeyse halen inanamıyorum iyileştiğime acaba diyorum ama tamamen kurtuldum bu hastalığı yaşayan insanlara tavsiyem geç kalıp acılar çekmeyin her geçen gününüze yazık bir an önce tedavi olun kurtulun geçmiş olsun

  1. Benimde hastalığım senin ki gibi acaba konuşabilirimiyiz sorularım olacaktı *********** ismim remzi

 172. Parası önemli değil kardeşim az para değil ama ilaçta az değil 30 kg kullanılıyor ayrıca verdiğin para boşa gitmiyor ben 4 ay kullandım çok az kaldı 17 yıldır bu hastalığı yaşayan biri olarak mükemmel denilir 1 ay lık daha istedim kullanıyorum en azından normal yaşamıma döndüm Hidradenitis Supurativa teşhisi konmuş insanlara tavsiye ederim kurcalamayın kurcaladıkça rahatsızlık çoğalıyor. en etkili tedavi yöntemi sonuç arıyorsanız şaşmayın bence selamlar.

 173. Kopek memesi rahatsizligim var iki koltuk altimda ve kasiklardada cikmaya basladi cok agri yapiyor bircok sey kullandim faydasi olmadi bu ilac gercekten etkilimi yorumlarda hep iyi sonuclar alindigi soyleniyor.Fiyati ne kadar pahali oldugu soylenmis ne kadar pahali acil cevap bekliyorum kotu durumdayim

 174. bir yakınım 3 haftadır kullanıyor. şimdilik bir gelişme olmadı. yorumlarda 1 haftada iyileşme başladığını yazanları görünce acaba işe yaramayacakmı diye endişelenmeye başladık.

  1. selam öncelikle geçmiş olsun 3 haftadır kullanıyorsanız aslında gözle görülür bir farklılık olmasada iltihaplı yerlerde aşırı boşalmalar olması gerek boşalmalar olması içi temizlendiğinin belirtisi ve bundan sonrada kapanmalara başlar ortalama gözle görülür 1 iki ay içinde başlamıştı bende iyileşme birde hastalık boyutu ve bünye yapısından farklılık gösterebilir kaç yıldır var sizde bu hastalık acaba bende 17 yıldır vardı. bence çok az kaldı 1 ay daha kullanınca geçer sanırım 4 ay kullandım ben

 175. Önceleri kıl dönmesi dendi yıllarca acılar çektim durdum acillere hastanelere gittiğimde kıl dönmesi diye şişkin olan yerleri yarıp temizlediler her defasında biraz rahatladıysam da çoğaldı ve yayıldı 5 yılda ankara başkent hastanesinde hidrozadenit tanısı kondu halk dilinde köpek memesi ve kıl kökü iltihabı denildiğini öğrenmiş olduk etliden sütlüden uzak dur dediler onlarda çare olmadı sonra bu sitede bu ilacı tavsiye edenlerin yazılarını okudum ilacı alıp kullandım ilaç pahalı ancak azda değil 30 kg ilaç kg su 100 tl ye geliyor 4 ayda 30 kg ilaç bitti iyileşme sürecine gelince 15 ve 20. günlerde çok az azalma olsada büyük olanların içleri aktı boşaldı 2 ayda gözle görülür %60 arasında kurumalar iyileşmeler oldu 3,5 ay gibi sürede tamamen iyileşme oldu. kullanımı kolay günde 3 defa aç tok farketmez dediler yarım çay bardağı içip sabah akşam aynı ilaçla yaraları silip temizledim iyileştikten sonra tekrar çıkarmı diye bekledim 8 ay oldu ilaç biteli tekrarlama olmadı kullanmak isteyen arkadaşlar var ise durum bundan ibaret.

  1. Serife hanim merhaba kullanan biri olarak gercekten etsini gordunuz yani ben bu hastalikla yaklasik 3 senedir ugrasiyorum her ay kasıķ ve kalca iclerimde siddetli bi sekilde iltap ve yayilio acisi oyle bi goz yaslari dokturuyorki anlatamam. Gitmedigim doktorlar kullanmadigim ne roacutan ne antibiyotik igneler ne otlar ne bitkiler kalmadi. Her ay duzenli bi sekilde cikiyor. Lutfen size ulasip konusabilirmiyim bu hastalik yuzuden piskiyatriyede baslicam nerdeyse

 176. Merhaba bu hastalıktan müzdarip biri olarak yıllarca acısını çektim durdum denemediğim kullanmadığım ilaç kalmadı kasık bölgesi ve koltuk alt larımda yayılarak çoğaldı 15 yıldır ne acılar cektim bu rahatsızlığı yaşayan bilir. Bu ilacı kullandıktan kısa bir süre içinde tamamen rahatlamaya başladım 1 ay içinde iyileşme oluştu 3 ayda tamamen kurtuldum acaba kurtuldummu diye teredüt edip sabırla bekledim 1 yılı geçti tekrarlamadı şimdi çok rahatım sadce bazı yerlerde izi kaldı ise de hiç bir sorunum yok bu rahatsızlıktan müzdarip arkadaşlara 0 505 105 34 34 arayarak bilgi alabilirler tedavisi için en doğru çözüm tavsiye ederim bu acıları çekmeyin kardesim boş yere yazık geçmiş olsun.

 177. Merhaba arkadaşlar tereddütlünüzü anlıyorum bir kişi telefon bir kişi email yazmış güvensizlik konusunda haklısınız ancak ben şuna inanıyorum şimdi arasam yada email cevap yazsam banada inanmayacaksınız firmanın adamımınsınız diyeceksiniz kısaca şunu belirteyim sizde alıp kullanınca etkili olduğunu memnuniyetinizi buradan yazdığınızda sizede inanmayacaklar ve iftira atacaklar bu insan firmanın adamı mıdır diye sunu belirteyim her ne olursa olsun inanıp inanmamak hür iradeniz sizin ilaç tamamen bitkisel ve ap açık içeriği yazıyor 4 ay kullandım 24 şişe her şişe 1.350 gr günde 3 defa içiliyor ve günde iki defa rahatsız olan bölge aynı ilaçla silinip temizleniyor ortalama gözle görülür 1 ay içinde iyileşme başlıyor ve 3,5 ay civarında iyileşme tamamlanıyor çok az ilaç kalıyor onuda tamamen içim bitirmek gerekiyor süreç bu şekilde kullanmak isteyen veya tamamen bilgi almak isteyen budur tavsiye ederim ancak dediğim gibi güven duymak gerekir eğer güvensizlik var ise 10 kişide arasa mailere cevap yazılsa içinizde acaba düşüncesi olacaktır gerçekten bu hastalıktan kurtulmak isteyen öncelikle bu güvensizlikten kurtulması gerekir geçmiş olsun hoşça kalın

 178. Herkese merhaba, kopek memesi rahatsizligini bir kac senedir yasiyorum ve bilmiyordum ismini ve ciban saniyordum fakat cok rahatsiz edici boyutlara ulasti ve cozum ararken bu yorumlari gordum. Lutfen rica ediyorum ki burda kullanan arkadaslardan birisi bana mail ile ulasip deneyimini kisaca bahsedebilir mi? Simdiden tesekkurler ve gecmis olsun herkese. Saglikli gunler dilerim.

 179. merhaba bu kadar etkili bir ilaç olduğunu düşünememiştim yeni alıp kullanmaya başlamama rağmen ağrılarım dindi rahatlattı şişikler inmeye başladı çok memnunum.

 180. Merhaba arkadaşlar tedavi süreci ve kullanımı hakkında bilgi vermek istedim. İlaç günde üç defa içiliyor tadı içilmeyecek kadar kötü değil normal bitki çayı gibi, günde üç defa içilirken günde iki defa köpek memesi olan çıbanlar, yaralar aynı içilen ilaçla tantür gibi temizlenmesi gerekiyor.

  İlk haftalarda pek etki etmese de ikinci hafta iltihaplar boşalıyor ve kuruyup küçülmeye başlıyor. Ortalama ben 2 ay gibi bir sürede tamamen kurtuldum ancak bu rahatsızlığı yaşayan bilir hastalık ileri boyutu vs derecesi var bende bir kaç bölgemde vardı. İleri boyutta olanlar için belki tedavi süresi uzayabilir. Zaten bu konuda açıklayıcı bilgi veriyorlar.

  Ben 4 yıldır bu hastalıkla uğraşıyordum denemediğim kullanmadığım yöntem kalmamıştı bir çözüm bulamamıştım. Bu ilaçla çok şükür kurtuldum. Size tavsiyem köpekmemesi hastalığı olanlar bir an önce kurtulmak istiyorsanız kullanın derim. Ancak şunuda belirteyim ucuz bir tedavi yöntemi değil. 25….30 kg civarında ilaç kullanılıyor buda maliyet demektir. Allah yardımcınız olsun rabbim şifa versin geçmiş olsun sağlıkla kalın.

 181. Iyi aksamlar 22 yasindayim yaklaşık 7-8 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. Gitmediğim doktor kalmadı en son bu siteye denk geldim ve yorumlar dikkatimi çekti. Ücreti biraz yüksek geldiği için emin olamıyorum, bi bilgilendirme yapabilir misiniz kullanıcılar olarak?

  1. selam kardeşim haklısın pahalı ücret yüksek ancak herhangi baharatçıda 10 gr 20 gr bilmem ne yağı alsak 10, veya 15 lira ücret isteniyor ve bu ilaç toplamı 30 kg 24 litre dense de 1 paket 1.350 gr civarında ve tedavi sonucuna ulaşıyorsun 5 yıldır bu hastalığı çeken bir insan iyileşmek için denemediği yöntem kalmıyor ve çok büyük meblalar verilsede çözüm olmuyor buna verilen para iyileşince ah keşkem en başta bunu alsaydım diyorsun ancak parada kolay kazanılmıyor birde o yanı var allah şifa versin ne diym geçmiş olsun

 182. Eşim için alıp kullandık 4 ay bitti 2,5 ayda iltihaplar kalmadı nerdeyse izleri bile kalmadı eşimde kasık bölgesi ve koltuk altında ileri boyutta idi 3 yıl çekti köpek memesi hastalığı aslında çıban zannettik ama sonra özel hastanede bu hastalığın adı hidrozadenit köpek memesi dedi şaşırmıştık çok şükür şimdi rahatladık geçti umarım tekrar yaşamayız allah razı olsun yetkili kişilerden:)

 183. SELAM ARKADAŞLAR TAVSİYENİZ ÜZERİNE BENDE SİPARİŞ VERDİM KAQRGO GELDİ 24 LİTRE İNŞALLAH ÇÖZÜM OLUR BENDE YAZARIM BURAYA SAĞLIKLA KALIN

  1. selam cümleten geçmiş olsun 10 ay oldu ilacı aldım kullandım 3 ay içinde lezyonlar çıbanlar kalmadı iyice delik delik olan cildim kapandı iyileştim ama yinede içimde tereddüt vardı acaba tekrarlarmı diye biraz geciktim on ay oldu kullanalı ve tekrarlamadıda yazmak istedim allah razı olsun emeği geçenlerden ve buraya tavsiye edenlerden yazılarınızı okuyup ilacı kullanmaya başladım çok sağolun şimdi hastalığımı unuttum desem yeri var köpek memesi hastalığı olanlar hidrozadenit hastalığı olanlar şüpheniz olmasın tek çözümü bu ah ah yıllarca kıl dönmesi diye yapmadığım şeyler kalmamıştı kıl dönmesi olan arkadaşlar iyi teşhis yaptırın hidrozadenit hastalığı olabilir siz kıl dönmesi var zannetmeyin. işi erbabı önemli evetdedikleri gibi tedavisi var korkmayın selam

   1. İbrahim bey bende bu hastalıktan müzdaribim..rica etsen bu ilacı kullanan biri olarak beni arayabilirmisiniz bilgi amaçlı.

   2. İyi akşamlar arkadaşlar çok şükür iyileştim hastalığımı unuttum buraya fazla yazma fırsatım olmadı aklıma gelmişken yazmak istedim hastalığım tekrarlamadı yıllarca boş yere acılar çekmişiz hasta olanlara acil şifalar.

 184. Muhteşem bir ilaç çok şey kullandım anam anam kullanmadığım ilaç ot çöp kalmadı kremler antibiyotik tedavisi gitmediğim doktorda kalmadı çözüm olmadı bu ilaç bu hastalığa mucize gibi çok arayıp yorulmayın en etkili yöntem bu ilaç.

 185. Mrb 10 yıldır çektiğim bu hastalık hayatımı mahvetmişti hidrozadenit köpek memesi hastalığı olanlara tavsiyem hidrozadenit ilacını kullandım ilk 20 günde çok etkili tamamen geçmesi 4 ay kullanılması gerek 24 litre ilaç biraz pahalı ama en azından tedavi ediyor çok teşekkür ederim.

 186. 17 yaşındayım koltuk altı ve kasık bölgemde hidrozadenit denen illet var 5 yıldır denemediğim şey kalmadı kim ne dedi ise yaptık bir işe yaramadı hidrozadenit ilacını aldık günde 3 defa içiliyor 4 ay kullandım şimdi yaralar kapandı iyiyim tekrar çıkmaz diye umuyorum hidrozadenit hastalığı olanlara tavsiye ediyorum rabbim şifa versin cümleten çok kötü bir rahatsızlıktı

 187. Arka tarafımda kuyruk sokumu ve kaba bölge önceleri kıl dönmesi denmişti ancak yanlış teşhis yapılmış hidrozadenit köpek memesi hastalığı imiş sizin tedavinizi uyguladığım zaman kurtulabildim yıllarca neler çektim allah razı olsun teşekkür ederim…

 188. Hocam daha öncede yazmıştım çok memnunum tedavi yönteminizden arkadaşım da aldı sizden o daha çabuk iyileşiyor sevindim mahcup etmediniz beni teşekkürler selamlar

 189. Hocam hollandadan selam sizden kızım için ilaç getirtmiştim köpek memesi hastalığı için hastalık tamamen geçmek üzere ancak ilacımız az kaldı tekrar Türkiye’den gelen arkadaşımız var o sizden alacak biraz fazla almayı düşünüyoruz yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin…

 190. hocam 2 defa amaliyet olmuştum köpek memesi hastalığından çözüm olmadı tekrar çıktı her defasında sizden aldığım ilaçla iyileştim 1 yıl oldu tekrarlama olmadı teşekkür ederim eksik olmayın.

  1. ben 7 yıldır ceekiyorum bu hastalıgı ameliyat dusunuyorken bu sayfayı buldum ama her hasta gıbı bende suphe ıcındeyım kullanan arkadaslar rıca edıyorum yaza bılırmı

 191. hocam 20 günlük ilaç almıştık tedavi yarım kaldı 2 aylık daha talep ediyorum kullanmaya devam etmek istiyoruz dediğiniz gibi ilk 20 günde etkisini gördük

  1. ben 18 yaşındayım koltuk altında ve kaba yerde gerçekten etkisini görebilirmiyim yardımcı olurmusunuz.

   1. kardeşim faydasını görebilirsin etkili bir ilaç ama biraz sabırlı olup 4 ay kadar kullanman gerek kolay bir rahatsızlık değil ve bir anda sihir gibi geçsin istiyoruz ancak geçmiyor 1 ay sonra yavaş yavaş iyileşiyor güvenle kullanabilirsin

    1. Hatice abla çok teşekkür ederim bende alıp kullandım 2 ay oldu iyileştim kullanmaya devam ediyorum tavsiyen için çok sağol.

 192. 51 yaşındayım 7 yıldır köpek memesi hastalığı mağduruydum 3 ayda tamamen kurtardınız beni ne desem az teşekkürler başarılar hocam.

 193. hocam köpek memesi hastalığı için tedavinizi gördük allah razı olsun yakın akrabamızda da var onun içinde aldık tavsiye ediyorum tedavinizi uyguluyoruz doktorumuzda gördü kullanmamızda sakınca olmadığını belirtti psikolojimiz bozulmuştu çok mutluyum şimdi teşekkür ederim.

 194. Köpek memesi hastalığı tedavisi için babama sizden ilaç almıştım babam yıllardır muzdarip olan hastalıktan kurtuldu tavsiye ediyorum allah razı olsun.

 195. 10 Yıldır köpek memesi hastalığı ile uğraşıp duruyorum doktorumun tavsiyesi üzerine ilaçlarınızı gönül rahatlığı ile kullandım ilk haftalardan etkisi olmaya başladı 3,5 ay kadar kullandım tamamen iyileşme oldu iltihap tamamen kurudu doktoruma muayene için gittim tamamen kuruduğunu belirtti sizede teşekkür etmek istedim çok sağolun hocam hayırlı günler diliyorum.

 196. Hocam teşekkür ederim sağlık memuruyum sizi tavsiye ediyorum hastanede hocalarımız bile inanmıyordu ama şimdi onlar da soruyor telefonuzu adresinizi veriyorum tavsiye olarak görüşmek dileği ile..

 197. hocam köpek memesi hastalığı için ilacınızı çocuğumuz için almıştık hatırlarsanız ankaradan 4 ayı geçti çocuk tamamen iyileşti biraz cilte deri yüzeyinde izleri kaldı onlarda gecermi bilmiyorum çok teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dilerim.

 198. hocam kullanıyorum 1 ay oldu %75 iyileşme oldu dediğiniz gibi sanırım 2 ayda tamamen iyileşecek köpek memesi hastalığı konusunda uzmanısınız bunu fark ettim kolay gelsin

 199. ailemizde 4 kişide vardı köpek memesi hastalığı önce 1 kişi kullandı 10 günde etkisini görünce dördümüzde kullandık çok etkili ilaçmış ailecek kurtulduk teşekkürler Mehmet bey

 200. Merhaba çok teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim. Tavsiye ediyorum.

 201. 28 yaşındayım 2 defa köpek memesinden ameliyat geçirdim kasık bölgesinde yine tekrarladı çok ilaç kullandım çözüm olmadı arkadaşın dediği gibi kullanmadığımız tedavi yöntemi kalmadı Mehmet beye rastlamam bir mucize gibi oldu kargoda çalışıyorum ilaç yolladığını biliyordum hastalığımı anlatınca kolay demişti çok şükür şimdi iyileştim her gördüğümde minnet duyup teşekkür ediyorum şimdi hiç çekinmeyin köpek memesi tedavisi için doğru yerdesiniz.

 202. merhaba bu ilacı kullanalı 1 yılı geçti hastalık tekrarlamadı yazmak istedim mükemmel ne denilebilir ki kısa sürede tedavi ediyor kullanımı da kolay eee başka bir çözümü de yok neler yapmadım ki hastayken anlatamam kim ne dediyse uygulamıştım maddi manevi kayıp cabası ne kadar teşekkür etsem az çok mutluyum nerdeyse yuvam dağılacaktı çok çok çok teşekkür ederim bende tavsiye ediyorum şimdi

 203. Merhaba köpek memesi ne köpek memesiymiş hayatımızı mahvetti dünyam karardı diye bilirim doktorumlada birçok tedavi uyguladık ama bir sonuç alamamıştık sonra bir akrabamın tavsiyesi üzerine bu ilacı gördüm doktoruma danıştım olabilir alıp bir dene demişti alıp kullanmaya başladım iki haftada etkisi olmaya başladı doktorumla görüştüm oda şaşırdı ve doktorumun da gözlemlemeleriyle 2 ayda iyileştim doktorumda bundan sonra bu ilacı tavsiye edeceğini söyledi ilacınız muhteşem başarılarınızın devamını dilerim.

 204. BEN ALMANYADA YAŞIYORUM TÜRKİYEDEN HIDROZADENIT KÖPEK MEMESİ RAHATSIZLIĞI İÇİN ÇOCUKLARIMA ALDIRDIM KULLANIYORUM İLK 20 GÜNDE ETKİSİ OLDU EVET AMA BEN 4 AY KULLANDIM VE BU HASTALIK 10 YILDIR VARDI AMELİYAT BİLE OLDUM AMA MALESEF TEKRARLAMIŞTI BU İLAÇ ÇOK İYİ GELDİ RABBİM HASTALARA ŞİFA VERSİN SELAMLAR

 205. Merhaba ürünü kullanmaya başlayalı 2 ay oldu akıntılar kayboldu koltuk altı çok kötü bir durumda idi 4 yıldır bu hastalıktan müzdariptim psikolojim bozulmuştu çok memnunum 1 ay kadar daha kullanmayı düşünüyorum. Köpek memesi hastalığı olanlara tavsiye ederim sizde memnun kalacaksınız emin olabilirsiniz

 206. Ürün kullanımı çok kolay bukadar etkili olduğunu zannetmemiştim ilk 15 günde neredeyse yaralar kapandı iltihap azaldı çok teşekkürler kullanmaya devam ediyorum

  1. öncelikle herkese geçmiş olsun arkadaşlar oğlum bu hastalıktan muzdarip şifa arıyoruz bu ürünü nasıl alabilirim yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.